в корзину

Корзина
 
Прапор воєнна розвідка України
Прапор воєнна розвідка України

Прапор воєнна розвідка України

Виробник Flagmaster
Модель: 1049
Наявність: На складі
Ціна 330 грн

Наявні опції


*Розмір прапору:
Кількість:     - АБО -  В улюблені
Порівняти

Прапор Воєнної Розвідки України відзначається естетикою та глибоким символізмом. Він представлений у оновленому форматі, адже 24 жовтня 2016 року світ побачив нову емблему Воєнної Розвідки України, яка вразила своєю символікою та змістом.

У центрі емблеми срібна сова - втілення мудрості та розторопності, що символізує прагнення до пізнання, освіченості та полювання. Сова має у лапах золотий меч, що означає мужність та силу українських воїнів, а на ручці видно герб України - гордість та національна ідентичність. Сова, втілена на емблемі, привертає увагу містичним та загадковим образом. Вона виглядає як нічний мисливець. Водночас, її пильні очі розвідника зазирають в далекі простори, готові розкрити таємниці світу навколо.

Окрім цього, емблема воєнної розвідки несе важливу політичну заяву - територія росії відмежовується срібним кольором, це вказує на важливість захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Поруч із гідною символікою знаходяться два написи, які говорять про важливість та місію Воєнної Розвідки України:

  • Один із написів на українській мові, а саме «Воєнна Розвідка України», підкреслює національну принадність та важливість цієї служби для країни.
  • Другий напис на латині - «Sapiens dominabitur astris», що перекладається як «Мудрі панують над зірками», - закликає до розумного та обачного підходу у розвідці, а також підкреслює унікальні здібності воєнних розвідників.

Неабияке значення має також деталь зображення - сова полює на кажанів, що є символом російської військової розвідки. Таким чином, емблема відтворює поняття, що «мудрі панують над тими, хто стоїть у їхньому шляху», відзначаючи значущість та важливість української військової розвідки у захисті національних інтересів.

Пропонуємо прапори власного виробництва у спеціалізованому цеху. Розмір прапору може бути обраний на власний розсуд. Одностороння печать забезпечує чистоту дизайну. Також на прапорі є кишеня для древка, що має розмір 3 см.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук:Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Створення сайтів