RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Аксесуари до прапорів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
автофлагшток для автопрапора
Автофлагшток - призначений для кріплення на нього прапора і установки зовні на бокове скло автомобіля. Матеріал виготовлення флагштока - білий пластик. Довжина автофлагштока 43 см, що дає можливість використати під будь-кого розміру прапорця. У 25 см від верхівки у бік основи є 2 " вусики"..
20.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
вудочка для прапора
Вудка для прапора (вудилище) телескопічне 4 метрів. Складається з 5 секцій, але робочий стан зазвичай 4 секції, крайня секція (тонка) знімається, оскільки тонка і гнучка. У зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри. Верхня секція має розміри верхній діаметр 7 мм, нижн..
150.00 грн
вудочка з прапором України
Вудка (вудилище) телескопічне 4 метрова з прапором України в комплекті. Складається з 4-х секцій, але крайня секція (тонке вудилище) видалено, у зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри, а враховуючи, що вудка з українським прапором триматиметься на рівні грудей, тобто +1,5 мет..
225.00 грн
Герб з монет на стіну
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 30х26 см, на білому фоні з 5 копійчаних монет якого розташований об'ємний тризуб золотого кольору з монет. Герб в цьому виробі об'ємний, тому чудово виглядає з будь-якого кута огляду. То..
300.00 грн
Герб України на стіну
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильного боку ..
990.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Герб України на стіну золотий
золотий герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильно..
2 300.00 грн 1 999.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Герб України фасадний
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильного боку ..
0.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
древко для прапора
Древко для прапора Держак виготовлений з металевої трубки діаметром 28 мм, обклеєна термоплівкой під різні породи дерева. Як описує тлумачний словник Даля слово "Держак" - Довга кругла палиця, на яку насаджувалося вістря списа, навішується прапор. Можна, звичайно його назвати "труб..
80.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
Кріплення для прапора
Кріплення для прапора на стіну, кронштейн для прапора настінний, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, маєтка. Власне серійне виробництво від Flagmaster цього виробу. Характеристики: Метал — сталь висота L — 290 mm, ширина H — 140 ..
220.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Наконечник на держак
Наконечник на держак прапора в асортименті кольорів. Матеріал пластик, 5 кольорів. Висота 85 мм, Найбільший диамерт 45 мм. Внутрішній діаметр для держаків 28 мм, які ви можете купити у нас. ..
30.00 грн
Наконечник на прапор - крапля
Наконечник крапля (тризуб в краплі), пластиковий в колір золота або срібла. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака на 28 мм додається внутрішній ущільнювач ), висота наконечника 220 мм, ширина 83 мм. ..
250.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Наконечник на прапор - крапля жовта
Наконечник крапля (тризуб в краплі), високоякісний, глянцевий жовтий пластик. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака на 28 мм додається внутрішній ущільнювач ), висота наконечника 220 мм, ширина 83 мм. ..
150.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Веб разработка InBiz