в корзину

Корзина
 

Піратські прапори

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Піратский прапор The time flies when you're having rum 90х150см
Піратський прапор - полотнище на чорному тлі розташований піратс з бутилкою рому The time flies when you're having rum. Розмір полотна 150 на 90 см, глибока двостороння забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони однаково яскраві і соковиті, що ви можете бачити на фото і відео. Перимет..
340 грн
Базовано на 1 відгуках.
Піратський прапор «Веселий Роджер» 90х150см
Прапор Веселий Роджер - на чорному тлі розташований череп з кінджалом в зубах. За ним перехрещені дві шаблі. Розмір 150х90 см, глибока двостороння прокраска полотна, обидві сторони лицьова і тильна однаково яскраві, що ви можете бачити на фото і відео. Периметр прострочений, а з лівої частин..
340 грн
Базовано на 3 відгуках.
Піратський прапор Веселий Роджер з косинкою і серьгою 90х150см
Піратський прапор Веселий Роджер з косинкою і серьгою 90х150см - полотнище на чорному тлі розташований білий череп Веселий Роджер з червоною банданою і золотою сережкою. Розмір полотна 150 на 90 см, глибока двостороння забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони однаково яскраві і соковиті..
340 грн
Піратські прапори

Піратські прапори користуються великим попитом серед покупців. Такий оригінальний сувенір може бути задіяний в самих різних цілях. Виріб являє собою полотно з певним кольором фону, на яке нанесений малюнок у вигляді піратської символіки.

Особливості та застосування піратських прапорів

Вироби представлені на сайті виробника Флагмастер в різному розмірі і дизайні. Полотно характеризується глибокою забарвленням і насиченим кольором з обох сторін. По периметру воно прострочити акуратним швом і з одного боку пришита спеціальна стрічка, яка дозволяє фіксувати прапор на палицю, вудку або іншого роду пристосування.

Не менш ефектно і стильно сувенір виглядає на стіні в якості декоративного елемента інтер'єру. Піратські прапори часто виконують функцію головного атрибута тематичних вечірок і фотосесій. Також їх активно використовують як декоративний елемент театральних вистав, тематичних закладів, барів, інтер'єру приватних суден, або з метою проведення заходів розважального типу. Піратські прапори є прекрасним подарунком для колег і друзів, адже несуть особливу смислове навантаження.

Серед представленого асортименту можна побачити такі піратські прапори:

  • веселий Роджер;
  • череп і кістки;
  • веселий Роджер з косинкою і сережкою;
  • череп з шаблями;
  • веселий Роджер з шаблями;
  • веселий Роджер з ромом.

Для фарбування прапора і нанесення малюнка використовується три кольори, такі як білий, чорний і червоний. Всі вироби характеризуються відмінною якістю і чіткістю нанесеного малюнка.

Переваги співпраці з компанією Флагмастер

Стильні піратські прапори від компанії Флагмастерможет придбати кожен бажаючий, оформивши замовлення на сайті. Вартість виробів цілком доступна і безпосередньо залежить від розміру і матеріалу, з якого вони виготовлені. Кожен екземпляр відрізняється індивідуальним дизайном, який розробляється майстрами своєї справи. В процесі вибору можна звернутися до менеджера інтернет-магазину і уточнити всю інформацію з позицій товару.

Все піратські прапори є в наявності або виготовляються під замовлення на власному виробництві з застосуванням сучасних технологій і якісного обладнання. Замовлення оформляються і доставляються в максимально короткі терміни. Прийом замовлень, а також їх відправка здійснюється щодня. При необхідності виготовимо індивідуальні розміри виробів. Замовляючи піратські прапори від виробника Флагмастер можна бути повністю впевненим у його відмінній якості і акуратному виготовленні.

Створення сайтів