в корзину

Корзина
 

Прапори ССО Сили спеціальних операцій ЗСУ

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор 73 Морський центр спеціального призначения
Прапор 73 Морський центр спеціального призначення купити, розмір 90х60см або 120х80см, інші розміри на замовлення.   ..
340 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор 73 центр ссо
Кожен військовий підрозділ пишається своїм прапором. Не виключення і 73 центр ССО. Для 73 морського центру Сил спеціальних операцій імені Антіна Головатого знамено є не лише символом честі і доблесті, воно розповідає про особливості бойового призначення та історію військової частини. Що символізу..
340 грн
Прапор ВМС сили спецоперацій
Прапор ВМС ССО сили спеціальних операцій купити, розмір 90х60см або 120х80см, інші розміри на замовлення.   ..
340 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор ССО ВМС Сили спеціальних операцій на присосці
Прапор ССО ВМС Сили спеціальних операцій на присоску. Розмір прапорця 15х10 см, тканина флагової шовк. Прикріплюється на вітрове (лобове) скло автомобіля. ..
60 грн
Прапор ССО на жовто-синьому
Прапор ССО сили спеціальних операцій  на жовто-синьому фоні купити, розмір 90х60см або 120х80см, інші розміри на замовлення. ..
340 грн
Прапор ССО на тлі ВМС
Прапор ССО сили спеціальних операцій на тлі ВМС купити, розмір 90х60см або 120х80см, інші розміри на замовлення. ..
340 грн
Прапор ССО на червоно-чорному
Прапор ССО сили спеціальних операцій  на червоно-чорному фоні купити, розмір 90х60см або 120х80см, інші розміри на замовлення. ..
340 грн
Прапор ССО Окремий центр спеціальних операцій «Схід»
Окремий центр спеціальних операцій «Схід» імені князя Святослава Хороброго купити, розмір 90х60см або 120х80см, інші розміри на замовлення. Раніше підроздыл мав назву 3-й окремий полк спеціального призначення. ..
340 грн
Прапор ССО сил спеціальних операцій
Прапор ССО сили спеціальних операцій купити, розмір 90х60см або 120х80см, інші розміри на замовлення. ..
340 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор ССО Сили спеціальних операцій на присосці
Прапор ССО Сили спеціальних операцій на присоску. Розмір прапорця 15х10 см, тканина флагової шовк. Прикріплюється на вітрове (лобове) скло автомобіля. ..
60 грн
Прапори ССО Сили спеціальних операцій ЗСУ

Символіка, що втілює міць, відвагу та дисципліну – це прапори сил спеціальних операцій (ССО) Збройних сил України. Представляєм прапори власного виробництва, які можна замовити у різних розмірах та графічному виконанні.

Спеціальні операції Збройних сил України, відомі як Сили спеціальних операцій (ССО), втілюють у собі елітний рід військових формувань країни. Це незвичайно важливий та комплексний склад сил, який включає в себе частини спеціального призначення та підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій. Ці унікальні військові групи збирають разом висококваліфікованих фахівців, навчених та маючих спеціальні навички для виконання надзвичайно складних і небезпечних місій.

Вони проводять операції, що далеко виходять за рамки традиційних бойових дій. Кожен солдат ССО – це кремінь в складі військової машини, завдяки якому українська армія виявляє свою готовність до надзвичайних викликів. Тільки завдяки їх доблесті та жертовності Збройні сили України зберігають власну міць та незалежність. ССО – це священний символ доблесті і високої майстерності, який надихає націю і спонукає до гордості за своїх героїв.

Особливості прапорів ССО

Прапори сил спеціальних операцій – це не просто кольорові тканини з малюнками та надписами. Це живе втілення досвіду, мужності та відданості завданню, з яким ці непересічні бійці стикаються кожен день. Кожна літера ідеалізованої бойової служби, кожен знак і символ – це результат безлічі годин напруженої праці і ретельного вибору, щоб віддати належне тим, хто стоїть на захисті рідної землі.

Емблема з вовком на фоні пшениці та гаслом  Святослава Хороброго — «Іду на ви!». Їх визнання не має кордонів, адже ці емблеми належать до найшановніших і найцінніших знаків в арсеналі національних сил безпеки.

Представлені у нас прапори ССО Збройних сил України – це душа країни, виразник її національної гідності та здатності протистояти будь-яким викликам. Вони несуть на собі не тільки геометричні симетрії та пропорції, але й усіх тих, хто стояв і стоїть на сторожі вітчизни, тримають непохитну віру в перемогу та єдність справжніх патріотів, кров і біль, мужність і звитягу, непокору ворогу та волю до перемоги.

Прапори цієї категорії – це не лише привід пишатися своєю армією та силами оборони, але й напутній вітерець, що завжди нагадує про те, якою міццю наповнена країна, яка дбає про свою свободу та безпеку. Кожен рух прапора – це танець відваги, а кожен символ на ньому – окрилення душі. Вони вели своїх героїв через безліч випробувань і завжди залишались незламними, навіть коли судилося долати неймовірні труднощі.

Товари, що втілюють у собі таку велич і значущість, завжди надихають на досягнення неможливого. Вони стають втіленням цінностей, якими повинен керуватись кожен, хто мріє про світле майбутнє і мирне завтрашнє рідної України. Відданість, мужність та дисципліна – ось що робить ці прапори унікальними, так само як і неперевершеність самих сил спеціальних операцій та Збройних сил України.

Створення сайтів