RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапор України

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Прапор України 150х90 см безшовний
Прапор України безшовний, 150х90 см, тканина - поліестер, щільний повнокольоровий друк (жовта і синя частині без шва), з лівого боку пришита посилена стрічка з металевими люверсами для можливості підняття на під флагшток або закріплення на держак. Український прапор виробництво Німеччина. ..
220.00 грн
Базовано на 13 відгуках.
 Прапор України на держак (на палицю)
Прапор України - тканина - нейлон, двосторонній - лицьова і тильна сторони прапора однаково яскраві, зшивний, по периметру оброблений строчкою, з лівого боку зшита кишеня для держака (на палицю), діаметр кишені 3 см. ..
70.00 грн
Базовано на 17 відгуках.
 Прапор України на стіну 56x36 см
Комплект фасадний - прапор України на стіну на флагштоці. Основа встановлюється на будь-яку гладку поверхню (метал, сткло, дерево) за допомогою двосторонньої липучки наявної на основі кронштейна (тримається капітально, перевірено), для надійності можна закріпити саморізами. В закріплену основу вс..
100.00 грн
Базовано на 10 відгуках.
 Прапор України на флагшток (по тросу)
Прапор України на флагшток (по тросу), тканина - прапоровий шовк (нейлон) по периметру оброблений подвійним прострочуванням. З лівого боку пришита посилена стрічка з петлями для можливого піднімання по тросу на флагшток. Наявні розміри папорів України з кріпленням для підняття по тросику: 9..
80.00 грн
Базовано на 8 відгуках.
 Прапор України прапорова сітка
Прапор України, мультипрапор - виготовлений із спеціального матеріалу - сітка прапорова, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розміри прапора 120х80см, кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторони однако..
155.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
Прапор України 150х100см кабінетний атлас з бахромою
Прапор України кабінетний, тканина - атлас, двополотний, размір - 150х100см,  по периметру бахрома. Ціна за полотно прапору, без бревка, стойки, тумби. Якщо вам потрібно обрати повний набор прапору України в кабінет, він формується так: прапор кабінетний древко для прапору ..
1 700.00 грн
Прапор України 150х100см кабінетний сатен купольний без бахроми
Прапор України кабінетний, тканина - сатен купольний, двополотний, размір - 150х100 см,  по периметру без бахроми.  Цена за полотно прапору, без древка, стойки, тумби. Якщо вам потрібно зубрати повний набір, то він формирується так: прапор кабінетний підставка ..
1 600.00 грн
Прапор України 150х100см кабінетний сатен купольний з бахромою
Прапор України кабінетний, тканина - сатен купольний, двополотний, размір - 150х100 см,  по периметру бахрома.  Цена за полотно прапору, без древка, стойки, тумби. Если вам нужно собрать полный набор, то он формируется так: Флаг кабинетный древко для флага навершие д..
1 850.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор України 15х10см на присосці в автомобіль
Виготовляємо і реалізуємо прапорець України на присосці автомобільний. Кріпиться на вітрове (лобове) скло автомобіля, прапорець в автомобіль. Розмір українського прапорця 10х15см, тканина нейлон. На фото бачите реальне фото вироблюваних прапорців, що продаються нами. Прапорці на присоску від у..
45.00 грн
Прапор України 180х120 см кабінетний сатен купольний з бахромою
Великий прапор України кабінетний, тканина - щільний сатен (різновид атласу), двошаровий, размір - 150х100см,  по периметру бахрома. Цена за полотно прапору, без бревка, стойки, тумби. Сатен, або сатінет - це тканина з поліефіру з сатиновим переплетенням ниток. На дотик з лицьового б..
2 600.00 грн
Прапор України 23х13,5 см настольний на підставці
Прапор України настольний на підставці з нейлону. Прапорць на пластиковій підставці має розмір 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. ..
45.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор України 240х155 см прапорова сітка
Прапор України великого розміру 240х155 см, поліпшений матеріал - флаговая сітка, безшовний (немає шва між синім і жовтим частинами), що збільшує термін служби, тому що найбільш часто рветься саме на зшиваючи. З лівого боку кріплення - 5 люверсов. ..
600.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України 300х200 см прапорова сітка величезний мультипрапор
Прапор України 300х200см, прапорова сітка, ВЕЛИЧЕЗНИЙ мультипрапор Тканина - сітка прапорова, розмір - 300х200 см;  з лівого боку пришита посилена стрічка з п'ятьма металевими оцинкованими люверсами для кріплення до троса при піднятті на флагшток. Ви бачите реальні фото прапора, який буд..
780.00 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапор України 300х200 см, нейлон, дуже великий
Прапор України - це один з державних символів, який представляє собою з'єднання жовтого і синього кольорів. Таке поєднання кольорів, як правило, асоціюється з блакитним небом і жовтої пшеницею, тому вони розташовані саме в такому порядку. Інтернет-магазин «FlagMaster» пропонує куп..
400.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
Прапор України 6,3х4,2 метри прапорова сітка самий великий прапор
Самий великий прапор України 6,3х4,2 метри, прапорова сітка,  мультипрапор Тканина - сітка прапорова, розмір - 6,3х4,2 метри;  з лівого боку пришита посилена стрічка з 10-ма металевими оцинкованими люверсами для кріплення до троса при піднятті на флагшток. Ви бачите реальні фото прапора..
2 900.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України 90х60 см нейлон
Прапор України 90х60 см, Тканина - нейлон, розмір - 90х60 см, з лівої сторони є кишеня для древка, діаметром 3 см. ..
70.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор України 90х60см прапорова сітка
Прапор України, мультіфлаг - виготовлений зі спеціального матеріалу - парапорова сітка, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розмір прапора 90х60см , кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторон..
155.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України для яхти прапорова сітка 60х40см
Прапор України, мультіфлаг - виготовлений зі спеціального матеріалу - парапорова сітка, що надає прапору стійкість до агресивних умов середовища. Фото структури сітки ви зможете побачити на фото. Розмір прапора 60х40см, кольори - жовтий і синій, зшиті між собою, лицьова і тильна сторони одна..
75.00 грн
Прапор України з вудочкой (комплект)
Прапор України 150х90 см в комплекті з вудкою (вудилище телескопічне 4 метрів для прапора). Складається з 4 секцій, але крайня секція (тонка) видалена, у зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3 метри. Цього цілком достатньо, враховуючи, що вудка з прапором держиться на рівні грудей (+..
230.00 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапор України з гербом тризубом 150х90 см
прапор України з гербом Тканина - нейлон (прапоровий шовк), розмір 150х90 см, з гербом - тризубом в лівому верхньому кутку;  з лівою сторони зроблена кишеня (прошитий заворот) 3 см для можливості використання для держака (палиця) або пришивається посилена стрічка на флагшток. Виготов..
200.00 грн
Базовано на 18 відгуках.
Прапор України та Євросоюзу кабінетний 180х120см
Прапор Європи для кабінетного використання, великого розміру 150х90 см або 120х180 см, тканина - щільний алтас Прапор Євросоюзу є 12 золотих п'ятикутних зірок, розташованих по колу, аналогічно цифрам на циферблаті годинника на полотнище синього кольору. Спочатку цей прапор був прапором Ради Є..
6 600.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Прапор червоно-чорний УПА 23х13,5 см настольний на підставці
Прапор червоно-чорний УПА настільний на підставці з нейлону. Прапорць УПА української повстинської армії на пластиковій підставці має розмір 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. ..
45.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапорець України та Євросоюзу на підставці
Прапорець України і Євросоюзу настільні на пластиковій підставку. Пластик глянсовий. Основа підставки виготовлена у формі куполу Верховної ради. Матеріал прапорців - нейлон. Розмір прапорця 23х13, 5 см, висота флагштока 38 см, наконечник - спис. ..
75.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Стрічка жовто-синя
Стрічка жовто-синя в колір прапора України, ширина 3 см, тканна.  Під кількістю замовлення 1 одиниця = 1 метр. Ціна 10 грн/метр.   Жовто-синя стрічечка в колір українського прапора застосовується для прояву української позиції, кріпиться на одяг, сумки, аксесуари. Багато українців, з..
10.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України

Прапор України

як і інші прапори країн світу, ми виготовляємо самостійно маючи необхідне устаткування і багатий досвід роботи в цій сфері - більше 15 років. Враховуючи це прапори завжди якісні, доступні за ціною і в широкому асортименті. Так, прапор України ми виготовляємо різних розмірів. Найбільш оптимальним розміром Flag of Ukraine є 150х90 см

Відповідно до ст. 20 Конституцій України, Державний прапор України - полотнище з двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів, має співвідношення сторін 2:3, тому усі розміри пропорційні. Наприклад, у нас ви можете купити прапор України, матеріал прапоровий шовк (нейлон)  наступних розмірів :

Прапоровий шовк (нейлон)

  • Прапор України без герба
  • Прапор України з гербом

Матеріал виготовлення прапора України має важливе значення, Ми виготовляємо і реалізуємо продукцію прапора з матеріалу - нейлон, тканини голландських і турецьких виробників. Так само, на жаль, на ринку прапорів зустрічаються прапори з полиестера, зображення на яке нанесене  на спеціальному принті, цей прапор нестійкий до агресивного середовища (дощі, вологість, туман, вітер) - таких прапорів у нас немає.

Прапорова сітка (мультіпрапор)

Іншим матеріалом підвищеної міцності для виготовлення прапорів України є сітка прапорова двостороння. Прапори в такому виготовленні ще називають мультипрапори. Особливістю цього матеріалу для прапорів є те, що сітка має підвищену міцність, відмінно пропускає пориви вітру, є еластичною, тим самим запобігає розриву прапора. Недаремно яхтсмени використовують їх з такої тканини на яхтах, катерах.

Купити прапор України- мультипрапор, ви можите таких розмірів:

Пошиття буває під різне кріплення:

  • під древко - з лівого боку робиться кишеня шириною 3 см під держак (палицю)
  • під вудочку - з лівого боку кишеня під товщину вудки
  • під флагшток - посилена стрічка з петлями з мотузка

Так само вашій увазі пропонуємо ексклюзивний продукт  прапор України фасадний 70х45 см - це комплект складається з українського прапора, держака для прапора і кріплення для установки його на фасад будівлі (магазину, офісу, дому і так далі).

Може бути прапор України з гербом чи без гербу. Герб України знаходитися у верхньому кутку полотнища, наносимо його шовкотрафаретным методом водостійкими фарбами. Такі прапори бувають тільки розміром 150х90 см. Упаковані в поліетиленові пакети, тому такий прапор має товарний вигляд або його можна завжди подарувати в якості сувеніру. 

Ще одним ексклюзивним продуктом власного виготовлення є українські прапорці на паличці, розмір прапорця 23х13,5 см, довжина палички 35 см, які ви завжди у будь-якій кількості можете замовити у нас і наступного дня прапорці України будуть вже у вас. 

Веб разработка InBiz