Russian Ukrainian

в корзину

Корзина
 

Аксесуари до прапорів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
автофлагшток для автопрапора
Автофлагшток - призначений для кріплення на нього прапора і установки зовні на бокове скло автомобіля. Матеріал виготовлення флагштока - білий пластик. Довжина автофлагштока 43 см, що дає можливість використати під будь-кого розміру прапорця. У 25 см від верхівки у бік основи є 2 " вусики"..
15.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
вудочка для прапора
Вудка для прапора (вудилище) телескопічне 4 метрів. Складається з 5 секцій, але робочий стан зазвичай 4 секції, крайня секція (тонка) знімається, оскільки тонка і гнучка. У зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри. Верхня секція має розміри верхній діаметр 7 мм, нижн..
150.00 грн
вудочка з прапором України
Вудка (вудилище) телескопічне 4 метрова з прапором України в комплекті. Складається з 4-х секцій, але крайня секція (тонке вудилище) видалено, у зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри, а враховуючи, що вудка з українським прапором триматиметься на рівні грудей, тобто +1,5 мет..
225.00 грн
Герб з монет на стіну
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 30х26 см, на білому фоні з 5 копійчаних монет якого розташований об'ємний тризуб золотого кольору з монет. Герб в цьому виробі об'ємний, тому чудово виглядає з будь-якого кута огляду. То..
300.00 грн
Герб України золотий
золотий герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильно..
2 500.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
древко для прапора
Древко для прапора Держак виготовлений з металевої трубки діаметром 28 мм, обклеєна термоплівкой під різні породи дерева. Як описує тлумачний словник Даля слово "Держак" - Довга кругла палиця, на яку насаджувалося вістря списа, навішується прапор. Можна, звичайно його назвати "труб..
80.00 грн
Базовано на 8 відгуках.
Кріплення для прапора
Кріплення для прапора на стіну, кронштейн для прапора настінний, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, маєтка. Власне серійне виробництво від Flagmaster цього виробу. Характеристики: Метал — сталь висота L — 290 mm, ширина H — 140 ..
220.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Наконечник на держак
Наконечник на держак прапора в асортименті кольорів. Матеріал пластик, 5 кольорів. Висота 85 мм, Найбільший диамерт 45 мм. Внутрішній діаметр для держаків 28 мм, які ви можете купити у нас. ..
30.00 грн
Наконечник на прапор - крапля
Наконечник крапля (тризуб в краплі), пластиковий в колір золота або срібла. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака на 28 мм додається внутрішній ущільнювач ), висота наконечника 220 мм, ширина 83 мм. ..
250.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Наконечник на прапор - тризуб жовтий
Наконечник на прапор тризуб, пластиковий жовтий. Навершя на прапора тризуб Пропонується в двох моделях: Матеріал пластик, прямі ребра тризуба. Внутрішній діаметр 33 мм (для нашого держака додається внутрішня втулка на 28 мм), довжина наконечника 207 мм, ширина 95 мм. ..
130.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник на прапор - тризуб позолота
Наконечник тризуб, пластиковий в колір золота. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішня втулка на 28 мм), довжина наконечника 205 мм, ширина 88 мм. відеоролик з наконечниками для прапорів   ..
250.00 грн
Підставка для прапору
Підставка для прапора кабінетного і на святкове винесення. Матеріал - основа і піка з натуральної деревини, древко з металевої труби обклеєно термоплівкою под колір дерева, висота L - 240 сm, ширина основи H - 36 сm (кругла підставка), висота 3см (нижня площина основа), 4см- верхня..
750.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
підставка під прапорці
Металеві підставка під прапорці Виготовлена з металу з гальванічним покриттям (нікель) Характеристики металевих підставок під прапори: Висота штока - 330 мм; Діаметр штока - 5 мм; Діаметр основи - 55 мм Покриття - гальваніка (нікель) Підставка під прапори настільна купити..
125.00 грн
підставки для прапорців
Ми знову почали виготовлення і реалізацію пластмасових підставок, підставок для прапорців. Усі підставки виконуються з ударостійкого пластика з глянсовою поверхнею. Діаметр основи 70 мм, довжина трубочки 350 mm, d=5 mm, навершие - спис. Основа у формі куполу, деякі покупці називають "Купол В..
12.00 грн
присоски
Силіконовий присосок прозора, з діаметром контактної поверхні (поверхня присмоктування) 40 мм. Купити присоски можна як оптом, так і уроздріб На що треба звертати увагу при виборі присоски: Матеріал виготовлення присоски - у даному випадки силікон, який прекрасно присмоктує до гладкої повер..
3.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Скотч пакувальний
Скотч пакувальний купити можете так само в нашому магазині разом з прапоровою продукцією. Довжина намотування 211 метрів, ширина 45 мм. Відоме правило - чим більше намотування, тим дешевше виходить метр скотча. У нас скотч дешевше, ніж в звичайних магазинах і супермаркетах, оскільки нам його постави..
51.00 грн
Тумба для прапора
Тумба для прапора кабінетного купити. Матеріал - ДСП, висота L - 63 сm, ширина основи1 H - 37 сm, ширина верхньої основи H - 17 сm, діаметр осередку під держак D - 31 mm. Варіанти від 1-ої до 3-х осередків під прапори. ..
880.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Флагшток для прапора на стіну фасадний
Флагшток для флага на стену - предназначен для оперативного и долговечного крепления флага на вертикальную поверхность. Сфера использования - флаги Украины, флаги стран мира, рекламная и корпоративная флажная символика.  Крепление для флага состоит из трех компонентов: Крепление (основ..
30.00 грн
флагшток телескопічний
Купити телескопічний флагшток, представляє сталевий портативний пристрій для розмахування прапором. В розкладеному вигляді довжина сто двадцять сантиметрів, в складеному стані всього 29 см. Ручка з м'якого матеріалу з петлею для кріплення на зап'ясті (вільні руки). У розібраному ст..
100.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Веб разработка InBiz