в корзину

Корзина
 
Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр (старого зразка)
Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр (старого зразка)

Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр (старого зразка)

Виробник Flagmaster
Модель: 339
Наявність: На складі
Ціна 330 грн

Наявні опції


*Розмір прапору:
Кількість:     - АБО -  В улюблені
Порівняти

Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр. Тканина - матеріал шовк прапора, розмір - 120х80 см,  кишеня для держака 3 см

Історична довідка:

79 окрема аеромобільна бригада Сухопутних військ Збройних Сил України - є складовою частиною аеромобільних військ України і за організаційно-штатною структурою входить до складу Сухопутних військ ВСУ.
Історія з'єднання в рядах Збройних Сил України:
1 липня 2007 була створена експериментальна 79-оаэмбр шляхом об'єднання 79 аеромобільного полку з 11-м полком армійської авіації.
У 1979 році Радянський Союз створював штурмові для десантника з'єднання і частини, для чого був розформований 80-й полк, який дислокувався у Баку (Азербайджан) і 105 повітряно-десантна дивізія, яка дислокувалася в м.Фергана (Узбекистан). На базі окремого батальйону десантного забезпечення 105-ої повітряно-десантної дивізії і розвідувальної роти 111-го парашутно-десантного полку 105-й пдд (пункт постійної дислокації м. Ош (Киргизстан) в Миколаєві була сформована 40-а дшбр.

40-а окрема штурмова для десантника бригада охороняла південні рубежі СРСР в 1991. 1990 переформована в повітряно-десантну бригаду.
Після розпаду Союзу передана під юрисдикцію України. У 90-х роках переформована в десантну бригаду, по суті штурмова для десантника бригада, просто з назвою на західний манер. У 90-х роках переформована в 79-й окремий аеромобільний полк. Десантники 79-го полку брали участь у ряді миротворчих операцій в країнах колишньої Югославії (Сербія, Косово, Македонія, Словенія, Чорногорія), Сьєрра-Леоне, Ірак, Ліберія.
Бойовий досвід миротворчих операцій дав можливість розвивати тактику бойових дій в місті. 79-а бригада брала участь у ряді міжнародних навчань, де зарекомендувала себе з позитивного боку. У 2007 полк експериментально з'єднали з полком армійської авіації, в єдину 79-у аеромобільну бригаду.
З 2014 року бере активну участь в Антитерористичній операції (АТО) на сході України.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук:Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Створення сайтів