RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори ЛГБТ

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор асексуалів
Прапор асексуалів купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на нові листи в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розмір прапора асексуалів 150х90см, глибоке забарвлення тканини, з 4-ю смуговий фіолетова, біла, сіра і чорна, тому лицьова і тильна сторони однако..
0.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
прапор бісексуалів
ЛГБТ прапор бісексуалів Бісексуали - один з напрямків в ЛГБТ співтоваристві, яке так само має свої кольори і свій прапор. Купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на Новій Пошті в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розмір прапора 150х90см, глибок..
0.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор гендорфлюідов
Прапор гендорфлюідов з чотирма смугами чорного, фіолетового, білого та жовтого кольорів купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на нові листи в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розмір небінарного прапора ЛГБТ спільноти 150х90см, глибоке забарвл..
0.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор ЛГБТ
Прапор ЛГБТ спільноти купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на Новій пошті в своєму місті, так само готові виготовити на замовлення. Розмір прапору  ЛГБТ 90х60 см або 120х80 см , глибоке забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони однаково яскраві і с..
200.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
Прапор ЛГБТ 70х45см на стіну з флагштоком
Прапор ЛГБТ 70х45см на стіну з флагштоком в комплекті для кріплення на вертикальну поверхню. Підстава встановлюється на будь-яку гладку поверхню (метал, скло, дерево) за допомогою двосторонньої липучки наявної на кронштейні (тримається капітально, перевірено), для надійності можна закріпити саморіз..
0.00 грн
Прапор ЛГБТ Pride
Прапор ЛГБТ спільноти Pride купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на нові листи в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розмір прапора Pride 150х90см, глибоке забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони однаково яскраві і соковиті. ..
0.00 грн
Прапор лесбійський 5 смуг
Прапор лесбіянок з 5-ма смугами рожевого кольорурізних відтінків купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на нові листи в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розмір лесбійського прапора 150х90см, глибоке забарвлення тканини, тому лицьова і тильна с..
0.00 грн
Прапор лесбіянок
Прапор лесбіянок з сьома смугами рожевого кольорурізних відтінків купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на нові листи в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розмір прапора лесбіянок 150х90см, глибоке забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони ..
0.00 грн
Прапор небінарних ідентичностей
Прапор небінарних ідентичностей з чотирма смугами чорного, фіолетового, білого та жовтого кольорів купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на нові листи в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розмір небінарного прапора ЛГБТ спільноти 150х90см, глиб..
0.00 грн
Прапор пансексуалів
Прапор пансексуалів з трьома смугами рожевого, жовтого та блакитного кольорів купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на нові листи в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розмір прапора пансексуалів 150х90см, глибоке забарвлення тканини, тому лицьова і тильн..
0.00 грн
Прапор трансгендерів
Прапор трансгендерів 5 смуговий купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на нові листи в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розмір прапора транссексуалів 150х90см, глибоке забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони однаково яскраві і соковиті. Пр..
0.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапори ЛГБТ

Сучасне суспільство приймає вільні ідеї і погляди, відстоює права людей всіх форм, навіть якщо вони виходять за звичні рамки, не сприймає насильства фізичного і духовного. Саме тому останнім часом по всьому світу, і Україна не виняток, з'явилися борці за свободу, рівноправність, визнання людей з різними поглядами. Рух ЛГБТ - це активність не тільки проти гендерних і статевих дискримінацій, в них беруть участь геї, лесбіянки, бісексуали і трансгендери, але також і люди, небайдужі до поваги права кожної людини на вибір, свободу і рівність.

Основним символом у боротьбі за права і свободи соціальних меншин є райдужний прапор ЛГБТ, що включає шість різнокольорових смуг, які йдуть за стандартним райдужним оформленням (крім блакитного). Прапори ЛГБТ використовуються приблизно з 19 століття в різних демонстраціях, мітингах, рухах проти утиску прав людей і дискримінаційних законів. Вони активно задіяні в масових акціях в Європі і США.

З розвитком і популяризацією ЛГБТ спільноти крім шестисмугового райдужних з'явилися і інші різновиди прапорів, на нашому сайті представлені основні з них.

У виробника Флагмастер можна купити або замовити прапори:

  • асексуалів,
  • бісексуалів,
  • гендерфлюідов,
  • лесбіянок,
  • транссексуалів,
  • пансексуалов,
  • небінарних особистостей
  • прапор ЛГБТ Pride-символ руху за мир
  • Найчастіше борці за рівні права замовляють райдужний прапор свободи ЛГБТ

У каталозі представлені найбільш затребувані варіанти прапорів розміру 150х90см, але при необхідності ми виготовляємо будь-які розміри виробів з урахуванням їх кріплень і перспективного розташування. Варто звернути увагу, що для виготовлення прапорів використовується якісна тканина глибокого забарвлення, яка має однакову двосторонню презентабельність і довго не втрачає первинного вигляду навіть в умовах експлуатації в несприятливих умовах.

Веб разработка InBiz