RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори України

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Прапор України нейлон 135х90см
Прапор України - тканина - нейлон, двосторонній - лицьова і тильна сторони прапора однаково яскраві, зшивний, по периметру оброблений строчкою, з лівого боку зшита кишеня для держака (на палицю), діаметр кишені 3 см. ..
160.00 грн
Базовано на 17 відгуках.
 Прапор України нейлон 300х200 см дуже великий
Прапор України - це один з державних символів, який представляє собою з'єднання жовтого і синього кольорів. Таке поєднання кольорів, як правило, асоціюється з блакитним небом і жовтої пшеницею, тому вони розташовані саме в такому порядку. Інтернет-магазин «FlagMaster» пропонує куп..
720.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
 Прапор України нейлон 90х60 см
Прапор України 90х60 см, Тканина - нейлон, розмір - 90х60 см, з лівої сторони є кишеня для древка, діаметром 3 см. ..
100.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
 Прапор України прапорова сітка  300х200 см величезний мультипрапор
Прапор України 300х200см, прапорова сітка, ВЕЛИЧЕЗНИЙ мультипрапор Тканина - сітка прапорова, розмір - 300х200 см;  з лівого боку пришита посилена стрічка з п'ятьма металевими оцинкованими люверсами для кріплення до троса при піднятті на флагшток. Ви бачите реальні фото прапора, який буд..
1 200.00 грн
Базовано на 4 відгуках.
 Прапор України прапорова сітка 100х65 см
Прапор України, мультіфлаг - виготовлений зі спеціального матеріалу - парапорова сітка, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розмір прапора 100х65 см, кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторони од..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України з гербом тризубом 150х90 см
прапор України з гербом Тканина - нейлон (прапоровий шовк), розмір 150х90 см, з гербом - тризубом в лівому верхньому кутку;  з лівою сторони зроблена кишеня (прошитий заворот) 3 см для можливості використання для держака (палиця) або пришивається посилена стрічка на флагшток. Виготов..
250.00 грн
Базовано на 18 відгуках.
Прапор України прапорова сітка 120х80 см
Прапор України, мультіфлаг - виготовлений зі спеціального матеріалу - парапорова сітка, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розмір прапора 120х80 см, кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторо..
300.00 грн
Прапор України прапорова сітка 150х100 см
Купити прапор України 150х100 см зі спеціальної міцної тканини прапорна сітка зі кріпленням на флагшток або кишенею на держак. Тканина - прапорна сітка по периметру оброблена простроченням. З лівого боку пришита посилена стрічка з петлями для можливого підняття тросиком на флагшток або кишеню на ..
400.00 грн
Базовано на 8 відгуках.
Прапор України прапорова сітка 210х140см
Великий прапор України 210х140см, прапорова сітка з люверсами для підняття по флагштоку. Тканина - прапорова сітка, размір - 210х140см, з лівої сторони посилена стрічка з металевими люверсами для карабінов для підняття на флагшток. ..
750.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України прапорова сітка 90х60 см
Прапор України, мультипрапор - виготовлений із спеціального матеріалу - сітка прапорова, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розміри прапора 90х60 см, кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторони однако..
200.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
Прапори України

Прапор України

як і інші прапори країн світу, ми виготовляємо самостійно маючи необхідне устаткування і багатий досвід роботи в цій сфері - більше 15 років. Враховуючи це прапори завжди якісні, доступні за ціною і в широкому асортименті. Так, прапор України ми виготовляємо різних розмірів. Найбільш оптимальним розміром Flag of Ukraine є 150х90 см

Відповідно до ст. 20 Конституцій України, Державний прапор України - полотнище з двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів, має співвідношення сторін 2:3, тому усі розміри пропорційні. Наприклад, у нас ви можете купити прапор України, матеріал прапоровий шовк (нейлон)  наступних розмірів :

Прапоровий шовк (нейлон)

  • Прапор України без герба
  • Прапор України з гербом

Матеріал виготовлення прапора України має важливе значення, Ми виготовляємо і реалізуємо продукцію прапора з матеріалу - нейлон, тканини голландських і турецьких виробників. Так само, на жаль, на ринку прапорів зустрічаються прапори з полиестера, зображення на яке нанесене  на спеціальному принті, цей прапор нестійкий до агресивного середовища (дощі, вологість, туман, вітер) - таких прапорів у нас немає.

Прапорова сітка (мультіпрапор)

Іншим матеріалом підвищеної міцності для виготовлення прапорів України є сітка прапорова двостороння. Прапори в такому виготовленні ще називають мультипрапори. Особливістю цього матеріалу для прапорів є те, що сітка має підвищену міцність, відмінно пропускає пориви вітру, є еластичною, тим самим запобігає розриву прапора. Недаремно яхтсмени використовують їх з такої тканини на яхтах, катерах.

Купити прапор України- мультипрапор, ви можите таких розмірів:

Пошиття буває під різне кріплення:

  • під древко - з лівого боку робиться кишеня шириною 3 см під держак (палицю)
  • під вудочку - з лівого боку кишеня під товщину вудки
  • під флагшток - посилена стрічка з петлями з мотузка

Так само вашій увазі пропонуємо ексклюзивний продукт  прапор України фасадний 70х45 см - це комплект складається з українського прапора, держака для прапора і кріплення для установки його на фасад будівлі (магазину, офісу, дому і так далі).

Може бути прапор України з гербом чи без гербу. Герб України знаходитися у верхньому кутку полотнища, наносимо його шовкотрафаретным методом водостійкими фарбами. Такі прапори бувають тільки розміром 150х90 см. Упаковані в поліетиленові пакети, тому такий прапор має товарний вигляд або його можна завжди подарувати в якості сувеніру. 

Ще одним ексклюзивним продуктом власного виготовлення є українські прапорці на паличці, розмір прапорця 23х13,5 см, довжина палички 35 см, які ви завжди у будь-якій кількості можете замовити у нас і наступного дня прапорці України будуть вже у вас. 

Веб разработка InBiz