RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

прапор України

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Прапор України безшовний 150х90 см
Тканина - поліестер, щільний повнокольоровий друк (жовта і синя частині без шва), розмір - 150х90 см, з лівого боку пришита посилена стрічка з металевими люверсами для можливості підняття на під флагшток або закріплення на держак. Виробництво Німеччина. ..
220.00 грн
Базовано на 10 відгуках.
 Прапор України на держак (на палицю)
Прапор України - тканина - нейлон, двосторонній - лицьова і тильна сторони прапора однаково яскраві, зшивний, по периметру оброблений строчкою, з лівого боку зшита кишеня для держака (на палицю), діаметр кишені 3 см. ..
60.00 грн
Базовано на 15 відгуках.
 Прапор України на флагшток (по тросу)
Прапор України на флагшток (по тросу), тканина - прапоровий шовк (нейлон) по периметру оброблений подвійним прострочуванням. З лівого боку пришита посилена стрічка з петлями для можливого піднімання по тросу на флагшток. Наявні розміри папорів України з кріпленням для підняття по тросику: 4..
60.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
 Прапор України сітка прапора
Прапор України, мультипрапор - виготовлений із спеціального матеріалу - сітка прапорова, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розміри прапора 120х80см, кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторони однако..
75.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Прапор ЄС кабінетний
Прапор Європи для кабінетного використання, великого розміру 150х90 см або 120х180 см, тканина - щільний алтас Прапор Євросоюзу є 12 золотих п'ятикутних зірок, розташованих по колу, аналогічно цифрам на циферблаті годинника на полотнище синього кольору. Спочатку цей прапор був прапором Ради Є..
1 700.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Прапор України (сітка) 200х135 см
Тканина - прапорова сітка, размір - 200х135 см, с левой Карман для древка диаметр 3 см (чтобы одеть на палку) или пришита усиленная лента с петлями для поднятия на флагшток. ..
500.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор України 250х170см
Прапор України великого розміру 250х170 см, поліпшений матеріал - флаговая сітка, безшовний (немає шва між синім і жовтим частинами), що збільшує термін служби, тому що найбільш часто рветься саме на зшиваючи. З лівого боку кріплення - 5 люверсов. ..
560.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України 90х60 см, нейлон
Прапор України 90х60 см, Тканина - нейлон, розмір - 90х60 см, з лівої сторони є кишеня для древка, діаметром 3 см. ..
60.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор України в комплекті з паличкой
Прапор України в комплекті на паличці. Розмір українського прапора 70x45, тканина нейлон. Довжина трубки 60 см, діаметр 2 см, матеріал пластик, на верху ковпачок. Зручний для використання на масових заходах, акціях, футбольних матчах, концертах. ..
80.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор України ВЕЛИЧЕЗНИЙ мультипрапор
Тканина - сітка прапорова, розмір - 300х200 см;  з лівого боку пришита посилена стрічка з п'ятьма петлями для кріплення до троса при піднятті на флагшток. Ви бачите реальні фото прапора, який буде вашим. Прапори власного виробництва. Сітка прапорова є матеріалом підвищеної міцності для в..
780.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор України габардин
Прапор України з габардину (поліпшена якість - щільний матеріал). Тканина - габардин, щільний матеріал, розмір - 90х60см, 130*90см, 150*100см, 210*140см  лицьова і тильна сторони прапора абсолютно однаково яскраві. Колір прапора  - жовтий і синій. Кріплення для прапора - кишеня для д..
160.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Прапор України ДУЖЕ великий 300х200 см
Прапор України, тканина - нейлон, розмір - 300х200 см, під флагшток пришита посилена стрічка з 5 петлями. Кути прапора посилені - прошиті додатковою тканиною. От як цей великий прапор України виглядає в реальності, при піднятті його в Запоріжжі. P.S. Відео надане покупцем прапора, патріотом Украї..
400.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
прапор України

Прапор України

як і інші прапори країн світу, ми виготовляємо самостійно маючи необхідне устаткування і багатий досвід роботи в цій сфері - більше 15 років. Враховуючи це прапори завжди якісні, доступні за ціною і в широкому асортименті. Так, прапор України ми виготовляємо різних розмірів. Найбільш оптимальним розміром Flag of Ukraine є 120х80 см

Відповідно до ст. 20 Конституцій України, Державний прапор України - полотнище з двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів, має співвідношення сторін 2:3, тому усі розміри пропорційні. Наприклад, у нас ви можете купити прапор України, матеріал прапоровий шовк (нейлон)  наступних розмірів :

Прапоровий шовк (нейлон)

Прапор України без герба

Прапор України з гербом

Матеріал виготовлення прапора України має важливе значення, Ми виготовляємо і реалізуємо продукцію прапора з матеріалу - нейлон, тканини голландських і турецьких виробників. Так само, на жаль, на ринку прапорів зустрічаються прапори з полиестера, зображення на яке нанесене  на спеціальному принті, цей прапор нестійкий до агресивного середовища (дощі, вологість, туман, вітер) - таких прапорів у нас немає.

 

Прапорова сітка (мультіпрапор)

Іншим матеріалом підвищеної міцності для виготовлення прапорів України є сітка прапорова двостороння. Прапори в такому виготовленні ще називають мультипрапори. Особливістю цього матеріалу для прапорів є те, що сітка має підвищену міцність, відмінно пропускає пориви вітру, є еластичною, тим самим запобігає розриву прапора. Недаремно яхтсмени використовують їх з такої тканини на яхтах, катерах. Подивіться фото і зрозуміїте в чому різниця.

Купити прапор України- мультипрапор, ви можите таких розмірів:

Пошиття буває під різне кріплення:

  • під древко - з лівого боку робиться кишеня шириною 3 см під держак (палицю)
  • під вудочку - з лівого боку кишеня під товщину вудки
  • під флагшток - посилена стрічка з петлями з мотузка

Так само вашій увазі пропонуємо ексклюзивний продукт  прапор України фасадний 70х45 см в комплекті - 100 грн (90 грн від 3-х штук і більше) - це комплект складається з українського прапора, держака для прапора і кріплення для установки його на фасад будівлі (магазину, офісу, дому і так далі).

Може бути прапор України з гербом чи без гербу. Герб України знаходитися у верхньому кутку полотнища, наносимо його шовкотрафаретным методом водостійкими фарбами. Такі прапори бувають тільки двох розмірів 130х90 см і 150х100 см. Упаковані в поліетиленові пакети, тому такий прапор має товарний вигляд або його можна завжди подарувати в якості сувеніру. 

Ще одним ексклюзивним продуктом власного виготовлення є українські прапорці на паличці, розмір прапорця 23х13,5 см, довжина палички 35 см, які ви завжди у будь-якій кількості можете замовити у нас і наступного дня прапорці України будуть вже у вас. Вартість прапорців від 4 грн/шт

Веб разработка InBiz