в корзину

Корзина
 

Навершя для прапорів і стягів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Навершя на прапор - тризуб позолота
Наконечник тризуб, пластиковий в колір золота. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішній паралоновий ущільнювач на 28 мм), довжина наконечника 205 мм, ширина 88 мм. відеоролик з наконечниками для прапорів   ..
350 грн
Наконечник на прапор - тризуб жовтий гранений
Наконечник на прапор тризуб, пластиковий жовтий. Навершя на прапора тризуб Пропонується в двох моделях: Матеріал пластик, гранені ребра тризуба. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішній паралоновий ущільнювач на 28 мм), довжина наконечника 207 мм, ширина 95 мм...
250 грн 200 грн
Наконечник на прапор крапля позолота
Наконечник крапля, пластиковий металізація в колір золота. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака на 28 мм додається внутрішній ущільнювач ), висота наконечника 220 мм, ширина 83 мм. ..
350 грн
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник на прапор тризуб в краплі позолота
Наконечник на прапор - це, по суті, верхівка прапора, яка встановлюється на самій верхівці і робить композицію завершеною. Навершя, як правило, виготовляється з надміцного пластику з металізацією або з дерева. Переваги наконечника на прапор: акуратний зовнішній вигляд; невелика вартість; ..
350 грн
Базовано на 2 відгуках.
Наконечник піка на древко для прапор дерев'яний світлий
Купити Наконечник піку на древко для прапор дерев'яний світлий. Виготовлений з натурального дерева, світлого кольору. Висота 85 мм, Найбільший діамерт 45 мм. Внутрішній діаметр для древка 30 мм, які ви можете купити у нас. ..
300 грн
Наконечник піка на древко для прапору дерев'яний темне
Купити Наконечник піку на древко для прапор дерев'яний темного. Виготовлений з натурального дерева, темного кольору. Висота 85 мм, Найбільший діамерт 45 мм. Внутрішній діаметр для древка 30 мм, які ви можете купити у нас. ..
300 грн
Навершя для прапорів і стягів

Прапори є обов'язковим атрибутом кабінетів і фасадів різних адміністративних будівель, використовуються в маршах і демонстраціях. Як правило, вони виготовляються з дорогих матеріалів, але щоб прапори виглядали дійсно бездоганно і урочисто, важливо правильно підібрати доповнюють їх аксесуари. Одним з таких важливих елементів прапорів і прапорів є навершя.

Що таке навершя і де застосовується

У вексилології (історичної дисципліни, що вивчає прапори, прапори і штандарти) існує поняття «знаменний комплекс». До складу цього комплексу входить саме полотнище прапора, а також різні конструктивні і прикрашають елементи: знаменне цвяхи, бахрома, шнури з китицями, стрічки і навершя.
Навершя або наконечник - це декоративний елемент, який закріплюється на вершині древка. Традиційно цей аксесуар використовується в комплексі з державним або військовими прапорами, які встановлюються в приміщенні або виносяться на урочисті заходи знаменної групою. Однак навершя або наконечник можна надягати на древко будь-якого прапора або на флагшток, щоб зробити Флажная композицію завершеною.

Як вибрати навершя на прапор

Наконечники для прапорів і прапорів можуть мати різну форму, але найпоширенішими є такі:

  • навершя у вигляді малого герба України - тризуба;
  • крапля;
  • цибулина;
  • куля.

Вибір навершя на древко багато в чому залежить від того, для якого прапора буде використовуватися верхівка. Для державного прапора України можна купити тризуб на прапор, виконаний у вигляді окремого елемента, або тризуб, вписаний в краплю. Для військових прапорів можна використовувати наконечник краплю з тризубом і без.
Особливість і великий плюс навершя у вигляді краплі полягає в тому, що всередину нього при необхідності можна додати герб області, міста або району. Також всередину краплі можна помістити різні емблеми, логотипи та інші відзнаки в залежності від того, з яким прапором буде використовуватися наконечник.
Наконечники для прапорів можуть бути виготовлені з металу, дерева або пластику. На сайті Флагмастер можна купити пластикові навершя, які мають найбільшу доступну ціну і можуть бути пофарбовані під золото або срібло, а також в будь-який інший колір.
Якщо потрібно, щоб флажная композиція виглядала помітно, варто купити навершя на прапор великого розміру і більш яскравого кольору. У тому випадку, якщо потрібно привернути увагу саме до прапора, краще підібрати наконечник меншого розміру і вибрати колір, який відповідае кольору древка, щоб вони виглядали як одне ціле.
Крім наверш для прапорів і прапорів в компанії Флагмастер можна купити іншу Флажная атрибутику і аксесуари до готових прапорам, а також замовити виготовлення прапорів.

Створення сайтів