в корзину

Корзина
 

Прапори областей

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Івано-Франківської області
Прапор Івано-Франківської області замовити будь-якого розміру, наприклад 90х60см, 120х80см, 150х90 см, з тканини на ваш вибір атлас, нейлон, габардин, прапорова сітка. Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ..
330 грн
Прапор Вінницької області
Прапор Вінницької області виглядає як площину синього кольору, з двома вузькими горизонтальними смугами червоного кольору. По центру лівіше розташовано сонце, правіше від нього козацький хрест з півмісяцем. Тильна сторона в дзеркальному відображенні. Має розмір будь-яки йна замовлення, 90х60см, 1..
330 грн
Прапор Волинської області
Прапор Волинської області виглядає як площину червоного кольору, з перетином білих смуг у вигляді хреста, а в верхньому лівому кутку козацький хрест. Тильна сторона в дзеркальному відображенні. Має розмір 150х90 см, виготовлений методом сублімації, що не змивається, не вигорає, оскільки фарба під..
330 грн
Прапор Дніпропетровської області
Прапор Дніпропетровської області, має розмір на замовлення, виготовлений методом сублімації, що не змивається, не вигорає, оскільки фарба під високою температурою проходить і запікається в середині волокон тканини. Периметр обшитий подвійною строчкою, що збільшує термін експлуатації виробу. Зліва пр..
330 грн
Прапор Донецької області
Прапор Донецької області, 120х80 см або150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Житомирської області
Прапор Житомирської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Закарпатської області
Прапор Закарпатської області,  розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Запорізької області
Прапор Запорізької області, 90х60 см, 120х80 см або 150х90 см або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Кіровоградської області
Прапор Кіровоградської області, розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Київської області
Прапор Київської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Криму
Купить флаг Крыма який являє собою полотнище, яке складається з трьох горизонтально розташованих кольорових смуг: верхньої - синього кольору, що становить 1/6 ширини прапора; середньої - білого кольору, що становить 2/3 ширини прапора; нижньої - червоного кольору, що становить 1/6 ширини прапора...
330 грн
Прапор Луганської області
Прапор Луганської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Львівської області
Прапор Львівської області є символ однойменної обл Західної України, представляє полотнище пропорцією 3/2 ( прикладі 90 на 60 см, 120х80, 150х100, і т.д.) синій колір (ближче до блакитного), по центру розташований лев з короною на голові. Висота лева три чверті ширини, відстань від верхнього і ..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Миколаївської області
Прапор Миколаївської області виглядає як площину складається з трьох горизонтальних частин. Синя (нижня) і середня жовта смуги з'єднуються собою хвилеподібно, верхня біла займає половину всієї ширини. У центрі розташована архієрейська митра (церковний православний головний убір) з пересіченими з..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Одеської області
Прапор Одеської області є символом регіону, затверджений 21 лютого 2002 року, являє собою полотнище із співвідношенням ширини до довжини як 2: 3 з вертикальним розташуванням рівновеликих смуг: жовтої, синьої та білої. У центрі на синій смузі розміщений герб (без вінка). Купити прапор Одеської обл..
330 грн
Прапор Одеського району
Прапор Одеського району Одеської області є символом регіону, зявляє собою полотнище із співвідношенням ширини до довжини як 2: 3 з вертикальним розташуванням рівновеликих смуг: жовтої, білої та жовтої. У центрі на синій смузі розміщений герб з колосами пшениці і надписом "Одеський район&qu..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Полтавської області
Прапор Полтавської області, розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Рівненської області
Прапор Рівненської області розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Сумської області
Прапор Сумської області,  розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Тернопільської області
Прапор Тернопільської області,  розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Харківскої області
Прапор Харківської області - є символом, який відображає історію і традиції області. Затверджено рішенням VI сесії XXIII скликання Харківської обласної ради 11 травня 1999 року «Про затвердження символіки Харківської області». Тканина - флагової шовк, розмір - 120х80 см, зшивною,..
330 грн
Прапор Херсонський кавун арбуз
Прапор Херсонський кавун арбуз, розмір на замовлення. Стяг кавуна з Херсону нагадує прапор США, оскільки в лівій частині розтошовані 50 зерняток кісточок кавуна, як в американскому 50 зірок, а смуги кавена такіж самі і стількиж само 13 ік я на зірковому прапору Америки. Купити прапор..
330 грн
Прапор Херсонської області
Прапор Херсонської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Хмельницької області
Прапор Хмельницької області,  розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Черкаської області
Прапор Черкаської області, розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Прапор Чернівецької області
Прапор Чернівецької області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Чернігівської області
Прапор Чернігівської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.

Відповідно до статті 133 Конституції, адміністративно наша країна складається з 24 областей, Автономної республікою Крим (АРК) і два міста з особливим статусом - Київ і Севастополь.

Список обл. в Україні, із заходу на схід: Закарпатська, Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Чернівецька, Рівненська, Хмельницька, Вінницька, Черкаська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Запорізька, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Сумська, Харківська, Луганська, Донецька.

Кожна територіальна одиниця має свій прапор, герб, які повинні використовуватися тільки разом з державним прапором.

У цьому розділі ви можете купити прапори областей розміром 150 на 90 см, або замовити будь-якого іншого співвідношення. Матеріал поліестер (габардин), з кріпленням люверсами на флагшток або на древко. По периметру вони прошиті подвійним рядком, що збільшує термін їх експлуатацію. Так само на фото і відео ви бачите реальний товар, який наявності в інтернет магазині FlagMaster.

Краща ціна на готові прапори українських областей.

Створення сайтів