в корзину

Корзина
 

Прапори в кабінет

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор біло-червоно-білий Білорусі 150х100см кабінетний сатен купольний з бахромою
Прапор біло-червоно-білий Білорусі кабінетний, тканина - сатен купольный, двостороній, размір - 150х100 см,  по периметру бахрома.  Цена за полотно прапору, без древка, стойки, тумби. ..
2,900 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Державної фіскальної служби України кабінетний
Прапор Державної фіскальної служби України кабінетний, тканина - атлас, двополотний,  в середині дублерин, размір - 150х100 см,  по периметру бахрома.  Цена за полотно прапору, без бревка, стойки, тумби. Прапор є в наявності. ..
2,900 грн 1,900 грн
Прапор ДПСУ кабінетний сатен з бахромою
Прапор ДПСУ кабінетний. Тканина - сатен ( різновид атласу), двополотний, розмір - 150х100 см, по периметру бахрома.    ..
2,900 грн
Прапор ДШВ 150х100см кабінетний сатен з бахромою
Прапор ДШВ ЗС кабінетний Тканина - сатен, двустороній,  размер - 150х100 см,  по периметру бахрома. Отправляется в тубусе (фото №3) Цена за - полотно флага. ..
2,900 грн
Прапор Миколаєва кабінетний
Прапор Миколаєва кабінетний, тканина - сатен, двостороній,  в середині дублерин, размір - 150х100 см,  по периметру бахрома.  Цена за полотно прапору, без древка, стойки, тумби. ..
2,900 грн
Прапор морської охорони ДПСУ кабінетний
Прапор морської охорони ДПСУ кабінетний. Тканина - атлас, двосторонній, в середині дублірін, розмір - 150х100 см, по периметру бахрома. Ціна за прапор без стойки. ..
2,900 грн
Прапор на замовлення 180х120 см кабінетний сатен купольний з бахромою
Великий прапор на замовлення кабінетний, тканина - щільний сатен (різновид атласу), двошаровий, размір - 150х100см,  по периметру бахрома. Цена за полотно прапору, без бревка, стойки, тумби. Сатен, або сатінет - це тканина з поліефіру з сатиновим переплетенням ниток. На дотик з лицьо..
4,176 грн
Прапор Національної поліції України кабінетний
Прапор Національної поліції України кабінетний Прапор нацполіції, Тканина - сатен, двополотняний, розмір - 150х100 см, по периметру срібла бахрома. Ціна за прапор без стойки. ..
2,900 грн
Прапор Одеської області 150х100 см кабінетний з бахромою
Прапор Одеської області кабінетний, тканина - сатен (різновид атласу), двополотний, размір - 150х100 см, по периметру бахрома (можна без неї, буде дешевше).  Цена за полотно прапору, без древка, стойки, підставки. ..
2,900 грн
Прапор Одеського району 150х100 см кабінетний з бахромою
Прапор Одеського району кабінетний, тканина - сатен (різновид атласу), двополотний, размір - 150х100 см, по периметру бахрома (можна без неї, буде дешевше).  Цена за полотно прапору Одеського району, без древка, стойки, підставки. ..
2,900 грн
Прапор Повітряних сил ЗСУ 180х120 см сатен з бахромою в кабінет
Прапор Повітряних сил ЗСУ 180х120 см кабінетний, купольний тканину сатен з бахромою. Матеріал - сатен, на дотик з лицьового боку він нагадує атласну або шовкове полотно, проте його поверхня матова, вона розсіює світло, не даючи відблисків і добре тримає форму, тому прапор виходить купольний як форм..
4,176 грн
Прапор України 150х100см кабінетний атлас з бахромою
Прапор України кабінетний, тканина - атлас, двополотний, размір - 150х100см,  по периметру бахрома. Ціна за полотно прапору, без бревка, стойки, тумби. Якщо вам потрібно обрати повний набор прапору України в кабінет, він формується так: прапор кабінетний підставка для прапору..
2,500 грн
Прапор України 150х100см кабінетний сатен купольний без бахроми
Прапор України кабінетний, тканина - сатен купольний, двополотний, размір - 150х100 см,  по периметру без бахроми.  Цена за полотно прапору, без древка, стойки, тумби. Якщо вам потрібно зубрати повний набір, то він формирується так: прапор кабінетний підставка ..
2,400 грн
Прапор України 150х100см кабінетний сатен купольний з бахромою
Прапор України кабінетний, тканина - сатен купольний, двополотняний, размір - 150х100 см,  по периметру бахрома.  Цена за полотно прапору, без древка, стойки, тумби. ..
2,900 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор України 150х90см кабінетний з підставкою (набір)
Прапор України кабінетний з підставкою Тканина - габардин, лицьова та тильна сторони прапору однакові, жвна та синічастині зшивні, размір - 150х90 см. Ціна підставка+прапор (як на фото) ..
2,970 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України 180х120 см кабінетний сатен купольний з бахромою
Великий прапор України кабінетний, тканина - щільний сатен (різновид атласу), двошаровий, размір - 150х100см,  по периметру бахрома. Цена за полотно прапору, без бревка, стойки, тумби. Сатен, або сатінет - це тканина з поліефіру з сатиновим переплетенням ниток. На дотик з лицьового б..
4,176 грн
Прапор України та Євросоюзу кабінетний 180х120 см
Повний набор прапорів України та Євросоюзу на дворіжковій дерев'яній підставці. В набір входить: Прапор України, розмір 180х120 см, тканина сатен, двополотняний, по переметру з золотистою бахромою - 1 шт Прапор Євросоюза (або інший прапор), розмір 180х120 см, тканина сатен, двополотня..
11,952 грн
Базовано на 6 відгуках.

Прапор є символом держави, міста, установи або фірми. Він служить позначенням приналежності до певної спільноти. Прапори в кабінетах можна побачити в установах різного типу -від державних до приватних. Вони підвищують урочистість інтер'єру; вказують на приналежність до певної держави, спільноти, статусу; несуть корпоративну символіку.

Які бувають прапори в кабінет

Виробництво прапорів в кабінет - досить затребувана послуга серед представників державних і бізнес-структур. Зазвичай клієнти замовляють виготовлення таких прапорів:

  • державні або муніципальні - з національною і міжнародною символікою, а також державних і муніципальних об'єктів;
  • корпоративні - включають назви і фірмові кольори компанії, логотипи, брендовані елементи, є невід'ємною складовою корпоративної етики і ефективним іміджевим інструментом;
  • рекламні - несуть атрибутику із зображенням логотипу та слогану компанії, товару, бренду, часто використовуються для презентацій нової продукції, відкриття магазинів, проведення розважальних та інформаційних заходів;
  • спортивні - вироби з символікою спортивних федерацій, команд, клубів, об'єднань фанатів.

Затребуваними для кабінетів є декоративні прапори, які не мають смислового навантаження, а також вироби, які символізують певні події, наприклад, ювілей компанії.

Прапори в кабінет можуть бути з одностороннім або двостороннім друком, стандартних або нестандартних розмірів і форм. Що стосується розміщення, внутрішні прапори можуть бути підлоговими, настільними і настінними. Відповідно вибирається флагшток або підставка для розміщення вироби.

Для чого замовляють кабінетні прапори

Урочистий прапор завжди привертає увагу. Такий атрибут використовується в якості ефективного методу підвищення впізнаваності бренду. Прапори в кабінет дозволяють доповнити інтер'єр корпоративною символікою, надати значимість статусу компанії або національних символів. Атрибути в фірмовому кольорі, з нанесеною корпоративною символікою дозволяють підкреслити імідж компанії, підвищити довіру відвідувачів, служать в якості рекламного і сувенірного інструменту.

Прапори об'єднують людей або співробітників підприємства в колектив, згуртований єдиною метою. Таку продукцію застосовують для прикраси інтер'єру офісів і створення атмосфери на заходах.

Прапори можна побачити в кабінетах різних держустанов, офісах, торгових центрах, автосалонах. Ці атрибути використовують на важливих прийомах, в конференц-залах, на бізнес зустрічах. При замовленні прапорів потрібно заздалегідь визначитися з кріпленням вироби. Якщо це буде древко, слід передбачити спеціальну кишеньку під нього. У разі кріплення до флагштоку, пробиваються спеціальні люверси. Настільні прапори в кабінет розміщуються на підставках.

Створення сайтів