в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Європи, Євросоюзу  150х90см
Прапор Євросоюза, прапор Європи, прапор ЄС розміром 150х90см Прапор Європейського союзу, великий, розміри будь-якы, матеріал нейлон (щільній, якісне пофарбування), з лівої сторони люверси для флагштоку. Виробництво Німеччина. (Відео) Можлива оплата при отриманні, доставка по Укра..
330 грн
Прапор Євросоюзу
Прапор Євросоюза, прапор Європи, прапор ЄС. Прапор Європейського союзу, великий, розміри будь-якы, матеріал атлас, нейлон або прапорова сытка (щільній, якісне пофарбування), з лівої сторони кишеня для древка або люверси для флагштоку. Виробництво Німеччина. (Відео) Можлива о..
330 грн
Базовано на 16 відгуках.
Прапор Єгипту
Ви шукали прапор Єгипту? Наша компанія поставляє державну символіку в будь-якій кількості в найкоротші терміни. Представлені на сайті національні полотна поєднують високу якість, оригінальність і доступну вартість. Завдяки цьому, нашими клієнтами, які вирішили купити прапор Єгипту, стали: Дипл..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Ізраїлю
Прапор Ізраїлю є державним символом і несе в собі певну кодову інформацію про країну і народ. Білий колір символізує чистоту і невинність, а синій - небо і море Ізраїлю. Також поєднання кольорів нагадує єврейський молитовний хустку Таліта. Шестикутна гексаграма є об'єднуючим символом єврейського..
330 грн
Базовано на 6 відгуках.
Прапор Індії
Прапор Індії, розмір - 90х60см, 120х80 см, 150х90 см. Купити або замовити прапор Індії можна безпосередньо від виробника прапорів Flagmaster.com.ua Походження символіки і значення кольорів прапора Індії Індія - одна з найбільших і густонаселених держав світу. Це багатолика і багатонаці..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Індонезії
Прапор Індонезії купити в магазині FlagMaster двох варіантів: 150х90 см, друкований (безшовний), виробництво Німеччина, тканина - поліестер, слава стрічка з люверсами. Відео  ..
200 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Ірландії
Прапор Ірландії Тканина - поліестер, розмір - 90х60см, 120х80 см, 150х90 см, кишеня на древко або люверси на флагшток Ірландський прапор є національним символом Ірландії і являє собою прямокутне полотнище, яке складається з трьох вертикальних рівновеликих смуг: зеленої у древкового краю полотни..
330 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапор Ісландії
Все частіше в Україні проводяться бізнес заходи, в якому інвесторами виступають підприємці з скандинавських країн. На такі зустрічі покладається на знак поваги і пристойності розташовувати символами держави, яким є державний прапор. І тут у вас виникає занепокоєння - де його взяти?! Заспокоїмо ва..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Іспанії
Ви відвідали інтернет-магазин Flagmaster і перебуваєте на товарній картці прапор Іспанії. У цій статті ви знайдете всі відповіді на питання по іспанському королівському прапора. Купити прапор Іспанії Якщо вам необхідно замовити прапор Іспанії, для цього вам потрібно натиснути на кнопку «..
400 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Італії
Прапор Італії купити в інтернет-магазині Flagmaster. характеристики: друкований, тканина - нейлон або прапорова сітка якісне фарбування кріплення - кишеня на древко власне, українське виробництво від фірми Flagmaster Застосування: Метод прямого друку по полотну дозволяє в..
330 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Австрії
Прапор Австрії один з найдавніших символів Європи, з тих часів коли Старим Світом управляли королівські династії. Вже багато століть він залишається незмінним. Опис прапора Прапор Австрії може бути в двох варіантах - з гербом або без нього. Перший, має вигляд як полотно, з трьо..
400 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Австралії
Прапор Австралії (Flag of Australia) - один з державних символів країни, що є прямокутним полотнищем синього кольору. Розмір прапора 150х90 см, матеріал нейлон, глибокий прокрас, лицьова і тильна сторони однаково яскраво фарбують. Можливо використати як в приміщенні, так і на вулиці. Фарба не смывае..
330 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Аджарії
Прапор Аджарії Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 150х90 см, зшивною, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо тасьму з петлями. Можливі інші розміри під замовлення. Аджа́рська автоно́мна респу́бліка, Аджарія, Аджара — ..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Азербайджану
прапор Азербайджану, Тканина - прапорова сытка, розмір 90х60см, 120х80см, 150х90 см і більше, повнокольоровий друк, під держак. Тлумачення кольорів азербайджанського прапора Кольори смуг прапора Азербайджану мають таке тлумачення: світло-синій - приналежність корінного населення краї..
330 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Албанії
Прапор Албанії Прапор Албанії розмір 150х90 см, з лівого боку кишеня для древка. ..
400 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Алжиру
Прапор Алжиру Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 90х60, 120х120 або 150х90 см, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо ленту з петлями. Можливі інші розміри під замовлення. Повна офіційна назва — Прапор Алжирскої Демок..
330 грн
Прапор Англії
Прапор Англії (флаг Англии) купити в магазині FlagMaster Характеристики виробництво Німеччина матеріал - поліестер (щільний і якісний), розмір 150х90см, друкований, кріплення - 2 люверса (металеві кільця). Більшість людей плутають його з Британським прапором, а це зовсім р..
400 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Аргентини
Ви шукали і знайшли аргентинський прапор. Тільки у нас широкий вибір національної атрибутики країн світу. Купити прапор Аргентини наступних характеристик: Розмір прапора 90х60см, 120х80см, 150х90см Матеріал - нейлон. Посилений прокрас, в якому з тильного боку він практично прокашівается..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Арцах історичний
Прапор Арцах історичний - У центрі прапора - «старший» білий (срібний) хрест Св. Іоанна Хрестителя і чотири «молодших» хреста Св. Іоанна; дані символи був також поширені в геральдиці Вірменського Королівства Кілікії, союзного Хачен царства. Традиційні вірменські церковні..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Білорусі
Прапор Білорусі - один із символів республіки. За законодавством РБ він являє собою прямокутне полотно, яке складається з 2-х горизонтальних смуг, зверху червоного і знизу зеленого кольорів, в пропорції 2:1. З лівого боку сцяга є орнамент. Загальна пропорція довжини до ширини прапора два до одн..
400 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Бельгії
Прапор Бельгії являє собою прямокутне полотнище із співвідношенням сторін 13:15, що складається з трьох рівновеликих вертикальних смуг - чорної, жовтої і червоної, на практиці використовуються більш витягнуті прапори. Розмір наших прапорів Бельгії може бути 90х60см, 120х80см,150х90 см. Купити бел..
330 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Болгарії
Прапор Болгарії купити можете купити: Розміром 90х60см, 120х80см, 150х90 см, друкований, тканина - нейлон або прапорова сітка (щільний і якісний), кишеня на древко або два люверса (метав кільця) для підняття на флагшток або кріплення на стіну. Рекомендований для зовнішнього використання, вироб..
330 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Боснії та Герцеговини
Ви зайшли в спеціалізований магазин прапорів і прапорової продукції фірми FlagMaster, значить зробили правильний вибір. На цій картці товару надано прапор Боснії і Герцеговини. Це полотно синього кольору, на якому розташований жовтий трикутник, що символізує три групи народностей, які населя..
330 грн
Базовано на 5 відгуках.
Прапор Бразилії
Прапор Бразилії купити Тканина - поліестер. Розмір прапора - 150х90 см. Історична довідка про прапор Бразилії Зелений прапор з жовтим ромбом введений у Бразилії з вересня 1822г., коли колишня найбільша і багата Португальська  колонія оголосила про незалежність. Зелений колір символізув..
400 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапор Британської Колумбії
Прапор Британської Колумбії Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 133х80 см, 120х80см, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо тасьму з петлями. Можливі інші розміри під замовлення.   ..
330 грн
Прапор Вірменії
Прапор Вірменії, флаг Армении тканина - щільний поліестер або прапорова сітка розмір на замовлення, сублимаційний друк, кишеня на древко або люверси. Відео огляд прапору Вірменії,який ви можете придбати ..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Великобританії
Прапор Великобританії. Купити flag of great britain великого розміру 150х90 см Друкований, тканина - полиестер, якісний прокрас двосторонній,  два люверса (метав кільця) для підняття на флагшток, так само можна прикріпити на держак (палицю) за допомогою пластикових затягувань дл..
330 грн
Базовано на 16 відгуках.
Прапор Венесуели
Прапор Венесуели купити з доставкою, размір - 150х90 см, ліворуч пришита стрічка з двома металевими люверсами на флагшток. Прапор Боліварської Республіки Венесуела купити у фірми FlagMaster ..
400 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Гагаузії
Прапор Гагаузії — символ Гагаузької автономії у складі Молдови. Купити Прапор Гагаузії можна в магазині FlagMaster, тканина - флаговая сітка, габардин або атлас, розмір - 90х60см, 120х80 см, інших параметрів, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). Можливо замовити інші види під замов..
330 грн
Прапор Голландії
Купити прапор Голландії, розмір - 90х60см, 120х80см, 150х90 см, повнокольоровий друк, ліворуч кишеня на древко (на палицю). Прапор Голландії, Королівство Нідерланди (Koninkrijk der Nederlanden, "низькі землі") є одним з західно-європейських держав, що складається з Нідерландів, Нід..
330 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Греції 150х90 см
Прапор Греції купити від FlagMaster Розмір - 150х90 см, тканина - поліестер, кріплення люверси для підняття на флагшток або кріплення на палицю. Сучасний прапор Греції являє собою прямокутне полотнище, яке складається з 9 горизонтальних смуг (по черзі блакитного і білого кольорів) і білого хреста ..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Грузії
Грузія має власну символіку та одним з відмітних знаків цієї держави є прапор. Він являє собою біле прямокутне полотнище розділене червоним хрестом на рівні частини. У центрі кожної частини розташовується ще по одному невеликому червоному хресту. Центральний великий крестоліцетворяет Ісуса Христа, а..
330 грн
Базовано на 7 відгуках.
Прапори країн

Державний прапор є основним національним символом кожної країни, предметом гордості і елементом національної ідентичності. Прапори країн світу використовуються на важливих міжнародних зустрічах і конференціях, під час проведення виставок і спортивних заходів. Національні прапори встановлюються на представництвах іноземних компаній, в магазинах або ресторанах, які представляють товари або кухню певної країни. Вболівальники часто використовують державні прапори країн під час дружніх переглядів матчів.

Як замовити прапор потрібної країни

Кожен державний стяг повинен бути виконаний в правильних пропорціях. В каталозі Флагмастер можно купити готові прапори багатьох країн світу або замовити прапор наступних розмірів:

  • 90х60см;
  • 120х80см;
  • 140х90см;
  • 180х120см;
  • 210х140см.

Якщо потрібно купити прапор країни іншого розміру, зв'яжіться з нашими менеджерами. Перед тим як зробити замовлення, визначитеся з матеріалом стягу і способом кріплення.

Матеріали і способи кріплення прапора

Найпопулярнішими тканинами для виготовлення прапорів країн є:

• Прапоровий шовк. Цей недорогий і міцний поліефірний матеріал відрізняється високою стійкістю до вигоряння, перепадів температур і вологи. Також величезний плюс поліефірного полотна - воно практично не мнеться. Матеріал можна використовувати для прапорів країн, розміщених в приміщенні або на вулиці.
• Прапорова сітка (флажка). Поліефірна тканина мультипрапор найбільш стійка до негативних атмосферних умов, включаючи сильні пориви вітру. З цієї причини прапори з сітки зазвичай використовуються для вивішування на вулиці.
• Атлас. Яскрава і блискуча шовкова тканина використовується для пошиття дорогих представницьких прапорів, які розміщуються виключно в приміщенні.
• Габардин. Матова та щільна сполучна тканина, яка має властивості не прозорого матеріалу, тому фарба не проходе на тильну сторону, яка залишається майже білою. Тому даний вид полотна використовують для декоративних прапорів на стіну, де не потрібна тильна сторона, або роблять обов'язково двосторонній друк.

Прапор країни може бути одношаровим з односторонньою або двосторонньою печаткою (не використовується для сітки). Також ви можете замовити виготовлення двошарового зшивна прапора з флагового шовку або атласу.

Для кріплення полотнища на держаку або вудці з лівого боку полотна прошивається спеціальну кишеню. При використанні прапора на флагштоку полотно можна оснастити люверсами або петлями. Якщо сумніваєтеся, який спосіб кріплення вибрати, обов'язково уточніть, де і як буде використовуватися прапор країни, і наші менеджери підкажуть найкращий варіант кріплення.

Створення сайтів