RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Аксесуари до прапорів

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
автофлагшток для автопрапора
Автофлагшток - призначений для кріплення на нього прапора і установки зовні на бокове скло автомобіля. Матеріал виготовлення флагштока - білий пластик. Довжина автофлагштока 43 см, що дає можливість використати під будь-кого розміру прапорця. У 25 см від верхівки у бік основи є 2 " вусики"..
20.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
вудочка для прапора
Вудка для прапора (вудилище) телескопічне 4 метрів. Складається з 5 секцій, але робочий стан зазвичай 4 секції, крайня секція (тонка) знімається, оскільки тонка і гнучка. У зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри. Верхня секція має розміри верхній діаметр 7 мм, нижн..
150.00 грн
вудочка з прапором України
Вудка (вудилище) телескопічне 4 метрова з прапором України в комплекті. Складається з 4-х секцій, але крайня секція (тонке вудилище) видалено, у зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3.1 метри, а враховуючи, що вудка з українським прапором триматиметься на рівні грудей, тобто +1,5 мет..
225.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Герб з монет на стіну
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 30х26 см, на білому фоні з 5 копійчаних монет якого розташований об'ємний тризуб золотого кольору з монет. Герб в цьому виробі об'ємний, тому чудово виглядає з будь-якого кута огляду. То..
300.00 грн
Герб України на стіну
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильного боку ..
990.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Герб України на стіну золотий
золотий герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильно..
2 300.00 грн 1 999.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
древко для прапора
Древко для прапора Держак виготовлений з металевої трубки діаметром 28 мм, обклеєна термоплівкой під різні породи дерева. Як описує тлумачний словник Даля слово "Держак" - Довга кругла палиця, на яку насаджувалося вістря списа, навішується прапор. Можна, звичайно його назвати "труб..
80.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
Кисть на прапор
Кисть на прапор надасть вашому прапору багатішому вигляду і святковості. Краще один раз побачити, чим сто разів прочитати, опис кисті для прапора дивитеся на фото. ..
150.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Кріплення для прапорів на 2 флагштока
Кріплення для двох прапорів на стіну, кронштейн для прапора настінний, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, особняка. Власне серійне виробництво, купити від Flagmaster даного вироби. Характеристики кріплення для двох прапорів: Метал - сталь висота L - 290мм, ..
240.00 грн
Кріплення для прапора
На сьогоднішній день прапори є повноцінним елементом в оформленні інтер'єру. Неважливо, офіс це чи будинок, питання на що кріпити прапор виникає дуже часто. Рішення потрібно шукати в спеціалізованому інтернет-магазині Flag Master, де представлені кращі аксесуари даної категорії. Пропонуємо кр..
220.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Кронштейн для прапора тризуб
Кронштейн для прапора на стіну, кріплення для прапора настінне, необхідна річ для кожного офісу, магазину, підприємства, будинку, особняка. Власне серійне виробництво, купити від Flagmaster даного вироби. Характеристики кронштейну для прапора у вигляді тризуба на стіну ,: Метал - сталь ви..
240.00 грн
Металеві настольні підставки для прапорців
Металеві настольні підставка пдля прапорців Виготовлена з металу з гальванічним покриттям (нікель) Характеристики металевих підставок під прапори: Висота штока - 330 мм; Діаметр штока - 5 мм; Діаметр основи - 55 мм Покриття - гальваніка (нікель) Підставка під прапори наст..
140.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Аксесуари до прапорів
Веб разработка InBiz