RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Військові прапорці маленькі

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор ВМС України 45х30 см автомобільний на флагштоці
Виготовляємо і реалізуємо комплект автомобільний - автопрапор ВМС України на флагштоку. Миттєво встановлюється і знімається на бокове скло автомобіля, не вимагає ніяких змін в автомобілі. Довжина флагштока 43 см, матеріал пластик. Розмір українського прапорця 45х30, тканина прапорова сітка, по пе..
120.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
прапор ВМС України на підставці
Прапорець військово-морскоіх сил України настільний на підставку. Прапорець з нейлону. Розмір прапорця 23 х 13.5 см, висота флагштока 38 см. Пластикова підставочка. ..
60.00 грн
прапор ВМС України на присосці
Прапор військово-морських сил, він же прапор ВМС України на присоску. Розмір прапорця 15х10 см, тканина флагової шовк. Прикріплюється на вітрове (лобове) скло автомобіля. ..
60.00 грн
прапор ДПСУ на підставці
Прапорець Державної прикордонної служби України, тканина прапоровий нейлон. Купити з доставкою. Розмір прапорця 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. Пластикова підставочка. ..
50.00 грн
прапор ДШВ на підставці
Прапорець ДШВ десантно-штурмових військ України настільний на підставці, на прапорці під замовлення можуть наноситися написи підрозділів. Прапорець з нейлону. Розмір прапорця 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. Пластикова підставочка. Замовити і купити прапор ДШВ з доставкою по Україні. ..
50.00 грн
Прапор морської охорони ДПСУ 15х10см на присосці
Прапор морської охорони ДПСУ, він же прапор морських частин ДПСУ на присоску. Розмір прапорця 15х10 см, тканина флагової шовк. Прикріплюється на вітрове (лобове) скло автомобіля. ..
60.00 грн
прапор морської піхоти на підставці
Прапорець морська піхота України настільний на підставку Прапорець з нейлону. Розмір прапорця 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. Пластикова підставочка. ..
50.00 грн
Прапор морської піхоти України  на присосці
Прапор морської піхоти України на присосці. Розмір прапорця 15х10 см, тканина флагової шовк. Прикріплюється на вітрове (лобове) скло автомобіля. Прапорець морської піхоти в колір морської хвилі, як берети морпехотінцев, а по центру розташований логотип за девізом "Вірний завжди". ..
60.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Національної Гвардії на присосці в автомобіль
Виготовляємо і реалізуємо Прапор Національної Гвардії на присосці в автомобіль. Матеріал прапорця нейлон, розмір 10х15см, довжина палички 15 см, на підставі прапорця силіконова прозора присоска діаметром 3 см. Прапорець Національної Гвардії в якості сувеніра можна в нашому магазині. Чи готові виг..
60.00 грн
прапор національної гвардії України на подставці
Прапорець національної гвардії Украины настьльний на пластиковій підставці, ткань флаговый шелк. Розмір прапора 23х13.5см,висота флагштока 38 см.   ..
50.00 грн
Прапор Національної поліції на присосці в автомобіль
Виготовляємо і реалізуємо Прапор Національної поліції на присосці в автомобіль. Матеріал прапорця нейлон, розмір 10х15см, довжина палички 15 см, на підставі прапорця силіконова прозора присоска діаметром 3 см. Прапорець Національної поліції в якості сувеніра можна в нашому магазині. Чи готові виг..
60.00 грн
прапор український союз ветеранів афганистану
Прапорець український союз ветеранів Афганістану УСВА настільний на підставку.   Прапор Укаїнська спілка ветеранів Афганістану.   Прапорець з нейлону. Розмір прапорця 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. Пластикова підставка. ..
40.00 грн
Військові прапорці маленькі
Створення сайтів