Russian Ukrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Прапор України безшовний 150х90 см
Тканина - поліестер, щільний повнокольоровий друк (жовта і синя частині без шва), розмір - 150х90 см, з лівого боку пришита посилена стрічка з металевими люверсами для можливості підняття на під флагшток або закріплення на держак. Виробництво Німеччина. ..
220.00 грн
Базовано на 9 відгуках.
 Прапор України на держак (на палицю)
Прапор України - тканина - нейлон, двосторонній - лицьова і тильна сторони прапора однаково яскраві, зшивний, по периметру оброблений подвійною строчкою, з лівого боку зшита кишеня для держака (на палицю), діаметр кишені 3 см. ..
55.00 грн
Базовано на 14 відгуках.
Прапор Євросоюзу 150х90 см
Прапор Євросоюза, прапор Європи, прапор ЄС. Прапор Європейського союзу, великий, розміром 120х80 см, матеріал поліестер (щільній, якісне пофарбування), з лівої Сторони посил стрічка и люверси для флагштоку. Можнакріпіті на Деревко с помощью пластикових хомутів (застібок). Виробництво Німеччина. ..
220.00 грн
Базовано на 15 відгуках.
Прапор Єгипту
Ви шукали прапор Єгипту? Наша компанія поставляє державну символіку в будь-якій кількості в найкоротші терміни. Представлені на сайті національні полотна поєднують високу якість, оригінальність і доступну вартість. Завдяки цьому, нашими клієнтами, які вирішили купити прапор Єгипту, стали: Дипл..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Ізраїлю
прапор Ізраїлю Размір прапору 150х90 см. Символіка ізраїльського прапора сягає своїм корінням у сиву давнину, в ті часи, коли за тисячі років до нашої ери на території Палестини існували Ізраїльське та Іудейське царства. У своєму нинішньому вигляді прапор Ізраїлю - біле полотнище з двома синім..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Індії
Прапор Індії, розмір - 150х90 см, пришита стрічка з двома люверсами. Купити або замовити прапор Індії можна безпосередньо від виробника прапорів Flagmaster.com.ua Походження символіки і значення кольорів прапора Індії Індія - одна з найбільших і густонаселених держав світу. Це багатоли..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Індонезії
Прапор Індонезії купити в магазині FlagMaster двох варіантів: 150х90 см, друкований (безшовний), виробництво Німеччина, тканина - поліестер, слава стрічка з люверсами. Відео  ..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Ірландії
Прапор Ірландії Тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, люверси на флагшток Ірландський прапор є національним символом Ірландії і являє собою прямокутне полотнище, яке складається з трьох вертикальних рівновеликих смуг: зеленої у древкового краю полотнища, білої - в середині, і помаранчевої - ..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Ісландії
Все частіше в Україні проводяться бізнес заходи, в якому інвесторами виступають підприємці з скандинавських країн. На такі зустрічі покладається на знак поваги і пристойності розташовувати символами держави, яким є державний прапор. І тут у вас виникає занепокоєння - де його взяти?! Заспокоїмо ва..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Іспанії
Зараз є в наявності прапор Іспанії з гербом більшого розміру, которій можете купити за цим посиланням прапора Іспанії з гербом Прапор Іспанії складається з трьох горизонтальних смуг - двох рівновеликих червоних, верхньою і нижньою, між якими розташована жовта смуга, ширина якої в два рази більше ..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Іспанії з гербом
Тканина - поліестр (щільний і якісний), розмір - 150х90 см, два люверса для можливого підняття на флагшток. Прапор Іспанії складається з трьох горизонтальних смуг - двох рівновеликих червоних, верхній і нижній, між якими розташована жовта смуга, ширина якої в два рази більше кожної червоної смуги..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Італії
Прапор Італії купити в інтернет-магазині Flagmaster. характеристики: друкований, тканина - поліестер щільний і якісне фарбування кріплення - два люверса (металеві кільця). Немецьке виробництво фірми MFH Застосування: Метод прямого друку по полотну дозволяє використовувати..
220.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Ічкерії
Не знаєте де замовити прапор Ічкерії для установки на фасад, в офіс або будинку, просто на стіну? Зупиніть свій вибір на виробах з міцних тканин з надійним кріпленням в нашому магазині. Товари є на складі або виготовляються в максимально короткі терміни. Характеристика прапора: Матеріали: пол..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Австрії
Прапор Австрії являє собою полотно, на якому розташовані три рівновеликі горизонтальні смуги, що чергуються, починаючи з червоного і білого кольорів. По центру знаходиться герб Австрії - чорний орел. Характеристики: Розмір 150х90см; Матеріал поліестер; По периметру обшитий; Є ..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Австралії
Прапор Австралії (Flag of Australia) - один з державних символів країни, що є прямокутним полотнищем синього кольору. Розмір прапора 150х90 см, матеріал нейлон, глибокий прокрас, лицьова і тильна сторони однаково яскраво фарбують. Можливо використати як в приміщенні, так і на вулиці. Фарба не смывае..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Аджарії
Прапор Аджарії Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 150х90 см, зшивною, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо тасьму з петлями. Можливі інші розміри під замовлення. Аджа́рська автоно́мна респу́бліка, Аджарія, Аджара — ..
200.00 грн
Прапор Азербайджану
прапор Азербайджану, Тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, повнокольоровий друк, яскравий з обох сторон, під держак. Тлумачення кольорів азербайджанського прапора Кольори смуг прапора Азербайджану мають таке тлумачення: світло-синій - приналежність корінного населення країни до св..
260.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Албанії
Прапор Албанії Прапор Албанії розмір 150х90 см, з лівого боку кишеня для древка. ..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Англії
Прапор Англії купити в магазині FlagMaster Характеристики виробництво Німеччина, матеріал - поліестер (щільний і якісний), розмір 150х90см, друкований, кріплення - 2 люверса (металеві кільця). Більшість людей плутають його з Британським прапором, а це зовсім різні символи. Краї..
220.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Білорусі
Прапор Білорусі - один із символів братський республіки. За законодавством РБ він являє собою прямокутне полотно, яке складається з 2-х горизонтальних смуг, зверху червоного і знизу зеленого кольорів, в пропорції 2: 1. З лівого боку сцяга є орнамент. Загальна пропорція довжини до ширини прапора два ..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.

На нашу думку єдиною організацією, що має повноваження класифікувати cтрaни - ООН. До Організації об'єднаних націй входять тільки незалеж. держави, а крайньої 193-ю за рахунком, став Південний Судан (2011 г).
Значить в Світі 193 незалежних д., Мають свої прапори.

Розберемо прапори по їх географічної класифікації, а точніше, по континентальному розташуванні.

Існує 4, 5, 6, 7 континентальні моделі угруповання стан.
7-ми континентальна модель складається:

  1. Прапори Європи. Серед країн Європи налічують 43 держави, і 2 території обмежене визнання (Косово і Придністровська Молдавська республіка). Вони мають національні прапори, в тому числі і згадані невизнаний гос.ва.
  2. Прапори Азії. Включають 54 гос-ва, з них 4 - частково визнаних і одне невизнана Государст. І у всіх у них є прапори!
  3. Прапори Африки. До складу Африканських стрн входять 54 держави, 5 залежних острівних територій і п'ять невизнаних держав, причому державні прапори мають всі.
  4. Прапори Північної Америки. Все в. Америці знаходяться 23 государтсва, найбільшими є США, з 50 зоряним смугастим прапором і Канада - з прапором з червоним кленовим листом. Тут же знаходитися мрія для відпочинку - Домініканська Республіка, і дивна з не слов'янською назвою Гондурас.
  5. Прапори Південної Америки, включає 12 незалежних дер-рств і 3 залежні країни.
  6. Прапор Австралії і Океанії. Тут, звичайно ж, країна з однойменною назвою з континентом - Австралії і 15 інших незалежних острівних держ. Майже всі вони на своїх прапорах зображують на синьому тлі зірки.
  7. Антарктида не належить жодній державі, проте є неофіційний прапор Антарктди, який прийнятий в 2002 році.

Купити національний прапор можете в магазині FlagMaster. Велика частина є складі, а значить на наступний день він буде у вас. Якщо будь прапора немає, то ви можете його замовити, і ми готові його виготовити.

Веб разработка InBiz