в корзину

Корзина
 

Підставки для прапорів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Підставка для прапорів світла двомісна
Двомісна кабінетна підставка для 2-х прапорів для підлоги. Світлого тону в колір черешні. Матеріал - основа, древка та піки з натурального дерева, висота древка L - 250 сm, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висота 3 см (перша площина) і 4 см - друга площина, діаметр котвору під древк..
3,600 грн
Підставка для прапорів темна двомісна
Двомісна кабінетна підставка для 2-х прапорів для підлоги з натурального дерева темного тону в колір венге. Матеріал - основа, піка та 2 древка з натурального дерева. Висота L - 250 сm, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висота 3 см (перша площина) і 4 см - друга площина, діаметр отвор..
3,600 грн
Підставка для прапора світла одномісна
Кабінетна підставка для прапора для підлоги і на парадний винос. Одномісна світлого тону в колір черешні. Матеріал - основа, піка, древко з натурального дерева, висота L - 250 сm, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висота 3 см (перша площину) і 4 см - друга плоскас..
2,620 грн
Базовано на 1 відгуках.
Підставка для прапора темного кольору одномісна
Кабінетна підставка для прапора для підлоги і на урочистий винос. Одномісна темного кольору в колір венге. Матеріал - основа, піка і древко з натурального дерева, висота L - 250 сm, ширина підстави H - 36 сm (кругла підставка), висота 3 см (перша площину) і 4 см - друга плоскасть,..
2,620 грн
Підставки для прапорів
Створення сайтів