в корзину

Корзина
 

Рукавички для офіціантів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Рукавички офіціантів білі з довгим манжетом LUX (упаковка 12 пар)
Рукавички для офіціанта білі з довгим манжетом LUX Рукавички офіціанта Люкс, бавовняні, з трьома смугами і довгим манжетом на гумці. Тканина 100% ХБ, виробництво Польща. Ми прямі постачальники і реалізуємо рукавички офіціанта польського виробництва. У упаковці 12 пар одного розміру. Фабри..
540 грн
Базовано на 6 відгуках.
Рукавички офіціантів чорні з крапкою на долоні (упаковка 12 пар)
Чорні рукавички для офіціанта з крапками на долоні проти ковзання. Тканина 100%% ХБ, виробництво Польща. Ці рукавиці для офіціантів на лодони мають дрібну силіконову крапку, яка запобігає ковзанню посуду. Дешевше чим у нас, на Україні рукавичок офіціанта з пвх крапкою немає, знайдете повідом..
600 грн
Рукавички для офіціантів

Рукавички офіціантів

Необхідний елемент спецодягу в першу чергу для офіціантів, а так само для барменів і покоївок. Історія показує, що спочатку цей предмет почали використати в готелях, а згодом в ресторанах, тим самим сталося розмежування понять корчма і ресторан. Саме у другому закладі почали офіціанти у фраках і білих рукавичках обслуговувати клієнтів, що вважалося високим статусом закладу.

Рукавички бавовняні білі

Інший спосіб застосування. Використовують рукавички для запобігання контактів шкіри рук в можливо зараженими предметами, особливо в громадському транспорті. Рукавички легко стираються і гладяться, в слідстві чого вбиваються мікроби. Якщо маєте намір одягати медичні одноразові, нітрилові або латексні рукавички, то це краще робити на тонкі бавовняні рукавички, тоді не буде пітніти рука.

СПА Рукавички для зволоження рук

Використовуються для захисту рук під час СПА процедур, зволоження рук, нанесення різний кремів. З огляду на те, що рукавички за складом 100% бавовна, шкіра руки вільно дихає, а крем не торкається предметів.

Наш магазин пропонує широкий вибір рукавиці для офіціантів в двох видах:

  1. Рукавиці офіціанта LUX - аналогічні першому варіанту, проте додатково мають подовжений манжет на гумці і три смуги з оборотної частини долоні.
  2. Рукавички офіціанта чорного кольору LUX з точкою ПВХ - як другий вид, окрім того мають з боку долоні та на пальцях дрібну гумову точку, що не дає посуду ковзати з рук.

Усі ці рукавички від польського виробника, а це означає європейську якість товару. Упаковані по 12 пар в одній поліетиленовій прозорій упаковці одного розміру.

Існує  чотири розміри - 7, 8, 9, 10, що відповідає літерному найменуванню S, M, L, XL. Щоб по простому зрозуміти, які треба вам розміри, ось просте пояснення:

  • Размір 7 – дуже маленька жіноча ручка або дитяча рука.
  • Размір 8 – жіноча середня рука;
  • Размір 9 – велика жіноча рука, середня чоловіча рука.
  • Размір 10 – чоловіча рука;

P.S. Найбільш ходові розміри, або ж - універсальні № 9

Купити рукавички для офіціантів у роздріб або гуртом від прямого постачальника. У нас завжди дешевше! Відправляємо Новою поштою у будь-яке місто України. Оплата: на карту приватбанка або при отриманні.

Створення сайтів