в корзину

Корзина
 

Аксесуари до прапорів

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Автофлагшток для автопрапора
Автофлагшток - призначений для кріплення на нього прапора і установки зовні на бокове скло автомобіля. Матеріал виготовлення флагштока - білий пластик. Довжина автофлагштока 43 см, що дає можливість використати під будь-кого розміру прапорця. У 25 см від верхівки у бік основи є 2 " вусики"..
50 грн
Базовано на 1 відгуках.
Вудка з прапором України
Вудка (вудилище) телескопічне 4 метрова з прапором України в комплекті. Складається з 4-х секцій, але крайня секція (тонке вудилище) видалено, у зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри, а враховуючи, що вудка з українським прапором триматиметься на рівні грудей, тобто +1,5 мет..
370 грн
Базовано на 1 відгуках.
Герб України на стіну жовтий
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильного боку ..
1,500 грн
Базовано на 2 відгуках.
Герб України на стіну золотий
золотий герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильно..
2,500 грн
Базовано на 1 відгуках.
Карабіни для прапорів
Карабіни для прапорів, кріплення для прапора. Купити від Flagmaster. Характеристики кронштейну для прапора у вигляді тризуба на стіну ,: Метал - сталь довжинв L - 50 mm, ширина H - 30 mm, діаметр D - 5 mm защіпка - металева прижина вага - 10 г ..
25 грн
Кріплення для прапорів на 2 флагштока
Кріплення для двох прапорів на стіну, кронштейн для прапора настінний, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, особняка. Власне серійне виробництво, купити від Flagmaster даного вироби. Характеристики кріплення для двох прапорів: Метал - сталь висота L - 290мм, ..
400 грн
Кронштейн для прапора тризуб
Кронштейн для прапора на стіну, кріплення для прапора настінне, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, особняка. Власне серійне виробництво, купити від Flagmaster даного вироби. Характеристики кронштейну для прапора у вигляді тризуба на стіну ,: Метал - сталь ви..
400 грн
Базовано на 1 відгуках.
Навершя на прапор - тризуб позолота
Наконечник тризуб, пластиковий в колір золота. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішній паралоновий ущільнювач на 28 мм), довжина наконечника 205 мм, ширина 88 мм. відеоролик з наконечниками для прапорів   ..
350 грн
Наконечник на прапор - тризуб жовтий гранений
Наконечник на прапор тризуб, пластиковий жовтий. Навершя на прапора тризуб Пропонується в двох моделях: Матеріал пластик, гранені ребра тризуба. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішній паралоновий ущільнювач на 28 мм), довжина наконечника 207 мм, ширина 95 мм...
250 грн 200 грн
Наконечник на прапор крапля позолота
Наконечник крапля, пластиковий металізація в колір золота. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака на 28 мм додається внутрішній ущільнювач ), висота наконечника 220 мм, ширина 83 мм. ..
350 грн
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник на прапор тризуб в краплі позолота
Наконечник на прапор - це, по суті, верхівка прапора, яка встановлюється на самій верхівці і робить композицію завершеною. Навершя, як правило, виготовляється з надміцного пластику з металізацією або з дерева. Переваги наконечника на прапор: акуратний зовнішній вигляд; невелика вартість; ..
350 грн
Базовано на 2 відгуках.
Наконечник піка на древко для прапор дерев'яний світлий
Купити Наконечник піку на древко для прапор дерев'яний світлий. Виготовлений з натурального дерева, світлого кольору. Висота 85 мм, Найбільший діамерт 45 мм. Внутрішній діаметр для древка 30 мм, які ви можете купити у нас. ..
300 грн
Наконечник піка на древко для прапору дерев'яний темне
Купити Наконечник піку на древко для прапор дерев'яний темного. Виготовлений з натурального дерева, темного кольору. Висота 85 мм, Найбільший діамерт 45 мм. Внутрішній діаметр для древка 30 мм, які ви можете купити у нас. ..
300 грн
Настінне кріплення для прапора
На сьогоднішній день прапори є повноцінним елементом в оформленні інтер'єру. Неважливо, офіс це чи будинок, питання на що кріпити прапор виникає дуже часто. Рішення потрібно шукати в спеціалізованому інтернет-магазині Flag Master, де представлені кращі аксесуари даної категорії. Пропонуємо на..
350 грн
Базовано на 6 відгуках.
Присоски силіконові для скла 30 мм
Силіконовий присосок прозора, з діаметром контактної поверхні (поверхня присмоктування) 30 мм. Купити присоски можна як оптом, так і уроздріб На що треба звертати увагу при виборі присоски: Матеріал виготовлення присоски - у даному випадки силікон, який прекрасно присмоктує до гладкої повер..
5 грн
Базовано на 2 відгуках.
Тримач для двох прапорів тризуб
Тримач для прапорів на стіну, кріплення для прапора настінне, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, особняка. Власне серійне виробництво, купити від Flagmaster даного вироби. Характеристики власника для прапорів у вигляді тризуба на стіну ,: Метал - сталь висот..
450 грн
Флагшток вудочка для прапора
Флагшток вудка для прапора (вудилище) телескопічне 4 метрів. Складається з 5 секцій, але робочий стан зазвичай 4 секції, крайня секція (тонка) знімається, оскільки тонка і гнучка. У зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри. Верхня секція має розміри верхній діаметр 7..
240 грн
Аксесуари до прапорів
Створення сайтів