в корзину

Корзина
 
Прапор Євросоюзу
Прапор Євросоюзу Прапор Євросоюзу Прапор Євросоюзу Прапор Євросоюзу Прапор Євросоюзу

Прапор Євросоюзу

Виробник Flagmaster
Модель: 206
Наявність: На складі
Ціна 340 грн

Наявні опції


*Розмір прапору:


Кількість:     - АБО -  В улюблені
Порівняти

Прапор Євросоюза, прапор Європи, прапор ЄС.
Прапор Європейського союзу, великий, розміри будь-якы, матеріал атлас, нейлон або прапорова сытка (щільній, якісне пофарбування), з лівої сторони кишеня для древка або люверси для флагштоку.

Можлива оплата при отриманні, доставка по Україні Новою поштою - добу.

Хотіли б вас застерегти від покупки прапорів Євросоюзу з найбільш розповсюдженими помилками розташування зірок. Ці прапори вже зустрічаються в деяких інтернет-магазинах, тому при покупці звертайте увагу на оригінальні фотографії товару, що продається, наприклад як у нас. Не купуйте прапор по чужому зображенню, як "кота в мішку".

Ось розповсюджені помилки:

Помилка № 1

Вершини зірок не повинні вказувати вниз

Помилка № 2

Вершини зірок повинні вказувати не радіально від центру, а наверх

Помилка № 3

Зірки повинні стояти в такій же позиції, як і 12 цифр на циферблаті годинника

 

Прапор Європи - являє собою 12 золотих п'ятикутних зірок, розташованих по колу, аналогічно цифрам на циферблаті годинника. Спочатку був прапором Ради Європи.

В офіційному поясненні до рішення комітету міністрів Європейської ради від 9 декабря1955 року по прийняттю прапора говориться наступне:

На тлі блакитного неба західного світу зірки символізують народи Європи в колі, знак єдності. Число зірок незмінно, визначається рівним дванадцяти. Це число символізує досконалість і повноту ... Як дванадцять знаків зодіаку представляють весь всесвіт, так дванадцять золотих зірок стоять за все народи Європи, і за ті, що ще не можуть брати участь в побудові Європи в єдності і світі.

25 вересня 1953 року нараду Європейської ради рекомендувало до прийняття прапор з 15 золотих зірок на синьому тлі, який повинен був представляти число членів Європейської ради.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук:Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Створення сайтів