Russian Ukrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Прапор України безшовний 150х90 см
Тканина - поліестер, щільний повнокольоровий друк (жовта і синя частині без шва), розмір - 150х90 см, з лівого боку пришита посилена стрічка з металевими люверсами для можливості підняття на під флагшток або закріплення на держак. Виробництво Німеччина. ..
220.00 грн
Базовано на 10 відгуках.
 Прапор України на держак (на палицю)
Прапор України - тканина - нейлон, двосторонній - лицьова і тильна сторони прапора однаково яскраві, зшивний, по периметру оброблений строчкою, з лівого боку зшита кишеня для держака (на палицю), діаметр кишені 3 см. ..
60.00 грн
Базовано на 15 відгуках.
Прапор Євросоюзу 150х90 см
Прапор Євросоюза, прапор Європи, прапор ЄС. Прапор Європейського союзу, великий, розміром 120х80 см, матеріал поліестер (щільній, якісне пофарбування), з лівої Сторони посил стрічка и люверси для флагштоку. Можнакріпіті на Деревко с помощью пластикових хомутів (застібок). Виробництво Німеччина. ..
220.00 грн
Базовано на 16 відгуках.
Прапор Єгипту
Ви шукали прапор Єгипту? Наша компанія поставляє державну символіку в будь-якій кількості в найкоротші терміни. Представлені на сайті національні полотна поєднують високу якість, оригінальність і доступну вартість. Завдяки цьому, нашими клієнтами, які вирішили купити прапор Єгипту, стали: Дипл..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Ізраїлю
прапор Ізраїлю Размір прапору 150х90 см. Символіка ізраїльського прапора сягає своїм корінням у сиву давнину, в ті часи, коли за тисячі років до нашої ери на території Палестини існували Ізраїльське та Іудейське царства. У своєму нинішньому вигляді прапор Ізраїлю - біле полотнище з двома синім..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Індії
Прапор Індії, розмір - 150х90 см, пришита стрічка з двома люверсами. Купити або замовити прапор Індії можна безпосередньо від виробника прапорів Flagmaster.com.ua Походження символіки і значення кольорів прапора Індії Індія - одна з найбільших і густонаселених держав світу. Це багатоли..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Індонезії
Прапор Індонезії купити в магазині FlagMaster двох варіантів: 150х90 см, друкований (безшовний), виробництво Німеччина, тканина - поліестер, слава стрічка з люверсами. Відео  ..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Ірландії
Прапор Ірландії Тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, люверси на флагшток Ірландський прапор є національним символом Ірландії і являє собою прямокутне полотнище, яке складається з трьох вертикальних рівновеликих смуг: зеленої у древкового краю полотнища, білої - в середині, і помаранчевої - ..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Ісландії
Все частіше в Україні проводяться бізнес заходи, в якому інвесторами виступають підприємці з скандинавських країн. На такі зустрічі покладається на знак поваги і пристойності розташовувати символами держави, яким є державний прапор. І тут у вас виникає занепокоєння - де його взяти?! Заспокоїмо ва..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Іспанії
Ви відвідали інтернет-магазин Flagmaster і перебуваєте на товарній картці прапор Іспанії. У цій статті ви знайдете всі відповіді на питання по іспанському королівському прапора. Купити прапор Іспанії Якщо вам необхідно замовити прапор Іспанії, для цього вам потрібно натиснути на кнопку «..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Іспанії з гербом
Тканина - поліестр (щільний і якісний), розмір - 150х90 см, два люверса для можливого підняття на флагшток. Прапор Іспанії складається з трьох горизонтальних смуг - двох рівновеликих червоних, верхній і нижній, між якими розташована жовта смуга, ширина якої в два рази більше кожної червоної смуги..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Італії
Прапор Італії купити в інтернет-магазині Flagmaster. характеристики: друкований, тканина - поліестер щільний і якісне фарбування кріплення - два люверса (металеві кільця). Немецьке виробництво фірми MFH Застосування: Метод прямого друку по полотну дозволяє використовувати..
220.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Ічкерії
Не знаєте де замовити прапор Ічкерії для установки на фасад, в офіс або будинку, просто на стіну? Зупиніть свій вибір на виробах з міцних тканин з надійним кріпленням в нашому магазині. Товари є на складі або виготовляються в максимально короткі терміни. Характеристика прапора: Матеріали: пол..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Австрії
Прапор Австрії являє собою полотно, на якому розташовані три рівновеликі горизонтальні смуги, що чергуються, починаючи з червоного і білого кольорів. По центру знаходиться герб Австрії - чорний орел. Характеристики: Розмір 150х90см; Матеріал поліестер; По периметру обшитий; Є ..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Австралії
Прапор Австралії (Flag of Australia) - один з державних символів країни, що є прямокутним полотнищем синього кольору. Розмір прапора 150х90 см, матеріал нейлон, глибокий прокрас, лицьова і тильна сторони однаково яскраво фарбують. Можливо використати як в приміщенні, так і на вулиці. Фарба не смывае..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Аджарії
Прапор Аджарії Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 150х90 см, зшивною, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо тасьму з петлями. Можливі інші розміри під замовлення. Аджа́рська автоно́мна респу́бліка, Аджарія, Аджара — ..
200.00 грн
Прапор Азербайджану
прапор Азербайджану, Тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, повнокольоровий друк, яскравий з обох сторон, під держак. Тлумачення кольорів азербайджанського прапора Кольори смуг прапора Азербайджану мають таке тлумачення: світло-синій - приналежність корінного населення країни до св..
290.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Албанії
Прапор Албанії Прапор Албанії розмір 150х90 см, з лівого боку кишеня для древка. ..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Англії
Прапор Англії купити в магазині FlagMaster Характеристики виробництво Німеччина, матеріал - поліестер (щільний і якісний), розмір 150х90см, друкований, кріплення - 2 люверса (металеві кільця). Більшість людей плутають його з Британським прапором, а це зовсім різні символи. Краї..
220.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Аргентини
Ви шукали і знайшли аргентинський прапор. Тільки у нас широкий вибір національної атрибутики країн світу. Купити прапор Аргентини наступних характеристик: Розмір прапора 90х150см Матеріал - нейлон. Посилений прокрас, в якому з тильного боку він практично прокашівается як і з лицьової. ..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.

На нашу думку єдиною організацією, що має повноваження класифікувати cтрaни - ООН. До Організації об'єднаних націй входять тільки незалеж. держави, а крайньої 193-ю за рахунком, став Південний Судан (2011 г).
Значить в Світі 193 незалежних д., Мають свої прапори.

Розберемо прапори по їх географічної класифікації, а точніше, по континентальному розташуванні.

Існує 4, 5, 6, 7 континентальні моделі угруповання стан.
7-ми континентальна модель складається:

  1. Прапори Європи. Серед країн Європи налічують 43 держави, і 2 території обмежене визнання (Косово і Придністровська Молдавська республіка). Вони мають національні прапори, в тому числі і згадані невизнаний гос.ва.
  2. Прапори Азії. Включають 54 гос-ва, з них 4 - частково визнаних і одне невизнана Государст. І у всіх у них є прапори!
  3. Прапори Африки. До складу Африканських стрн входять 54 держави, 5 залежних острівних територій і п'ять невизнаних держав, причому державні прапори мають всі.
  4. Прапори Північної Америки. Все в. Америці знаходяться 23 государтсва, найбільшими є США, з 50 зоряним смугастим прапором і Канада - з прапором з червоним кленовим листом. Тут же знаходитися мрія для відпочинку - Домініканська Республіка, і дивна з не слов'янською назвою Гондурас.
  5. Прапори Південної Америки, включає 12 незалежних дер-рств і 3 залежні країни.
  6. Прапор Австралії і Океанії. Тут, звичайно ж, країна з однойменною назвою з континентом - Австралії і 15 інших незалежних острівних держ. Майже всі вони на своїх прапорах зображують на синьому тлі зірки.
  7. Антарктида не належить жодній державі, проте є неофіційний прапор Антарктди, який прийнятий в 2002 році.

Купити національний прапор можете в магазині FlagMaster. Велика частина є складі, а значить на наступний день він буде у вас. Якщо будь прапора немає, то ви можете його замовити, і ми готові його виготовити.

Веб разработка InBiz