RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Казахстану
Коли настає момент, що на завтра або післязавтра терміново потрібно замовити і знайти прапор республіки Казахстан, що робити? Де купити прапор Казахстану в Україні? Так, ви перебуваєте в спеціалізованому інтернет-магазині Flagmaster, який здійснює доставку замовлення прапорової продукції та ак..
200.00 грн 170.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Камбоджі
Прапор Камбоджі від виробника купити в інтернет магазині FlagMaster. Асотрименту тканини для виготовлення - нейлон, атлас, габардин або флаговая сітка, розмір - 120х80 см, повнокольоровий друк, різні види кріплення від кишені на древко до штормового кріплення на флагток. Камбоджійський прапор ..
310.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Канади
Все ще роздумуєте, де замовити державний прапор Канади? Для забезпечення тривалого терміну експлуатації, варто віддавати перевагу якісним тканинам з яскравим зображенням і міцним кріпленням. Канадський прапор від нашої компанії - виріб особливої ​​міцності і тривалості яскравості матерії від європей..
145.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Прапор Китаю
Державний прапор Китаю є важливим атрибутом більшості громадських, приватних і комерційних закладів. Представляючи держава, китайський прапор повинен бути виготовлений з якісних матеріалів з яскравими фарбами, що викликають почуття гордості і свідомості громадян. Клацніть, щоб подивитися: П&#..
200.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Коморських Островів
Прапор Коморських островів купити, розмір 90х60см або 120х80см, інші розміри на замовлення. Виготовимо високоякісний прапор Коморських остравів, з міцних тканин - прапорова сітка, габардин або нейлон. Вони явно відрізняються від китайського ширвжитку, і слугуватимуть вам довгий час. Чи можем..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Конфедерації
Бажаєте зробити правильне враження на ділових партнерів по бізнесу, в байкерському середовищі, але не знаєте де замовити історичний прапор Конфедерації? Вибираючи товар, звертайте увагу на його деталі: наявність прошитого бокової кишені для кріплення, якість тканини, яскравість полотна і його параме..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор кримськотатарський
Прапор Кримських татар (на рідній мові Qırım bayrağı), розмір 120х80 см, матеріал флагової шовк (нейлон), являє собою полотнище блакитного кольору в лівому верхньому кутку якого розташований жовтий герб (тамга). Тамга - це родовий герб кримських ханів. Татарський прапор фото, який ви бачите на нашом..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Куби
Купити прапор Куби тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, кишеню для древка, являє собою прямокутне полотнище, розділене на п'ять горизонтальних чергуються синьо-білих смуг. У древка розташований рівносторонній трикутник червоного кольору, в центрі якого зображено біла зірка. За офіційною в..
160.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Латвії
Прапор Латвії купити: Розміром 150х90 см, друкований, два люверса (метал кільця) для підняття на флагшток. Виробництво Німеччина, матеріал - поліестер (щільний і якісний) ..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Литви
Державний прапор Литви - офіційна символіка держави. Відсутність національного полотна своєї країни або партнера, наприклад, при бізнес зустрічах, розглядається прикладом поганого тону. Віддавайте перевагу вибору литовського прапора з якісних матеріалів в нашому інтернет-магазині. Довжина -..
220.00 грн
Базовано на 9 відгуках.
Прапор Люксембуру
Шукаєте, де замовити прапор Люксембургу для ділового заходу, зустрічі іноземних партнерів або інших подій? Вибирайте якісні тканини з яскравими і стійкими фарбами в нашому магазині. Товар власного виробництва, завжди є на складі або шиється в оптимальні терміни. Характеристики сувенірної проду..
200.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Мальти
Купити прапор Мальти, тканина - нейлон, розмір - 150х90 см, друк сублімації, ліворуч зроблена кишеня для держак (на палицю) або люверси на флагшток.   ..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.

На нашу думку єдиною організацією, що має повноваження класифікувати cтрaни - ООН. До Організації об'єднаних націй входять тільки незалеж. держави, а крайньої 193-ю за рахунком, став Південний Судан (2011 г).
Значить в Світі 193 незалежних д., Мають свої прапори.

Розберемо прапори по їх географічної класифікації, а точніше, по континентальному розташуванні.

Існує 4, 5, 6, 7 континентальні моделі угруповання стан.
7-ми континентальна модель складається:

  1. Прапори Європи. Серед країн Європи налічують 43 держави, і 2 території обмежене визнання (Косово і Придністровська Молдавська республіка). Вони мають національні прапори, в тому числі і згадані невизнаний гос.ва.
  2. Прапори Азії. Включають 54 гос-ва, з них 4 - частково визнаних і одне невизнана Государст. І у всіх у них є прапори!
  3. Прапори Африки. До складу Африканських стрн входять 54 держави, 5 залежних острівних територій і п'ять невизнаних держав, причому державні прапори мають всі.
  4. Прапори Північної Америки. Все в. Америці знаходяться 23 государтсва, найбільшими є США, з 50 зоряним смугастим прапором і Канада - з прапором з червоним кленовим листом. Тут же знаходитися мрія для відпочинку - Домініканська Республіка, і дивна з не слов'янською назвою Гондурас.
  5. Прапори Південної Америки, включає 12 незалежних дер-рств і 3 залежні країни.
  6. Прапор Австралії і Океанії. Тут, звичайно ж, країна з однойменною назвою з континентом - Австралії і 15 інших незалежних острівних держ. Майже всі вони на своїх прапорах зображують на синьому тлі зірки.
  7. Антарктида не належить жодній державі, проте є неофіційний прапор Антарктди, який прийнятий в 2002 році.

Купити національний прапор можете в магазині FlagMaster. Велика частина є складі, а значить на наступний день він буде у вас. Якщо будь прапора немає, то ви можете його замовити, і ми готові його виготовити.

Веб разработка InBiz