в корзину

Корзина
 
Прапор Голландії
Прапор ГолландіїПрапор Голландії

Прапор Голландії

Виробник Flagmaster
Модель: 200
Наявність: На складі
Ціна 340 грн

Наявні опції


*Розмір прапору:
Кількість:     - АБО -  В улюблені
Порівняти

Купити прапор Голландії, розмір - 90х60см, 120х80см, 150х90 см, повнокольоровий друк, ліворуч кишеня на древко (на палицю).

Прапор Голландії, Королівство Нідерланди (Koninkrijk der Nederlanden, "низькі землі") є одним з західно-європейських держав, що складається з Нідерландів, Нідерландських Антилл і карибського острова Аруба. Неофіційна назва Королівства Нідерландів - Голландія.

Державним нідерландським (голландським) прапором, є прямокутне полотнище, яке складається з трьох горизонтально розташованих смуг. Верхньої є смуга червоного кольору, середньої - білого, нижньої - синього. Ширина полотна відноситься до його довжини як 2: 3.

Прапор Нідерландів був введений 14 лютого 1796 року офіційно затверджений 19 лютого 1937 року. Вперше власний прапор з'явилося в Нідерландах за часів боротьби за незалежність країни від Іспанії в 1574 році. Прапор був полотнище з трьома горизонтально розташованими смугами оранжевого, білого і синього кольорів. Помаранчевий колір прапора символізував боротьбу за свободу, так як був геральдичним кольором ватажка народного повстання - Вільгельма Оранського. До затвердження прапора в 1599 році морські гези в Нідерландах використовували як прапор оранжево-біло-сині полотна, які складалися з 6-9 смуг.

Коли Нідерланди стали незалежною республікою в 1630 році, помаранчевий колір смуги прапора порахували занадто монархічним і поміняли його на більш революційний - червоний. У 1815 році Оранський будинок знову повернувся до правління королівством, після чого неодноразово приймалися спроби відновити на прапорі помаранчеву смугу. Офіційним державним прапором Нідерландів залишився червоно-біло-синій триколор, але під час проведення різних свят та урочистостей прийнято піднімати королівське оранжево-біло-червоний прапор над державним прапором як данину поваги Оранської династії.

Крім того, існує теорія, що заміна смуги оранжевого кольору на смугу червоного мала виключно практичне значення. Вважається, що морські прапори червоного кольору стали використовувати тому, що помаранчеві швидше вигоряють на сонці. Смуги білого і синього кольорів уособлюють свободу.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук:Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Створення сайтів