RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Підставки для прапорів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Металеві настольні підставки для прапорців
Металеві настольні підставка пдля прапорців Виготовлена з металу з гальванічним покриттям (нікель) Характеристики металевих підставок під прапори: Висота штока - 330 мм; Діаметр штока - 5 мм; Діаметр основи - 55 мм Покриття - гальваніка (нікель) Підставка під прапори наст..
150.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Підставка для прапорів світла двомісна
Двомісна кабінетна підставка для 2-х прапорів для підлоги. Світлого тону в колір черешні. Матеріал - основа і піку з натурального дерево, древко металева трубка обклеєна темопленкой під колір дерева, висота L - 240 сm, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висота 3 см (перша площину) і 4..
1 420.00 грн
Підставка для прапорів світла тримісна
Тримісна кабінетна підставка для 3-х прапорів для підлоги. Світлого тону в колір черешні. Матеріал - основа і піку з натурального дерево, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висота 3 см (перша площину) і 4 см - друга плоскасть, діаметр комірки під древко D - 32 mm. Є металева трубка пе..
990.00 грн
Підставка для прапорів темна двомісна
Двомісна кабінетна підставка для 2-х прапорів для підлоги. темного тону в колір венге. Матеріал - основа і піку з натурального дерево, древко металева трубка обклеєна темопленкой під колір дерева, висота L - 240 сm, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висота 3 см (перша площину) і 4 см..
1 420.00 грн
Підставка для прапорів темна тримісна
Тримісна кабінетна підставка для 3-х прапорів для підлоги. Темного  тону в колір венге. Матеріал - основа і піку з натурального дерево, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висота 3 см (перша площину) і 4 см - друга плоскасть, діаметр комірки під древко D - 32 mm. Є металева трубка..
990.00 грн
Підставка для прапора світла одномісна
Кабінетна підставка для прапора для підлоги і на парадний винос. Одномісна світлого тону в колір черешні. Матеріал - основа і піку з натурального дерево, древко металева трубка обклеєна темопленкой під колір дерева, висота L - 240 сm, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висота 3 с..
1 100.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Підставка для прапора чорного кольору одномісна
Кабінетна підставка для прапора для підлоги. Одномісна чорного кольору в колір венге. Матеріал основа з натурального дерево, шириною D - 36 сm (кругла підставка), висота 3 см (перша площину) і 4 см - друга плоскасть, діаметр отвору під древко D - 32 mm. Є метал..
810.00 грн
Підставка для прапора чорного кольору одномісна з древком і пикою
Кабінетна підставка для прапора для підлоги і на парадний винос. Одномісна чорного кольору в колір венге. Матеріал - основа і піку з натурального дерево, древко металева трубка обклеєна темопленкой під колір дерева, висота L - 240 сm, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висот..
1 100.00 грн
пластикові підставки для прапорців
Ми знову почали виготовлення і реалізацію пластмасових підставок, підставок для прапорців. Усі підставки виконуються з ударостійкого пластика з глянсовою поверхнею. Діаметр основи 70 мм, довжина трубочки 350 mm, d=5 mm, навершие - спис. Основа у формі куполу, деякі покупці називають "Купол В..
20.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Тумба для прапора світла
Світла тумба для прапора кабінетного купити. Матеріал - ДСП, висота L - 63 сm, ширина основи1 H - 37 сm, ширина верхньої основи H - 17 сm, діаметр осередку під держак D - 31 mm. Варіанти світлих тумб для прапорів в кабінет може бути від 1-ої до 2-х отворів під древка. ..
0.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Підставки для прапорів
Веб разработка InBiz