в корзину

Корзина
 
Прапор Австралії
Прапор Австралії

Прапор Австралії

Виробник Flagmaster
Модель: 170
Наявність: На складі
Ціна 330 грн

Наявні опції


*Розмір прапору:
Кількість:     - АБО -  В улюблені
Порівняти

Прапор Австралії (Flag of Australia) - один з державних символів країни, що є прямокутним полотнищем синього кольору. Розмір прапора 150х90 см, матеріал нейлон, глибокий прокрас, лицьова і тильна сторони однаково яскраво фарбують. Можливо використати як в приміщенні, так і на вулиці. Фарба не смываетя, не вигорає. З лівого боку виготовлена кишеня для можливість протягування держака (на палицю).

У лівій верхній чверті зображений британський прапор. Крім того, на прапорі Австралії знаходиться зображення шести білих зірок: п'ять зірок у вигляді сузір'я Південного Хреста в правій частині полотнища і одна велика зірка в центрі лівої нижньої чверті.

Прапор був прийнятий незабаром після утворення федерації, в 1901 році, в результаті конкурсу, в якому взяли участь представники багатьох країн. Впродовж подальших років він був схвалений австралійською і британською владою, хоча точні характеристики прапора піддавалися змінам кілька разів. Характеристики сучасного прапора були опубліковані в 1934 році, а з 1954 року за прапором законодавчо закріплений статус "австралійського національного прапора". Із-за сильного впливу республіканців в країні з середини 1990-х років прапор часто критикується із-за присутності на нім зображення британського прапора.

Цікавий факт - багато користувачів гуглять прапор Великобританії з зірками маючи на увазі прапор Австралії.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук:Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Створення сайтів