в корзину

Корзина
 

Прапори ЛГБТ

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор ЛГБТ
Прапор ЛГБТ спільноти купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на Новій пошті в своєму місті, так само готові виготовити на замовлення. Розмір прапору  ЛГБТ 90х60 см або 120х80 см , глибоке забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони однаково яскраві і с..
340 грн
Базовано на 7 відгуках.
Прапор ЛГБТ 70х45см на стіну з флагштоком
Прапор ЛГБТ 70х45см на стіну з флагштоком в комплекті для кріплення на вертикальну поверхню. Підстава встановлюється на будь-яку гладку поверхню (метал, скло, дерево) за допомогою двосторонньої липучки наявної на кронштейні (тримається капітально, перевірено), для надійності можна закріпити саморіз..
300 грн
Прапори ЛГБТ

Сучасне суспільство приймає вільні ідеї і погляди, відстоює права людей всіх форм, навіть якщо вони виходять за звичні рамки, не сприймає насильства фізичного і духовного. Саме тому останнім часом по всьому світу, і Україна не виняток, з'явилися борці за свободу, рівноправність, визнання людей з різними поглядами. Рух ЛГБТ - це активність не тільки проти гендерних і статевих дискримінацій, в них беруть участь геї, лесбіянки, бісексуали і трансгендери, але також і люди, небайдужі до поваги права кожної людини на вибір, свободу і рівність.

Основним символом у боротьбі за права і свободи соціальних меншин є райдужний прапор ЛГБТ, що включає шість різнокольорових смуг, які йдуть за стандартним райдужним оформленням (крім блакитного). Прапори ЛГБТ використовуються приблизно з 19 століття в різних демонстраціях, мітингах, рухах проти утиску прав людей і дискримінаційних законів. Вони активно задіяні в масових акціях в Європі і США.

З розвитком і популяризацією ЛГБТ спільноти крім шестисмугового райдужних з'явилися і інші різновиди прапорів, на нашому сайті представлені основні з них.

У виробника Флагмастер можна купити або замовити прапори:

  • асексуалів,
  • бісексуалів,
  • гендерфлюідов,
  • лесбіянок,
  • транссексуалів,
  • пансексуалов,
  • небінарних особистостей
  • прапор ЛГБТ Pride-символ руху за мир
  • Найчастіше борці за рівні права замовляють райдужний прапор свободи ЛГБТ

У каталозі представлені найбільш затребувані варіанти прапорів розміру 150х90см, але при необхідності ми виготовляємо будь-які розміри виробів з урахуванням їх кріплень і перспективного розташування. Варто звернути увагу, що для виготовлення прапорів використовується якісна тканина глибокого забарвлення, яка має однакову двосторонню презентабельність і довго не втрачає первинного вигляду навіть в умовах експлуатації в несприятливих умовах.

Створення сайтів