RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

прапори областей

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Івано-Франківської області
Прапор Івано-Франківської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
280.00 грн
Прапор Вінницької області
Прапор Вінницької області виглядає як площину синього кольору, з двома вузькими горизонтальними смугами червоного кольору. По центру лівіше розташовано сонце, правіше від нього козацький хрест з півмісяцем. Тильна сторона в дзеркальному відображенні. Має розмір 150х90 см, виготовлений методом суб..
280.00 грн
Прапор Волинської області
Прапор Волинської області виглядає як площину червоного кольору, з перетином білих смуг у вигляді хреста, а в верхньому лівому кутку козацький хрест. Тильна сторона в дзеркальному відображенні. Має розмір 150х90 см, виготовлений методом сублімації, що не змивається, не вигорає, оскільки фарба під..
280.00 грн
Прапор Дніпропетровської області
Прапор Дніпропетровської області, має розмір на замовлення, виготовлений методом сублімації, що не змивається, не вигорає, оскільки фарба під високою температурою проходить і запікається в середині волокон тканини. Периметр обшитий подвійною строчкою, що збільшує термін експлуатації виробу. Зліва пр..
200.00 грн
Прапор Донецької області
Прапор Донецької області, 120х80 см або150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
310.00 грн
Прапор Житомирської області
Прапор Житомирської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
280.00 грн
Прапор Закарпацької області
Прапор Закарпацької області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
280.00 грн
Прапор Запорізької області
Прапор Запорізької області, 120х80 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
310.00 грн
Прапор Кіровоградської області
Прапор Кіровоградської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
280.00 грн
Прапор Київської області
Прапор Київської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
280.00 грн
Прапор Криму
Купить флаг Крыма який являє собою полотнище, яке складається з трьох горизонтально розташованих кольорових смуг: верхньої - синього кольору, що становить 1/6 ширини прапора; середньої - білого кольору, що становить 2/3 ширини прапора; нижньої - червоного кольору, що становить 1/6 ширини прапора...
290.00 грн
Прапор Луганської області
Прапор Луганської області, 150х90 см, або розмір на замовлення Купити в інтернет магазині, робимо доставку по Україні. Якщо вам необхідний прапорець інших пропорцій, ви можете його замовити і ми надрукуємо, ціна залежить від площі.   ..
280.00 грн

Відповідно до статті 133 Конституції, адміністративно наша країна складається з 24 областей, Автономної республікою Крим (АРК) і два міста з особливим статусом - Київ і Севастополь.

Список обл. в Україні, із заходу на схід: Закарпатська, Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Чернівецька, Рівненська, Хмельницька, Вінницька, Черкаська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Запорізька, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Сумська, Харківська, Луганська, Донецька.

Кожна територіальна одиниця має свій прапор, герб, які повинні використовуватися тільки разом з державним прапором.

У цьому розділі ви можете купити прапори областей розміром 150 на 90 см, або замовити будь-якого іншого співвідношення. Матеріал поліестер (габардин), з кріпленням люверсами на флагшток або на древко. По периметру вони прошиті подвійним рядком, що збільшує термін їх експлуатацію. Так само на фото і відео ви бачите реальний товар, який наявності в інтернет магазині FlagMaster.

Краща ціна на готові прапори українських областей.

Веб разработка InBiz