в корзину

Корзина
 

Прапори України

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Прапор України нейлон 90х60 см
Прапор України 90х60 см жовто-синього кольору, лицьова та тильна сторони однакові Тканина українського прапору - нейлон, з лівої сторони є кишеня для древка, діаметром 3 см. ..
120 грн
Базовано на 3 відгуках.
Великий Прапор України прапорова сітка 300х200 см
Великий прапор України 300х200 см, прапорова сітка, ВЕЛИЧЕЗНИЙ мультипрапор Тканина - сітка прапорова, розмір - 3х2 метри;   Креплення прапору: Ліворуч кишеня для древка, діаметром до 3,5 см. ліворуч вшита посилена стрічка з п'ятьма металевими оцинкованими люверсами для кріпле..
1,200 грн
Базовано на 5 відгуках.
Прапор України 23х13,5 см настольний на підставці
Прапор України настольний на підставці з нейлону. Прапорць на пластиковій підставці має розмір 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. ..
80 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор України 70х45 см на стіну фасадний
Комплект фасадний - прапор України на стіну на флагштоці. Основа встановлюється на будь-яку гладку поверхню (метал, сткло, дерево) за допомогою двосторонньої липучки наявної на основі кронштейна (тримається капітально, перевірено), для надійності можна закріпити саморізами. В закріплену основу вс..
180 грн
Базовано на 10 відгуках.
Прапор України в авто присосці в автомобіль
Виготовляємо і реалізуємо прапорець України на присосці автомобільний. Кріпиться на вітрове (лобове) скло автомобіля, прапорець в автомобіль. Розмір українського прапорця 10х15см, тканина нейлон. На фото бачите реальне фото вироблюваних прапорців, що продаються нами. Прапорці на присоску ..
60 грн
Прапор України габардин 150х90 см
Прапор України великого розміру 150х90см з габардину для вулиці або приміщення, на стіну. Виготовлений з тканина габардин, яка має щільну фактура, тому прапор майже не просвічується, на відміну від тканини нейлон. Довжина прапору 150 см, висота 90 см, що відповідає європейським стандартам довжини 5 ..
350 грн
Базовано на 5 відгуках.
Прапор України з гербом на паличці 21х14см
Прапорець України на паличці для махання в руці з гербом тризубом, розмір прапорця 21х14 см, матеріал тканини нейлон, односторонній друк з глибоким фарбуванням, тому тильна сторона на просвіт на 80% із зображенням. Пластикова біла глянсова паличка, довжина 30см ..
30 грн
Базовано на 10 відгуках.
Прапор України з гербом тризубом 135х90 см
Прапор України з гербом тризубом Тканина - нейлон, розмір 135х90 см, з гербом - тризубом в лівому верхньому кутку;  з лівою сторони зроблена кишеня (прошитий заворот) 3 см для можливості використання для держака (палиця) або пришивається посилена стрічка на флагшток. Виготовлення пра..
300 грн
Базовано на 20 відгуках.
Прапор України нейлон 135х90см
Прапор України - тканина - нейлон, двосторонній - лицьова і тильна сторони прапора однаково яскраві, зшивний, по периметру прошитий ниткою, з лівого боку зшита кишеня для держака (на палицю), діаметр кишені 3,5 см. Розмір українського прапору 135х90 см.  ..
180 грн
Базовано на 17 відгуках.
Прапор України нейлон з вудочкой в комплекті
Прапор України 135х90 см в комплекті з вудкою (вудилище телескопічне 4 метрів для прапора). Складається з 4 секцій, але крайня секція (тонка) видалена, у зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3 метри. Цього цілком достатньо, враховуючи, що вудка з прапором держиться на рівні грудей (+..
400 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапор України прапорова сітка 100х65 см
Прапор України, мультіфлаг - виготовлений зі спеціального матеріалу - парапорова сітка, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розмір прапора 100х65 см, кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторони од..
250 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор України прапорова сітка 120х80 см
Прапор України, мультіфлаг - виготовлений зі спеціального матеріалу - парапорова сітка, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розмір прапора 120х80 см, кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторо..
350 грн
Прапор України прапорова сітка 150х100 см
Купити прапор України 150х100 см зі спеціальної міцної тканини прапорна сітка зі кріпленням на флагшток або кишенею на держак. Тканина - прапорна сітка по периметру оброблена простроченням. З лівого боку пришита посилена стрічка з петлями для можливого підняття тросиком на флагшток або кишеню на ..
450 грн
Базовано на 8 відгуках.
Прапор України прапорова сітка 210х140см
Великий прапор України 210х140см, прапорова сітка з трьома люверсами для підняття по флагштоку. Тканина - прапорова сітка, размір - 210х140см, з лівої сторони посилена стрічка з металевими люверсами для карабінов для підняття на флагшток. ..
750 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України прапорова сітка 4,5х3 метри величезний
Самий великий прапор України 4,5х3 метри, прапорова сітка,  мультипрапор Тканина - сітка прапорова, розмір - 4,5х3 метри;  з лівого боку пришита посилена стрічка з 9-ма металевими оцинкованими люверсами для кріплення до троса при піднятті на флагшток. Ви бачите реальні фото прапора, яки..
2,700 грн
Прапор України прапорова сітка 6,3х4,2 метри самий великий прапор
Самий великий прапор України 6,3х4,2 метри, прапорова сітка,  мультипрапор Тканина - сітка прапорова, розмір - 6,3х4,2 метри;  з лівого боку пришита посилена стрічка з 9-ма металевими оцинкованими люверсами для кріплення до троса при піднятті на флагшток. Ви бачите реальні фото прапора,..
5,000 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України прапорова сітка для яхти 60х40см
Прапор України, мультіфлаг - виготовлений зі спеціального матеріалу - парапорова сітка, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розмір прапора 60х40см, кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторони одна..
120 грн
Прапор УПА України червоно-чорний 135х90см
Червоно-чорний прапор УПА складається з двох горизонтальних смуг, знизу чорного, зверху червоного кольорів, сприймається в Україні символом визвольного руху. Чорний - означає українську землю, а червоний пролиту кров бійців. Чорно червоний прапор розмір 135х90см, з лівого краю кишеню для древка 30 ..
180 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор УПА червоно-чорний 15х10см на присосці
Виготовляємо і реалізуємо прапор України УПА червоно-чорний на присосці автомобільний. Кріпиться на вітрове (лобове) скло автомобіля, прапорець в автомобіль. Розмір українського прапорця 10х15см, тканина нейлон. На фото бачите реальне фото вироблюваних прапорців, що продаються нами. ..
60 грн
Прапор червоно-чорний УПА з прапорової сітки 150х100 см
Купити прапор червоно-чорний України, також прапор УПА, розміром 150х100 см зі спеціальної міцної тканини прапорна сітка зі кріпленням на флагшток або кишенею на держак. Тканина - прапорна сітка по периметру оброблена подвійним простроченням ниткою в один колір тканини. З лівого боку пришита..
450 грн
Прапорець України на паличці
Прапорець України на паличці махательних, розмір прапорця 23 х 14 см, матеріал тканини нейлон, забарвлення тканини однакова з обох сторін прапорця. Біла пластикова паличка, довжина 31 см.   ..
30 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапори України

Прапор України - Флаг Украины

як і інші прапори країн світу, ми виготовляємо самостійно маючи необхідне устаткування і багатий досвід роботи в цій сфері - більше 15 років. Враховуючи це прапори завжди якісні, доступні за ціною і в широкому асортименті. Так, прапор України ми виготовляємо різних розмірів. Найбільш оптимальним розміром Flag of Ukraine є 135х90 см

Відповідно до ст. 20 Конституцій України, Державний прапор України - полотнище з двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів, має співвідношення сторін 2:3, тому усі розміри пропорційні. Наприклад, у нас ви можете купити прапор України, матеріал прапоровий шовк (нейлон)  наступних розмірів :

Прапоровий шовк (нейлон)

  • Прапор України без герба
  • Прапор України з гербом

Матеріал виготовлення прапора України має важливе значення, Ми виготовляємо і реалізуємо продукцію прапора з матеріалу - нейлон, тканини голландських і турецьких виробників. Так само, на жаль, на ринку прапорів зустрічаються прапори з полиестера, зображення на яке нанесене  на спеціальному принті, цей прапор нестійкий до агресивного середовища (дощі, вологість, туман, вітер) - таких прапорів у нас немає.

Прапорова сітка (мультіпрапор)

Іншим матеріалом підвищеної міцності для виготовлення прапорів України є сітка прапорова двостороння. Прапори в такому виготовленні ще називають мультипрапори. Особливістю цього матеріалу для прапорів є те, що сітка має підвищену міцність, відмінно пропускає пориви вітру, є еластичною, тим самим запобігає розриву прапора. Недаремно яхтсмени використовують їх з такої тканини на яхтах, катерах.

Купити прапор України- мультипрапор, ви можите таких розмірів:

Пошиття буває під різне кріплення:

  • під древко - з лівого боку робиться кишеня шириною 3 см під держак (палицю)
  • під вудочку - з лівого боку кишеня під товщину вудки
  • під флагшток - посилена стрічка з петлями з мотузка

Так само вашій увазі пропонуємо ексклюзивний продукт  прапор України фасадний 70х45 см - це комплект складається з українського прапора, держака для прапора і кріплення для установки його на фасад будівлі (магазину, офісу, дому і так далі).

Може бути прапор України з гербом чи без гербу. Герб України знаходитися у верхньому кутку полотнища, наносимо його шовкотрафаретным методом водостійкими фарбами. Такі прапори бувають тільки розміром 135х90 см. Упаковані в поліетиленові пакети, тому такий прапор має товарний вигляд або його можна завжди подарувати в якості сувеніру. 

Ще одним ексклюзивним продуктом власного виготовлення є українські прапорці на паличці, розмір прапорця 23х13,5 см, довжина палички 35 см, які ви завжди у будь-якій кількості можете замовити у нас і наступного дня прапорці України будуть вже у вас. 

Створення сайтів