RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори ВДВ повітряно-десантних військ

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор ВДВ 23х13,5 см на підставці
Прапорець ВДВ повітряно-десантних сил України настільний на підставку. Прапорець з нейлону. Розмір прапорця 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. Пластикова підставочка. ..
60.00 грн
Прапор ВДВ 25 ОПДБр
Прапор ВДВ 25 ОПДБр розмір - 90х60, 120х80 см або 150х100,  кишеня для держака 3 см ..
250.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор ВДВ 3-й десантно-штурмовий батальйон Фенікс
Прапор  3-й десантно-штурмовий батальйон Фенікс ВДВ 79 ОДШБр.розмір - 90х60, 120х80 см або 150х100,  кишеня для держака 3 см ..
250.00 грн
прапор ВДВ 79 бригада на підставці
Прапорець ВДВ повітряно-десантних військ України 79 ОАМБр настільний на підставку. Прапорець з нейлону. Розмір прапорця 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. Пластикова підставочка. ..
60.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр
Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр. Тканина - матеріал шовк прапора, розмір - 120х80 см,  кишеня для держака 3 см Історична довідка: 79 окрема аеромобільна бригада Сухопутних військ Збройних Сил України - є складовою частиною аеромобільних військ України і за організаційно-штатною структурою входи..
250.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр Маргелов
Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр з зображенням командувача та засновика Маргелова. Тканина - матеріал шовк прапора, розмір - 120х80 см,  кишеня для держака 3 см Історична довідка: 79 окрема аеромобільна бригада Сухопутних військ Збройних Сил України - є складовою частиною аеромобільних війс..
250.00 грн
прапор ВДВ 79 ОАЕМБр на присосці
Виготовляємо і реалізуємо прапор ВДВ 79 ОАЕМБр автомобільний на присоску. Матеріал прапорця нейлон, розмір 10х15 см, довжина палички 18 см, в навершя кульку 1 см, на підставі прапорця силіконова прозора присоска діаметром 4 см. ОАЕМБр є гордістю Миколаївщини та всієї України. Для підняття духу на..
60.00 грн
Прапор ВДВ 80 ОДШБр
Прапор ВДВ 80 ОДШБр.розмір - 90х60, 120х80 см або 150х100,  кишеня для держака 3 см ..
250.00 грн
Прапор ВДВ 95 бригада на присосці в авто
Виготовляємо і реалізуємо ВДВ 95 бригада на присосці в авто автомобільний на присосці. Матеріал прапорця нейлон, розмір 10х15 см, довжина палички 18 см, в навершие кульку 1 см, на підставі прапорця силіконовий прозорий присосок діаметром 4 см  Повітряно-десантні війська в Україні називаються..
60.00 грн
Прапор ВДВ 95 ОДШБр
Прапор ВДВ 95 ОДШБр.розмір - 90х60, 120х80 см або 150х100,  кишеня для держака 3 см ..
250.00 грн
Прапор ВДВ загальний
Прапор ВДВ купити реальне фото Тканина - шовк прапора, розмір - 120х80 см, з лівого боку зроблена кишеня для держака діаметр 3 см Прапор цельнодрукований, виготовлений за технологією цифрового друку сублімації. Тканина на основі полиестера: штучний шовк щільністю 65-70 г/кв.м. або сітка п..
250.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор ВДВ Ніхто крім нас на присосці
прапор ВДВ - Ніхто крім нас автомобільний на присосці. Матеріал прапорця нейлон, розмір 10х15 см, довжина палички 15 см, на підставі прапорця силіконовий прозорий присосок діаметром 4 см  Повітряно-десантні війська в Україні називаються високомобільні десантні війська або аеромобільні військ..
60.00 грн
Прапор ВДВ Ніхто крім нас, зірка і білий парашут на присосці
Виготовляємо і реалізуємо прапори прапорці ВДВ з написом "Ніхто крім нас", зірка і білий парашут, автомобільний на присоску. Матеріал прапорця нейлон, розмір 15х10см, довжина палички 15 см, на підставі прапорця силіконова прозора присоска діаметром 3 см. Прапор ВДВ "Ніхто крім нас,..
60.00 грн
Прапор ВДВ Ніхто крім нас, зірка на присосці
Виготовляємо і реалізуємо прапор ВДВ з написом Ніхто крім нас і зіркою, автомобільний на присоску. Матеріал прапорця нейлон, розмір 15х10см, довжина палички 15 см, на підставі прапорця силіконова прозора присоска діаметром 3 см. Прапор ВДВ Ніхто крім нас купити як сувенір можна в нашому магазині...
60.00 грн
Прапор ВДВ Ніхто крім нас, за ВДВ на присосці в авто
Виготовляємо і реалізуємо Прапор ВДВ Ніхто крім нас, за ВДВ на присосці в авто автомобільний на присосці. Матеріал прапорця нейлон, розмір 10х15 см, довжина палички 18 см, в навершие кульку 1 см, на підставі прапорця силіконовий прозорий присосок діаметром 4 см  Повітряно-десантні війська в ..
60.00 грн
Прапор ВДВ на присосці
Виготовляємо і реалізуємо прапор ВДВ автомобільний на присосці. Матеріал прапорця нейлон, розмір 10х15 см, довжина палички 18 см, в навершие кульку 1 см, на підставі прапорця силіконовий прозорий присосок діаметром 4 см  Повітряно-десантні війська в Україні називаються високомобільні десантн..
60.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
прапор ВДВ развідка на підставці
Прапорець ВДВ повітряно-десантних військ розвідка України настільний на підставку Прапорець з нейлону. Розмір прапорця 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. Пластикова підставочка. ..
60.00 грн
Прапор ВДВ розвідка на присосці
Купити прапор ВДВ розвідка автомобільний на присоску. Матеріал прапорця нейлон, розмір 10х15 см, довжина палички 15 см, на підставі прапорця силіконова прозора присоска діаметром 4 см. Повітряно-десантні війська в Україні іменуються високомобільні десантні війська або аеромобільні війська. Відпов..
60.00 грн
Прапори ВДВ повітряно-десантних військ

З 2017 року Високомобільні десантні війська (ВДВ) стали називатися Десантно-штурмовими військами Збройних сил України. Ребрендинг цього роду військ торкнувся не тільки назви, але також основний символіки і дати професійного свята. Однак багато військових зберегли традицію святкування дня ВДВ 2 серпня. У нашій країні цей день проходить інакше, ніж в інших країнах пострадянського простору. Нинішні і колишні десантники відвідують могили своїх бойових побратимів або присвячені їм пам'ятні меморіали. До військових приєднуються цивільні особи. І в цей день пам'яті обов'язково присутній головний символ роду військ, який багато хто за звичкою називають прапором ВДВ.

Прапори десантно-штурмових військ України або ВДВ

Головний прапор ДШВ, або по-старому ВДВ, являє собою прямокутне полотно, посередині якого розміщена емблема: срібний парашут з розпростертими золотими крилами і розміщений по центру золотий меч з хвилястим лезом. Знизу парашута розміщується срібна стрічка з написом «завджи Перші».

Як нестатутного використовується блакитний прапор із зеленою смугою знизу, в центрі якого вміщено емблему - розкритий купол парашута з двома літаками, розміщеними по обох боках. На прапорі може бути присутнім напис «завджи Перші» або «Ніхто крім нас».

Також у кожної бригади і окремих батальйонів є власні прапори ВДВ, в яких присутні емблеми і герби відповідних підрозділів.

Як вибрати прапор ДШВ

В інтернет-магазині Flagmaster можна купити великі прапори ДШВ (ВДВ) і невеликі прапорці на паличці всіх легендарних десантних бригад і батальйонів, а також замовити виготовлення прапора потрібного розміру.

Всі прапори і прапорці ВДВ виготовляються за технологією сублімації на прапоровому шовку (поліестер) або прапорній сітці (мультіфлаг). Обидва матеріали розраховані на тривалу експлуатацію на вулиці, але прапорний шовк краще для важких умов експлуатації. Завдяки сітчастої структурі, матеріал краще переносить серйозні вітрові навантаження, опади і перепади температур.

Стандартно друк на прапор ВДВ є одностороннім. При друку на прапорому шовку зображення пробивається крізь матеріал на 70%, тому фактичні видно двостороннє зображення, яке на другій стороні буде трохи бляклим. При друку на прапорній сітці яскравість малюнка на другій стороні складає 60%. Також можна замовити прапор ДШВ з двостороннім друком, але вартість такого прапора буде в 1,75 разів дорожче, а зображення буде дзеркальним.

Роблячи замовлення прапора ВДВ, не забудьте сказати консультанту, де він буде розміщуватися, і наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант кріплення (кишеня на древко або стрічка з петлями на флагшток).

Створення сайтів