Russian Ukrainian

в корзину

Корзина
 

Аксесуари до прапорів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
автофлагшток для автопрапора
Автофлагшток - призначений для кріплення на нього прапора і установки зовні на бокове скло автомобіля. Матеріал виготовлення флагштока - білий пластик. Довжина автофлагштока 43 см, що дає можливість використати під будь-кого розміру прапорця. У 25 см від верхівки у бік основи є 2 " вусики"..
15.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
вудочка для прапора
Вудка для прапора (вудилище) телескопічне 4 метрів. Складається з 5 секцій, але робочий стан обочно 4 секції, крайня секція (тонка) обочно знімається, оскільки оченьтонкаі і гнучка. У зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри. Верхня секція має розміри верхній діаметр 7 мм..
150.00 грн
Герб з монет на стіну
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 30х26 см, на білому фоні з 5 копійчаних монет якого розташований об'ємний тризуб золотого кольору з монет. Герб в цьому виробі об'ємний, тому чудово виглядає з будь-якого кута огляду. То..
300.00 грн
Герб України золотий
золотий герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильно..
0.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Герб України на стіну
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильного боку ..
750.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
древко для прапора
Древко для прапора Держак виготовлений з металевої трубки діаметром 28 мм, обклеєна термоплівкой під різні породи дерева. Як описує тлумачний словник Даля слово "Держак" - Довга кругла палиця, на яку насаджувалося вістря списа, навішується прапор. Можна, звичайно його назвати "труб..
80.00 грн
Базовано на 8 відгуках.
Кисть на прапор
Кисть на прапор надасть вашому прапору багатішому вигляду і святковості. Краще один раз побачити, чим сто разів прочитати, опис кисті для прапора дивитеся на фото. ..
150.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Кріплення для прапора
Кріплення для прапора на стіну, кронштейн для прапора настінний, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, маєтка. Власне серійне виробництво від Flagmaster цього виробу. Характеристики: Метал — сталь висота L — 290 mm, ширина H — 140 ..
200.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Наконечник на держак
Наконечник на держак прапора в асортименті кольорів. Матеріал пластик, 5 кольорів. Висота 85 мм, Найбільший диамерт 45 мм. Внутрішній діаметр для держаків 28 мм, які ви можете купити у нас. ..
30.00 грн
Наконечник на прапор - крапля
Наконечник крапля (тризуб в краплі), пластиковий в колір золота або срібла. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака на 28 мм додається внутрішній ущільнювач ), висота наконечника 220 мм, ширина 83 мм. ..
250.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник на прапор - тризуб жовтий
Наконечник на прапор тризуб, пластиковий жовтий. Навершя на прапора тризуб Пропонується в двох моделях: Матеріал пластик, прямі ребра тризуба. Внутрішній діаметр 33 мм (для нашого держака додається внутрішня втулка на 28 мм), довжина наконечника 207 мм, ширина 95 мм. Матеріал жовтий пласт..
100.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник на прапор - тризуб позолота
Наконечник тризуб, пластиковий в колір золота. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішня втулка на 28 мм), довжина наконечника 205 мм, ширина 88 мм. відеоролик з наконечниками для прапорів   ..
220.00 грн
Підставка для прапору
Підставка для прапора кабінетного і на святкове винесення. Матеріал - основа і піка з натуральної деревини, древко з металевої труби обклеєно термоплівкою под колір дерева, висота L - 240 сm, ширина основи H - 36 сm (кругла підставка) діаметр осередку під держак D - 30 mm. Відео..
750.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
підставка під прапорці
Металеві підставка під прапорці Виготовлена з металу з гальванічним покриттям (нікель) Характеристики металевих підставок під прапори: Висота штока - 330 мм; Діаметр штока - 5 мм; Діаметр основи - 55 мм Покриття - гальваніка (нікель) Підставка під прапори настільна купити..
105.00 грн
підставки для прапорців
Ми знову почали виготовлення і реалізацію пластмасових підставок, підставок для прапорців. Усі підставки виконуються з ударостійкого пластика з глянсовою поверхнею. Діаметр основи 70 мм, довжина трубочки 350 mm, d=5 mm, навершие - спис. Основа у формі куполу, деякі покупці називають "Купол В..
12.00 грн
присоски
Силіконовий присосок прозора, з діаметром контактної поверхні (поверхня присмоктування) 40 мм. Купити присоски можна як оптом, так і уроздріб На що треба звертати увагу при виборі присоски: Матеріал виготовлення присоски - у даному випадки силікон, який прекрасно присмоктує до гладкої повер..
3.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Скотч пакувальний
Скотч пакувальний купити можете так само в нашому магазині разом з прапоровою продукцією. Довжина намотування 211 метрів, ширина 45 мм. Відоме правило - чим більше намотування, тим дешевше виходить метр скотча. У нас скотч дешевше, ніж в звичайних магазинах і супермаркетах, оскільки нам його постави..
51.00 грн
Тумба для прапора
Тумба для прапора кабінетного купити. Матеріал - ДСП, висота L - 63 сm, ширина основи1 H - 37 сm, ширина верхньої основи H - 17 сm, діаметр осередку під держак D - 31 mm. Варіанти від 1-ої до 3-х осередків під прапори. ..
790.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Флагшток для прапора на стіну фасадний
Флагшток для флага на стену - предназначен для оперативного и долговечного крепления флага на вертикальную поверхность. Сфера использования - флаги Украины, флаги стран мира, рекламная и корпоративная флажная символика.  Крепление для флага состоит из трех компонентов: Крепление (основ..
30.00 грн
флагшток стойка для прапор
Стойка флагшток для флага. Материал - металлическая труба хромированная, высота  260 сm, диаметр флагштока D - 30 mm, на вершине хромированный шар. ..
0.00 грн
Веб разработка InBiz