RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Аксесуари до прапорів

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Автофлагшток для автопрапора
Автофлагшток - призначений для кріплення на нього прапора і установки зовні на бокове скло автомобіля. Матеріал виготовлення флагштока - білий пластик. Довжина автофлагштока 43 см, що дає можливість використати під будь-кого розміру прапорця. У 25 см від верхівки у бік основи є 2 " вусики"..
20.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Вудка з прапором України
Вудка (вудилище) телескопічне 4 метрова з прапором України в комплекті. Складається з 4-х секцій, але крайня секція (тонке вудилище) видалено, у зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри, а враховуючи, що вудка з українським прапором триматиметься на рівні грудей, тобто +1,5 мет..
0.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Герб України на стіну
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильного боку ..
1 100.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Герб України на стіну золотий
золотий герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильно..
2 100.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Древко для прапора
Древко для прапора Держак виготовлений з металевої трубки діаметром 28 мм, обклеєна термоплівкой під різні породи дерева. Як описує тлумачний словник Даля слово "Держак" - Довга кругла палиця, на яку насаджувалося вістря списа, навішується прапор. Можна, звичайно його назвати "труб..
120.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
Карабіни для прапорів
Карабіни для прапорів, кріплення для прапора. Купити від Flagmaster. Характеристики кронштейну для прапора у вигляді тризуба на стіну ,: Метал - сталь довжинв L - 50 mm, ширина H - 30 mm, діаметр D - 5 mm довжина труби - 150 mm вага - 10 г ..
20.00 грн
Кріплення для прапорів на 2 флагштока
Кріплення для двох прапорів на стіну, кронштейн для прапора настінний, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, особняка. Власне серійне виробництво, купити від Flagmaster даного вироби. Характеристики кріплення для двох прапорів: Метал - сталь висота L - 290мм, ..
330.00 грн
Кронштейн для прапора тризуб
Кронштейн для прапора на стіну, кріплення для прапора настінне, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, особняка. Власне серійне виробництво, купити від Flagmaster даного вироби. Характеристики кронштейну для прапора у вигляді тризуба на стіну ,: Метал - сталь ви..
350.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Навершя на прапор - тризуб позолота
Наконечник тризуб, пластиковий в колір золота. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішній паралоновий ущільнювач на 28 мм), довжина наконечника 205 мм, ширина 88 мм. відеоролик з наконечниками для прапорів   ..
350.00 грн
Наконечник на прапор - тризуб жовтий гранений
Наконечник на прапор тризуб, пластиковий жовтий. Навершя на прапора тризуб Пропонується в двох моделях: Матеріал пластик, гранені ребра тризуба. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішній паралоновий ущільнювач на 28 мм), довжина наконечника 207 мм, ширина 95 мм...
250.00 грн
Наконечник на прапор крапля позолота
Наконечник крапля, пластиковий металізація в колір золота. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака на 28 мм додається внутрішній ущільнювач ), висота наконечника 220 мм, ширина 83 мм. ..
350.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник на прапор тризуб в краплі жовтий
Наконечник крапля (тризуб в краплі), високоякісний, глянцевий жовтий пластик. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака на 28 мм додається внутрішній ущільнювач ), висота наконечника 220 мм, ширина 83 мм. ..
250.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник на прапор тризуб в краплі позолота
Наконечник на прапор - це, по суті, верхівка прапора, яка встановлюється на самій верхівці і робить композицію завершеною. Навершя, як правило, виготовляється з надміцного пластику з металізацією або з дерева. Переваги наконечника на прапор: акуратний зовнішній вигляд; невелика вартість; ..
350.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Наконечник піка на древко для прапор дерев'яний темний
Купити Наконечник піку на древко для прапор дерев'яний темного. Виготовлений з натурального дерева, темного кольору. Висота 85 мм, Найбільший діамерт 45 мм. Внутрішній діаметр для древка 30 мм, які ви можете купити у нас. ..
200.00 грн
Настінне кріплення для прапора
На сьогоднішній день прапори є повноцінним елементом в оформленні інтер'єру. Неважливо, офіс це чи будинок, питання на що кріпити прапор виникає дуже часто. Рішення потрібно шукати в спеціалізованому інтернет-магазині Flag Master, де представлені кращі аксесуари даної категорії. Пропонуємо на..
300.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Присоски силіконові для скла 30 мм
Силіконовий присосок прозора, з діаметром контактної поверхні (поверхня присмоктування) 30 мм. Купити присоски можна як оптом, так і уроздріб На що треба звертати увагу при виборі присоски: Матеріал виготовлення присоски - у даному випадки силікон, який прекрасно присмоктує до гладкої повер..
5.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Тримач для двох прапорів тризуб
Тримач для прапорів на стіну, кріплення для прапора настінне, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, особняка. Власне серійне виробництво, купити від Flagmaster даного вироби. Характеристики власника для прапорів у вигляді тризуба на стіну ,: Метал - сталь висот..
370.00 грн
Тумба для прапора світла
Світла тумба для прапора кабінетного купити. Матеріал - ДСП, висота L - 63 сm, ширина основи1 H - 37 сm, ширина верхньої основи H - 17 сm, діаметр осередку під держак D - 31 mm. Варіанти світлих тумб для прапорів в кабінет може бути від 1-ої до 2-х отворів під древка. ..
1 200.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Тумба для прапора темна
Темна тумба для прапора в кабінет керівника Матеріал - ДСП, висота L - 63 сm, ширина основи1 H - 37 сm, ширина верхньої основи H - 17 сm, діаметр осередку під держак D - 31 mm. Варіанти тумб для прапору темного кольору від 1-ої до 2-х отворів під прапори. ..
1 200.00 грн
Флагшток вудочка для прапора
Флагшток вудка для прапора (вудилище) телескопічне 4 метрів. Складається з 5 секцій, але робочий стан зазвичай 4 секції, крайня секція (тонка) знімається, оскільки тонка і гнучка. У зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри. Верхня секція має розміри верхній діаметр 7..
0.00 грн
Флагшток для прапора на стіну фасадний
Флагшток для флага на стену - предназначен для оперативного и долговечного крепления флага на вертикальную поверхность. Сфера использования - флаги Украины, флаги стран мира, рекламная и корпоративная флажная символика.  Крепление для флага состоит из трех компонентов: Крепление (основ..
30.00 грн
Флагшток телескопічний 1,2 метри
Купити телескопічний флагшток, представляє сталевий портативний пристрій для розмахування прапором. В розкладеному вигляді довжина 120 сантиметрів, в складеному стані всього 29 см. Ручка з м'якого матеріалу з петлею для кріплення на зап'ясті (вільні руки). У розібраному стані зверх..
115.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Аксесуари до прапорів
Створення сайтів