в корзину

Корзина
 

Прапори ВДВ повітряно-десантних військ

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр (старого зразка)
Прапор ВДВ 79 ОАЕМБр. Тканина - матеріал шовк прапора, розмір - 120х80 см,  кишеня для держака 3 см Історична довідка: 79 окрема аеромобільна бригада Сухопутних військ Збройних Сил України - є складовою частиною аеромобільних військ України і за організаційно-штатною структурою входи..
330 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор ВДВ загальний
Прапор ВДВ загальний купити реальне фото Тканина - шовк прапора, розмір - 120х80 см, з лівого боку зроблена кишеня для держака діаметр 3 см Прапор цельнодрукований, виготовлений за технологією цифрового друку сублімації. Тканина на основі полиестера: штучний шовк щільністю 65-70 г/кв.м. а..
330 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор ВДВ Ніхто крім нас, зірка на присосці
Виготовляємо і реалізуємо прапор ВДВ з написом Ніхто крім нас і зіркою, автомобільний на присоску. Матеріал прапорця нейлон, розмір 15х10см, довжина палички 15 см, на підставі прапорця силіконова прозора присоска діаметром 3 см. Прапор ВДВ Ніхто крім нас купити як сувенір можна в нашому магазині...
60 грн
Прапори ВДВ повітряно-десантних військ

З 2017 року Високомобільні десантні війська (ВДВ) стали називатися Десантно-штурмовими військами Збройних сил України. Ребрендинг цього роду військ торкнувся не тільки назви, але також основний символіки і дати професійного свята. Однак багато військових зберегли традицію святкування дня ВДВ 2 серпня. У нашій країні цей день проходить інакше, ніж в інших країнах пострадянського простору. Нинішні і колишні десантники відвідують могили своїх бойових побратимів або присвячені їм пам'ятні меморіали. До військових приєднуються цивільні особи. І в цей день пам'яті обов'язково присутній головний символ роду військ, який багато хто за звичкою називають прапором ВДВ.

Прапори десантно-штурмових військ України або ВДВ

Головний прапор ДШВ, або по-старому ВДВ, являє собою прямокутне полотно, посередині якого розміщена емблема: срібний парашут з розпростертими золотими крилами і розміщений по центру золотий меч з хвилястим лезом. Знизу парашута розміщується срібна стрічка з написом «завджи Перші».

Як нестатутного використовується блакитний прапор із зеленою смугою знизу, в центрі якого вміщено емблему - розкритий купол парашута з двома літаками, розміщеними по обох боках. На прапорі може бути присутнім напис «завджи Перші» або «Ніхто крім нас».

Також у кожної бригади і окремих батальйонів є власні прапори ВДВ, в яких присутні емблеми і герби відповідних підрозділів.

Як вибрати прапор ДШВ

В інтернет-магазині Flagmaster можна купити великі прапори ДШВ (ВДВ) і невеликі прапорці на паличці всіх легендарних десантних бригад і батальйонів, а також замовити виготовлення прапора потрібного розміру.

Всі прапори і прапорці ВДВ виготовляються за технологією сублімації на прапоровому шовку (поліестер) або прапорній сітці (мультіфлаг). Обидва матеріали розраховані на тривалу експлуатацію на вулиці, але прапорний шовк краще для важких умов експлуатації. Завдяки сітчастої структурі, матеріал краще переносить серйозні вітрові навантаження, опади і перепади температур.

Стандартно друк на прапор ВДВ є одностороннім. При друку на прапорому шовку зображення пробивається крізь матеріал на 70%, тому фактичні видно двостороннє зображення, яке на другій стороні буде трохи бляклим. При друку на прапорній сітці яскравість малюнка на другій стороні складає 60%. Також можна замовити прапор ДШВ з двостороннім друком, але вартість такого прапора буде в 1,75 разів дорожче, а зображення буде дзеркальним.

Роблячи замовлення прапора ВДВ, не забудьте сказати консультанту, де він буде розміщуватися, і наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант кріплення (кишеня на древко або стрічка з петлями на флагшток).

Створення сайтів