RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Ічкерії
Не знаєте де замовити прапор Ічкерії для установки на фасад, в офіс або будинку, просто на стіну? Зупиніть свій вибір на виробах з міцних тканин з надійним кріпленням в нашому магазині. Товари є на складі або виготовляються в максимально короткі терміни. Характеристика прапора: Матеріали: пол..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Австрії
Прапор Австрії являє собою полотно, на якому розташовані три рівновеликі горизонтальні смуги, що чергуються, починаючи з червоного і білого кольорів. По центру знаходиться герб Австрії - чорний орел. Характеристики: Розмір 150х90см; Матеріал поліестер; По периметру обшитий; Є ..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Австралії
Прапор Австралії (Flag of Australia) - один з державних символів країни, що є прямокутним полотнищем синього кольору. Розмір прапора 150х90 см, матеріал нейлон, глибокий прокрас, лицьова і тильна сторони однаково яскраво фарбують. Можливо використати як в приміщенні, так і на вулиці. Фарба не смывае..
200.00 грн 150.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Аджарії
Прапор Аджарії Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 150х90 см, зшивною, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо тасьму з петлями. Можливі інші розміри під замовлення. Аджа́рська автоно́мна респу́бліка, Аджарія, Аджара — ..
200.00 грн
Прапор Азербайджану
прапор Азербайджану, Тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, повнокольоровий друк, яскравий з обох сторон, під держак. Тлумачення кольорів азербайджанського прапора Кольори смуг прапора Азербайджану мають таке тлумачення: світло-синій - приналежність корінного населення країни до св..
250.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Албанії
Прапор Албанії Прапор Албанії розмір 150х90 см, з лівого боку кишеня для древка. ..
200.00 грн 150.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Америки
Купити прапор Америки великого розміру. розмір 150х90 см, тканина - поліестер, двосторонній прокрас; два люверса для кріплення на флагшток або на палицю за допомогою пластикових затяжок для проводів. У нашому магазині FlagMaster, прапор Сполучених Штатів Америки завжди гарантовано є в..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Англії
Прапор Англії купити в магазині FlagMaster Характеристики виробництво Німеччина, матеріал - поліестер (щільний і якісний), розмір 150х90см, друкований, кріплення - 2 люверса (металеві кільця). Більшість людей плутають його з Британським прапором, а це зовсім різні символи. Краї..
220.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Аргентини
Ви шукали і знайшли аргентинський прапор. Тільки у нас широкий вибір національної атрибутики країн світу. Купити прапор Аргентини наступних характеристик: Розмір прапора 90х150см Матеріал - нейлон. Посилений прокрас, в якому з тильного боку він практично прокашівается як і з лицьової. ..
150.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Білорусі
Прапор Білорусі - один із символів братський республіки. За законодавством РБ він являє собою прямокутне полотно, яке складається з 2-х горизонтальних смуг, зверху червоного і знизу зеленого кольорів, в пропорції 2:1. З лівого боку сцяга є орнамент. Загальна пропорція довжини до ширини прапора два д..
418.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Білорусі біло червоно білий
Біло-червоно-білий прапор, тканина - нейлон, розмір - 160х80 см, зшивною, під древко. Ціна 200 гривень = 7 доларів США Флаги БЧБ закончились и находятся в процессе пошива, ближайшая дата готовности на отправку 8 сентября (вторник). Заказы принимаются онлайн. Біло-червоно-білий прапор ..
200.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Прапор Бельгії
Прапор Бельгії являє собою прямокутне полотнище із співвідношенням сторін 13:15, що складається з трьох рівновеликих вертикальних смуг - чорної, жовтої і червоної, на практиці використовуються більш витягнуті прапори. Розмір наших прапорів Бельгії 150х90 см. Купити бельгійчкій прапор (купити прап..
150.00 грн
Базовано на 2 відгуках.

На нашу думку єдиною організацією, що має повноваження класифікувати cтрaни - ООН. До Організації об'єднаних націй входять тільки незалеж. держави, а крайньої 193-ю за рахунком, став Південний Судан (2011 г).
Значить в Світі 193 незалежних д., Мають свої прапори.

Розберемо прапори по їх географічної класифікації, а точніше, по континентальному розташуванні.

Існує 4, 5, 6, 7 континентальні моделі угруповання стан.
7-ми континентальна модель складається:

  1. Прапори Європи. Серед країн Європи налічують 43 держави, і 2 території обмежене визнання (Косово і Придністровська Молдавська республіка). Вони мають національні прапори, в тому числі і згадані невизнаний гос.ва.
  2. Прапори Азії. Включають 54 гос-ва, з них 4 - частково визнаних і одне невизнана Государст. І у всіх у них є прапори!
  3. Прапори Африки. До складу Африканських стрн входять 54 держави, 5 залежних острівних територій і п'ять невизнаних держав, причому державні прапори мають всі.
  4. Прапори Північної Америки. Все в. Америці знаходяться 23 государтсва, найбільшими є США, з 50 зоряним смугастим прапором і Канада - з прапором з червоним кленовим листом. Тут же знаходитися мрія для відпочинку - Домініканська Республіка, і дивна з не слов'янською назвою Гондурас.
  5. Прапори Південної Америки, включає 12 незалежних дер-рств і 3 залежні країни.
  6. Прапор Австралії і Океанії. Тут, звичайно ж, країна з однойменною назвою з континентом - Австралії і 15 інших незалежних острівних держ. Майже всі вони на своїх прапорах зображують на синьому тлі зірки.
  7. Антарктида не належить жодній державі, проте є неофіційний прапор Антарктди, який прийнятий в 2002 році.

Купити національний прапор можете в магазині FlagMaster. Велика частина є складі, а значить на наступний день він буде у вас. Якщо будь прапора немає, то ви можете його замовити, і ми готові його виготовити.

Веб разработка InBiz