RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Прапор України нейлон 135х90см
Прапор України - тканина - нейлон, двосторонній - лицьова і тильна сторони прапора однаково яскраві, зшивний, по периметру оброблений строчкою, з лівого боку зшита кишеня для держака (на палицю), діаметр кишені 3 см. ..
160.00 грн
Базовано на 17 відгуках.
Прапор Європейського союзу
Прапор ЄС великого розміру 150х90 см, купити за 220 грн Аналогічний прапор в інших магазинах від 350 грн, так навіщо переплачувати? Якщо ви в пошукових знайшли прапор євросоюзу купити київ, то ми вам його відправимо і на наступний день ви його отримаєте. Первинна назва була Прапор Ради Євр..
300.00 грн
Прапор Євросоюзу 150х90 см
Прапор Євросоюза, прапор Європи, прапор ЄС. Прапор Європейського союзу, великий, розміром 150х90 см, матеріал поліестер (щільній, якісне пофарбування), з лівої Сторони посил стрічка и люверси для флагштоку. Можнакріпіті на Деревко с помощью пластикових хомутів (застібок). Виробництво Німеччи..
300.00 грн
Базовано на 16 відгуках.
Прапор Єгипту
Ви шукали прапор Єгипту? Наша компанія поставляє державну символіку в будь-якій кількості в найкоротші терміни. Представлені на сайті національні полотна поєднують високу якість, оригінальність і доступну вартість. Завдяки цьому, нашими клієнтами, які вирішили купити прапор Єгипту, стали: Дипл..
250.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Ізраїлю
Прапор Ізраїлю є державним символом і несе в собі певну кодову інформацію про країну і народ. Білий колір символізує чистоту і невинність, а синій - небо і море Ізраїлю. Також поєднання кольорів нагадує єврейський молитовний хустку Таліта. Шестикутна гексаграма є об'єднуючим символом єврейського..
200.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Прапор Індії
Прапор Індії, розмір - 150х90 см, пришита стрічка з двома люверсами. Купити або замовити прапор Індії можна безпосередньо від виробника прапорів Flagmaster.com.ua Походження символіки і значення кольорів прапора Індії Індія - одна з найбільших і густонаселених держав світу. Це багатоли..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Індонезії
Прапор Індонезії купити в магазині FlagMaster двох варіантів: 150х90 см, друкований (безшовний), виробництво Німеччина, тканина - поліестер, слава стрічка з люверсами. Відео  ..
150.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Ірландії
Прапор Ірландії Тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, люверси на флагшток Ірландський прапор є національним символом Ірландії і являє собою прямокутне полотнище, яке складається з трьох вертикальних рівновеликих смуг: зеленої у древкового краю полотнища, білої - в середині, і помаранчевої - ..
200.00 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапор Ісландії
Все частіше в Україні проводяться бізнес заходи, в якому інвесторами виступають підприємці з скандинавських країн. На такі зустрічі покладається на знак поваги і пристойності розташовувати символами держави, яким є державний прапор. І тут у вас виникає занепокоєння - де його взяти?! Заспокоїмо ва..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Іспанії
Ви відвідали інтернет-магазин Flagmaster і перебуваєте на товарній картці прапор Іспанії. У цій статті ви знайдете всі відповіді на питання по іспанському королівському прапора. Купити прапор Іспанії Якщо вам необхідно замовити прапор Іспанії, для цього вам потрібно натиснути на кнопку «..
300.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Італії
Прапор Італії купити в інтернет-магазині Flagmaster. характеристики: друкований, тканина - поліестер щільний і якісне фарбування кріплення - два люверса (металеві кільця). Немецьке виробництво фірми MFH Застосування: Метод прямого друку по полотну дозволяє використовувати..
300.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Ічкерії з вовчицею
Не знаєте де замовити прапор Ічкерії для установки на фасад, в офіс або будинку, просто на стіну? Зупиніть свій вибір на виробах з міцних тканин з надійним кріпленням в нашому магазині. Товари є на складі або виготовляються в максимально короткі терміни. Характеристика прапора: Матеріали: пол..
250.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Австрії
Прапор Австрії один з найдавніших символів Європи, з тих часів коли Старим Світом управляли королівські династії. Вже багато століть він залишається незмінним. Опис прапора Прапор Австрії може бути в двох варіантах - з гербом або без нього. Перший, має вигляд як полотно, з трьо..
300.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Австралії
Прапор Австралії (Flag of Australia) - один з державних символів країни, що є прямокутним полотнищем синього кольору. Розмір прапора 150х90 см, матеріал нейлон, глибокий прокрас, лицьова і тильна сторони однаково яскраво фарбують. Можливо використати як в приміщенні, так і на вулиці. Фарба не смывае..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Аджарії
Прапор Аджарії Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 150х90 см, зшивною, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо тасьму з петлями. Можливі інші розміри під замовлення. Аджа́рська автоно́мна респу́бліка, Аджарія, Аджара — ..
250.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Азербайджану
прапор Азербайджану, Тканина - поліестер, розмір 150х90 см і більше, повнокольоровий друк, під держак. Тлумачення кольорів азербайджанського прапора Кольори смуг прапора Азербайджану мають таке тлумачення: світло-синій - приналежність корінного населення країни до світу тюркських нар..
250.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Албанії
Прапор Албанії Прапор Албанії розмір 150х90 см, з лівого боку кишеня для древка. ..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Алжиру
Прапор Алжиру Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 90х60, 120х120 або 150х90 см, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо ленту з петлями. Можливі інші розміри під замовлення. Повна офіційна назва — Прапор Алжирскої Демок..
250.00 грн
Прапор Америки 150х90 см
Прапор Америки іноді ще називають «зірково-смугастим прапором» через його зовнішній вигляд, так як він є зображенням червоних і білих горизонтальних смуг, які чергуються між собою. А в лівому верхньому кутку є додатково прямокутник темно-синього кольору, на якому зображені 50 білих зіроч..
300.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Англії
Прапор Англії купити в магазині FlagMaster Характеристики виробництво Німеччина матеріал - поліестер (щільний і якісний), розмір 150х90см, друкований, кріплення - 2 люверса (металеві кільця). Більшість людей плутають його з Британським прапором, а це зовсім різні символи. Країн..
300.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Аргентини
Ви шукали і знайшли аргентинський прапор. Тільки у нас широкий вибір національної атрибутики країн світу. Купити прапор Аргентини наступних характеристик: Розмір прапора 90х150см Матеріал - нейлон. Посилений прокрас, в якому з тильного боку він практично прокашівается як і з лицьової. ..
180.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Арцах історичний
Прапор Арцах історичний - У центрі прапора - «старший» білий (срібний) хрест Св. Іоанна Хрестителя і чотири «молодших» хреста Св. Іоанна; дані символи був також поширені в геральдиці Вірменського Королівства Кілікії, союзного Хачен царства. Традиційні вірменські церковні..
250.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Білорусі
Прапор Білорусі - один із символів братський республіки. За законодавством РБ він являє собою прямокутне полотно, яке складається з 2-х горизонтальних смуг, зверху червоного і знизу зеленого кольорів, в пропорції 2:1. З лівого боку сцяга є орнамент. Загальна пропорція довжини до ширини прапора два д..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Білорусі біло червоно білий
Біло-червоно-білий прапор, тканина - нейлон, розмір - 160х80 см, зшивною, під древко. Ціна 200 гривень = 7 доларів США Прапори БЧБ гарантовано є в наявності.  Біло червоно білий прапор (біл. Бел-Чирвоная-білі сцяг) - історичний національний прапор білорусів, офіційний прапор Білоруськ..
150.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Прапори країн

Державний прапор є основним національним символом кожної країни, предметом гордості і елементом національної ідентичності. Прапори країн світу використовуються на важливих міжнародних зустрічах і конференціях, під час проведення виставок і спортивних заходів. Національні прапори встановлюються на представництвах іноземних компаній, в магазинах або ресторанах, які представляють товари або кухню певної країни. Вболівальники часто використовують державні прапори країн під час дружніх переглядів матчів.

Як замовити прапор потрібної країни

Кожен державний стяг повинен бути виконаний в правильних пропорціях. В каталозі Флагмастер можно купити готові прапори багатьох країн світу або замовити прапор наступних розмірів:

  • 90х60см;
  • 120х80см;
  • 140х90см;
  • 180х120см;
  • 210х140см.

Якщо потрібно купити прапор країни іншого розміру, зв'яжіться з нашими менеджерами. Перед тим як зробити замовлення, визначитеся з матеріалом стягу і способом кріплення.

Матеріали і способи кріплення прапора

Найпопулярнішими тканинами для виготовлення прапорів країн є:

• Прапоровий шовк. Цей недорогий і міцний поліефірний матеріал відрізняється високою стійкістю до вигоряння, перепадів температур і вологи. Також величезний плюс поліефірного полотна - воно практично не мнеться. Матеріал можна використовувати для прапорів країн, розміщених в приміщенні або на вулиці.
• Прапорова сітка (флажка). Поліефірна тканина мультипрапор найбільш стійка до негативних атмосферних умов, включаючи сильні пориви вітру. З цієї причини прапори з сітки зазвичай використовуються для вивішування на вулиці.
• Атлас. Яскрава і блискуча шовкова тканина використовується для пошиття дорогих представницьких прапорів, які розміщуються виключно в приміщенні.
• Габардин. Матова та щільна сполучна тканина, яка має властивості не прозорого матеріалу, тому фарба не проходе на тильну сторону, яка залишається майже білою. Тому даний вид полотна використовують для декоративних прапорів на стіну, де не потрібна тильна сторона, або роблять обов'язково двосторонній друк.

Прапор країни може бути одношаровим з односторонньою або двосторонньою печаткою (не використовується для сітки). Також ви можете замовити виготовлення двошарового зшивна прапора з флагового шовку або атласу.

Для кріплення полотнища на держаку або вудці з лівого боку полотна прошивається спеціальну кишеню. При використанні прапора на флагштоку полотно можна оснастити люверсами або петлями. Якщо сумніваєтеся, який спосіб кріплення вибрати, обов'язково уточніть, де і як буде використовуватися прапор країни, і наші менеджери підкажуть найкращий варіант кріплення.

Веб разработка InBiz