Список новин

Стрічка з біло-червоно-білим прапором і гербом Погоня

Замовили у нас стандартний для нас прапор - Біло-червоно-білий Білорусі. Компанія Флагмастер спеціальзіруется на друку по тканині і виготовленні прапорів, у нас ці прапори є завжди. Крім того попросили виготовити стрічки з символом БЧБ Погоня. Такі дрібні замовлення не вогідни, оскільки підготовка макету і обробка такої стрічки займає багато дорогоцінного часу, але ми не могли відмовити білорусам в підтримці. Миттєво народилася ідея не просто зробити стрічку біло-червоно-білу, а нанести на неї гасло "Живе Білорусь - Вічна Живе", це аналог нашого украиского "Слава Україні - Героям Слава". З величезним задоволенням виготовили десяток таких стрічок, які зараз розійшлися по Києву. Ми підтримуємо наш істинно братський білоруський народ і бажаємо перемоги. Живе Білорусь! ..
Вся стаття

Додано: 07.01.2024

Прапор України - напередодні Дня державного прапора України

Напередодні день Державного прапора України, який відзначається 23 серпня і день Незалежності України 24 серпня. Стає питання, де придбати державну символіку – прапор України Це питання ще більше стало актуальне після того, як рішенням обласних і міських рад зобов'язали вивісити перед кожним підприємством, магазином, офісом українські прапори. Так, в місті Миколаїв в ці святкові дні спостерігаємо, що на центральній вулиці Соборній на усіх магазинах видніються українські прапори. Більшість власників магазинів і після свята не знімають символи нашої державності, що дуже приємно. Які санкції за ігнорування рішень органів влади сказати складно, проте сваритися особливо ніхто не бажає.   Спеціально для невеликих магазинів і офісів, розроблений фасадний комплект українского прапора, який включає основу для кріплення на стіну з двосторонньою липучкою, держак для прапора завдовжки 60 см і сам прапор. Таким чином, придбавши цей комплект українського прапора, вам не потрібно буде сушити голову як його прикріпити, куди вставити або встановити держак з прапором. Треба тільки зняти захисну стрічку з основи і приліпити кріплення на гладку поверхню на фасаді при вході в приміщення. Держак легко вставляється і знімається з цієї основи.     Солідніше і капітально виглядатиме фасадне кріпленя металеве, у яке можна вставити держак завдовжки 2 метри з українським прапором. Ще одним товаром нашого виробництва є українські прапорці настольні на підставці.  Прапорці України є жовто-синім прапорцем розміром 23х13, 5 см прикріплений на білу пластикову паличку завдовжки 38 см, круглою основою та пікою зверху.   Якщо ви з Києва, Львова, Дніпра або іншого міста України, не засмучуйтеся, адже магазин прапорів Flagmaster.com.ua щодня відправляє замовлення у ваше місто і наступного дня він буде у вас. Приємним моментом є те, що розплатитися за придбаний товар ви можете при отриманні. З Днем Державного прапо ..
Вся стаття

Додано: 18.11.2023

Патріотизм українців

Почуття патріотизму переповнює українців. Спочатку ми це спостерігали на автомобілях, на які з гордістю одягали на бокове скло автомобільні прапори Украіни. Далі пішов патріотичний бум на прапори України, які з гордістю вивішували на балкони і вікна своїх будинків - фасадний прапор України.Так само, самим універсальним подарунком сувеніром буде  прапор України з гербом. Останнім штрихом вираження автопатріотизму стали автовушки - чохли на бокові дзеркала автомобіля у вигляді прапора України. Проте деякі патріотки пішли ще далі - манікюр в кольори прапора України. Подивиться фото. ..
Вся стаття

Додано: 18.11.2023

Державний прапор України

Якщо ви вирішили купити прапор України, то ви напевно ставите питання, який саме прапор України підійде для мене або котрий краще вибрати? Проблема в тому, що для кожної мети та умов використання необхідно підібрати саме той, який буде підходити саме у вашій ситуації. А це залежить від багатьох факторів. Більшість магазинів продають товар, навіть не вникаючи в потреби покупця, а ви купите проблемний прапор України і викинете гроші на вітер. У статті ви дізнаєтеся, які є види сцягів по характеристикам, котрий з них краще застосовувати в різних погодних умовах. На основі цього ми допоможемо вам зняти головний біль по правильному вибору національного символу і ви самі зможете визначитися, котрий найкраще підійде вам. У підсумку ви залишитеся задоволені покупкою. Отже, вам потрібно вибрати прапор України, для цього визначитеся з необхідними критеріями. Зараз ми вам в цьому допоможемо.   Розмір Варто пам'ятати, що прапор України відповідно до українського законодавства повинен мати пропорцію 1: 1,5 висоти до його довжини. Тому в залежності від місця використання прапора потрібно вибирати більший чи менший. Найменший 15х10 см - це прапорці на паличці з присоскою для автомобіля на вітрове скло. Найбільший прапор України має розмір 3 на 2 метри - піднімається на величезні флагштоки абож на даху будівель. Однак, для простого покупця, щоб не ламати голову, найпопулярніший і ходовий - 150х90см чи 140х90см. Так само наведемо вам всю лінійку розмірів, які є в магазині (вказана довжина і ширина, в см): 15*10 60*40 90*60 130*90 150*100 250*170 23*14 70*45 110*70 140*90 180*120 300*200 45*30 80*50 120*80 150*90 210*140 на замовлення Відп ..
Вся стаття

Додано: 18.11.2023

Про FlagMaster на Суспільному телебаченні

Короткий сюжет на Суспільному телебаченні про діяльність компанії Флагмастер. Миколаївська крамниця-майстерня вийшла на іноземний ринок Дві тисячі прапорів за два роки. Миколаївська сімейна крамниця-майстерня вийшла на іноземний ринок. Людмила Щербиніна допомагає своєму зятю  Віталію Бухану господарювати у крамничці-майстерні прапорів. Тут вони шиють та друкують на тканині державну символіку. Людмила Щербиніна каже: Ми на всю Україну виробляємо прапори України. Навіть за кордони України теж у нас буває багато замовлень.  Серед асортименту не тільки українські державні кольори. Є й іноземні стяги, місцева символіка, прапори груп і команд. Серед останніх проєктів на замовлення - розробка дизайну американського прапора в українській стилістиці. Також є  і те, чого у крамничці не знайти. Віталій Бухан, власник майстерні, каже: Ми не виготовляємо прапор країни-агресора. Принципово, ні за які кошти. https://mk.suspilne.media/news/36315 ..
Вся стаття

Додано: 08.10.2023

Купити прапор України з флагштоком

Все частіше здобувачі гуглять фразу - купити прапор України з флагштоком, маючи на увазі, що в зборі буде український символ разом з палицею і кріпленням на фасад будівлі. Компанія Флагмастер - лідер в флагової галузі може запропонувати наступний комплекти: Бюджетний варіант: Флаг Украины, матеріал нейлон, розміром 150х90см Держак довжиною 200см Кронштейн настінний в вигляді ромба. Варіант преміум класу, назвемо його «патріот», включає в себе: Прапор України, з прапорній сітки, з параметрами 1,5 на метр. Палка 2 метри Стилізоване кріплення на стіну у вигляді тризуба. На фото ви бачите національний прапор України з флагштоком, зроблене одним з наших покупців. Можна використовувати як на вулиці, так і всередині приміщення. ..
Вся стаття

Додано: 16.09.2023

Величезний прапор Миколаєва на гелікоптері

Величезний прапор Миколаєва на День міста майорів на вертольоті над Миколаєвом. Розмір прапора Миколаєва 6х4 метри, найбільший який коли-небудь виготовлявся.  Виготовили на Flagmaster.com.ua  З Днем міста, улюблений Миколаїв!   ..
Вся стаття

Додано: 05.08.2023

Великий прапор України виготовили в Австрію

Подумаєте до чого тут ця публікація і Австрія? Все тому що наше підприємтво Майстерня прапорів FlagMaster.com.ua виготовило величезний прапор України, який поїхав в Австрію до Товариства української культури в Австрії "ТУКА - Леся Українка" для проведенні музично-літературного вечора "WALDLIED" - "ЛІСОВА ПІСНЯ" в святковому залі Ратуші столиці Верхньої Австрії - славного міста Лінц! Щиро вдячні і пишамось, що можемо допомогати українцям всього Світу національними прапорами України. ..
Вся стаття

Додано: 05.08.2023

Рекомендації по догляду за прапорами: прання, прасування

Прапор - це обличчя вашого підприємства, магазину, будівлі, одним словом імідж вашого добробуту. Так само як по взуттю оцінюють чоловіка, по зачісці - жінку, сміливо можна сказати по прапору - добробут підприємство або будівлі, де він розташований. Тому прапор завжди має бути чистим, "свіжим" і попрасованим. Користуючись прапором, ви повинні пам'ятати, що він виготовлений з тканини, і не може служити вічно. Термін служби дуже сильно залежить від погодних умов (в першу чергу сили вітру) і може бути продовжений бережливим і уважним відношенням до прапора. Прапори необхідно розміщувати так, щоб вони, вільно розвіваючись, не чіплялися за гілки дерев, наконечники флагштоків і інші предмети. При вітрі понад 12 м/с., рекомендуємо приспустити прапор до середини флагштока, а під час сильного вітру, понад 20 м/с, - зняти прапор або упакувати його, обмотавши навколо флагштоків. Прапори необхідно періодично прати. Надмірне забруднення може непоправно зіпсувати зображення на тканини і імідж вашої організації. При ушкодженні прапора (як правило в кутах), його необхідно якнайскоріше відремонтувати (підшивши краї). Після виникнення перших порушень шва, тканина, без ремонту, дуже швидко рветься уздовж волокон. Прапання прапорів Перед пранням плями на прапорах рекомендується обробити (намилити господарським милом). Машинне прання: режим прання при температурі не більше +40 0С, не рекомендується віджимання; використати пральні порошки, що не містять відбілювальних речовин; не використати вибілювачі, пом'якшувачі, ароматизатори. Ручне прання: не рекомендується сильно терти, викручувати прапори температура не повинна перевищувати +40 0С; використати пральні порошки, що не містять відбілювальних речовин; не використати вибілювачі, пом'якшувачі, ароматизатори. Прасування прапора Прасувати прапори можна при невисокій температурі (відмітка шкали для синтетичних виробів або шовку) з будь-якого боку при ..
Вся стаття

Додано: 25.07.2023

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура»

«Сокіл» або «Джура» — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, яка проводиться з 2009 року, а більшу державну підтримку отримала з 2016 року. Крім цього,щоб покращити гурткову роботу, вже розроблені трирічні навчальні програми для молодшої вікової групи «Котигорошко», для середньої – «Джура», для старшої – «Сокіл». Направлена на виховання серед учнів патріотичного духу та любові до своєї Батьківщини. Одним з обов’язкових атрибутів гри є Прапор та відзнака (емблема або шеврон). Відповідно до Методичних рекомендації зазначено наступне: Ройове знамено (прапорець) – це полотняний або сатиновий квадрат розмірами 75x75 см. Він складається з двох чи трьох барв. На правій (лицевій) стороні у центрі (в деяких методичних рекомендаціях - у естетично гарному місці ) розміщується відзнака гри, висотою 25 см. На тій же стороні розміщуємо симетричний напис назви рою. Розміри букв по висоті – 10 см. На лівій (зворотній) стороні без нашивок. Прапорець носиться прикріпленим до держака довжиною 180 см та діаметром 3 см. Барви рою – будь-які два чи три кольори, вибрані куренем. Основна барва для всіх учасників гри "Джура" – малинова. Її можна використовувати як одну з барв рою, але не як основну, а додаткову, яка виконує функції тла (фону).  Відзначка (емблема) – схематичне, символічне зображення назви рою. Форма: білий круг з чорним колом. В середині чорне зображення. Розмір – D - 5 см. Можна використовувати на правому рукаві однострою, на висоті середини між ліктем та краєм рукава на плечі. Замовити прапор Джура Сокіл, можна по цим посиланням ..
Вся стаття

Додано: 25.07.2023

Прапори від компаії FlagMaster підсумки 2021 року

Отже 2021 рік закінчується, він був неймовірно складним і одночасно цікавим для компанії FlagMaster. Ми працювали понад 7000 замовлень. Друзі, ми хотіли би поділитися з вами нашими успіхами та досягненнями, яких було в цьому році чимало, тому щоб не перевантажувати, ми обрали ТОП-5 місць най вразливіших. 5 місце. Цього року у щорічному конкурсі «Кращий підприємець року міста Миколаєва» підприємство FlagMaster стало переможцем в номінації «Краща торгова марка року, що обрана миколаївцями». Дякую за визнання. 4 місце (3 події) Ми оперативно виготовили і передали спеціальний прапор України для урочистого підняття на Венеційському кінофестивалі, де Україна вперше за кілька років приймала участь (тому правильний прапору України організатори не змогли найти). Виготовили величезний прапор України, який поїхав в Австрію до Товариства української культури в Австрії "ТУКА - Леся Українка" для проведенні музично-літературного вечора "WALDLIED" - "ЛІСОВА ПІСНЯ" Крім того, в 2021 році ми виготовили і відправили прапори в понад 12 країн світу, від близької Білорусі та Молдови до далекої Канади та США. 3 місце Виготовлено і поставлено прапори України, які майоріють на всіх контрольних пунктах в’їзду виїду між вільною Україною та тимчасово окупованими районами Донецької та Луганської областями. Так це наші прапори майоріють і радують патріотів, які перетинають лінію розмежування. 2 місце На День незалежності України ми виготовили сотні прапорів для урочистої ходи наших захисників України (не офіційна, народна хода патріотів) . Ми пишаємось вами, захисники України! 1 місце Прапор України від компанії FlagMaster (один з тих, що ми виготовили для КПВВ) під час відвідування Президентом України лінії розмежування вирішено зняти, красиво упакувати та під час візиту Президента України до США у вересні 2021 року, прапор був подарований Президенту США Джону Байдену. І поза конкурсом. ..
Вся стаття

Додано: 30.12.2021

Флешмоб "Дякуємо тобі, Джамало!" в Миколаєві

Флешмоб "Дякуємо тобі, Джамало"! пройшов в Миколаєві за ініціативою місцевих активістів Олени Дяченко і Миколи Дадеу. Біля площі Свободи, організувавшись через соціальні мережі зібралися небайдужі жителі Миколаєва з метою привітати Джамалу з грандіозною перемогою на пісенному конкурсі Євробачення 2016. Акція вібдулася за підтримки інтернет-магазину прапорів Flagmaster.com.ua, який безкоштовно надав на захід усі кримськотатарські прапори, прапори України і прапор Єврооюзу. Джамала-Крим-Україна. ..
Вся стаття

Додано: 30.10.2021

Дуже великий прапор України 3х2 м

Багато наших покупців цікавляться як виглядатиме Дуже великий прапор України, розміром 300х200 см в реальності. Усіх запрошуємо в місто корабелів, славне місто Миколаїв. У нас на головній площі Соборній знаходиться прапор виробництва FlagMaster.com.ua саме такого розміру.   Так само навпроти Миколаївської обласної державної адміністрації знаходиться флагшток, на якому так само розвивається наш прапор України 300х200 см. В усіх випадках матеріал нейлон, з посиленими прошитими кутами. Купити прапор України ви можете на нашому сайті, а ми його відправимо Новою поштою у ваше місто.     ..
Вся стаття

Додано: 23.10.2021

Прапори на вудках для масових заходів

19 вересня з 10:00 біля Миколаївського міжнародного аеропорту за адресою Київське шосе, 9, с. Баловне відбудеться яскраве шоу-змагання DRAG & DRIFT FEST.  виступає партнером змагань На заході будуть спортсмени з усієї України, на сцені будуть звучати кращі сети від DJ, смаколики від фуд зони, зона авто партнерів, презентація авто, підготовка та тренування учасників, розваги для дітей та дорослих. ..
Вся стаття

Додано: 26.09.2021

Закон про заборону радянської символіки

Закон України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки"   Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національностей, спираючись на положення Загальної декларації прав людини Організації Об’єднаних Націй, беручи до уваги резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи  № 1096 (2006) від 27 червня 1996 року щодо ліквідації спадщини колишніх комуністичних тоталітарних систем, № 1481 (2006) від 26 січня 2006 року щодо необхідності міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів, № 1495 (2006) від 12 квітня 2006 року щодо боротьби з відродженням нацистської ідеології, № 1652 (2009) від 29 січня 2009 року щодо відношення до пам’ятників, що мають суперечливу історичну інтерпретацію у державах – членах Ради Європи, резолюцію Парламентської Асамблеї ОБСЄ № SC (09) 3 R від 29 червня – 3 липня 2009 року щодо неприпустимості звеличення тоталітарних режимів, відкриття історичних та політичних архівів, вивчення тоталітарної спадщини та підвищення поінформованості громадськості, декларацію Європейського парламенту від 23 вересня 2008 року щодо проголошення 23 серпня днем пам’яті жертв сталінізму і нацизму, резолюцію Європейського Парламенту від 23 жовтня 2008 року в пам’ять про Голодомор – штучний голод в Україні 1932-1933 років, резолюцію Європейського Парламенту від 2 квітня 2009 року щодо європейської свідомості та тоталітаризму, Спільну заяву з нагоди 70-х роковин Голодомору – Великого голоду 1932-1933 років в Україні, прийняту на 58-й сесії Генеральної Асамблеї ООН,  враховуючи засудження у 1991 році Законом України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні” політичних репресій, які здійснювалися протягом 1917-1991 років комуністичним тоталітарним режимом на території України, відмежування від методу державн ..
Вся стаття

Додано: 12.05.2019

Прапори Євросоюзу на День Європи в Україні

Щорічно в Європейському союзі, а в останні роки і в Україні відзначається День Європи. З огляду на, що наша Ненька взяла вектор руху на європейські цінності, то зараз в Україні це свято прирівняний до державного. У кожному обласному центрі, районі та селі проходять урочисті заходи, піднімаються прапори Євросоюзу, звучить гімн цієї співдружності, розповідається історія створення, про країни, які входять в ЄС. На сьогоднішній день в складі ЄС 28 держав: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина , Словенія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція та Естонія. Прапор Євросоюзу затверджений 8 грудня 1955 року і представляє полотно синього кольору, яка уособлює небо, а зірки символізують дружбу народів в колі як знак єдності. Пропорція прапора повинна бути 2/3, наприклад 120х80 см, 140х90, 150х9O (футова одиниця виміру 3 на 5 f) Купити прапор Євросоюзу в магазині Flagmaster, або можете замовити будь-якого розміру. Виготовити прапор Європейського союзу ми зможемо в короткі терміни, але вони завжди є в наявності. ..
Вся стаття

Додано: 12.05.2019

День Європи в Україні в Миколаєві

День Європи в Україні святкується відповідно до Указу Президента від 19 квітня 2013 року No339 / 2003 вже 14 рік поспіль. Мета цього нормативного акту - показати прагнення нашої держави до європейської сім'ї і цінностям. День Європи в Україні має проходити третю суботу травня, проте в цьому році, в зв'язку з підписанням безвізового режиму для нашої країни - цю дату перенесли на одинадцяте число, саме сьогодні підписаний цей історичний документ. День Європи в Миколаєві провели 11.05.2017 о 12 годині дня, де відбулося підняття прапорів України, Європи та Миколаєва - під гімни кожної країни і міста. Радує, що виготовленням прапорів, для Дня Європи в Миколаєві взялася фірма FlagMaster і ми в короткі терміни і якісно дали можливість провести це свято. Безліч молоді стояли з флагової української і євро атрибутикою, були присутні багато гостей - депутатів міськради та облради, посольств евроспільноти, школярі та студенти, пересічні миколаївці. Прапори урочисто піднімали представники місцевої та обласної влади, а так само мер Олександр Сенкевич і вони будуть майорити на протязі місяця. Дане торжество супроводжував почесна варта - військовослужбовці легендарної 79 аеромобільної бригади. Глядачів порадував духовий ансамбль військово-морських сил, також дислокований в нашому славному Миколаєві. ..
Вся стаття

Додано: 11.05.2017

Наші прапори України розвиваються по Єдиній Україні (фото)

Все більше і більше покупців в якості вдячності відправляють фото встановленого прапора України. І це чудово! Отже не має різниці на якій мові ми розмовляємо, в якій частині України ми живемо, який ми національності, яка у нас професія або вид діяльності, головне ми розуміємо, що ми громадяни Єдиної України - від Ужгороду до Донецька, від Чернігова до сонячного Криму.  Відкриваємо фотовиставку "Майоріє прапор України по єдиній Україні"   Шахта ім. М.В. Фрунзе Кривий Ріг Відео надано патріотом України Дмитром і його друзями із Запоріжжя. м. Миколаїв,  Прапор України фасадний на балконі (відео і фото)         Відеокліп надіслано Денисом та його друзями - Патріотично налаштована молодь Святошинського району столиці     ..
Вся стаття

Додано: 02.04.2016

Допомога українським військовим

Шановний покупець! Наша країна Україна знаходиться у стані війни. Наші хлопці, патріоти України, захищають нашу землю, наші рубежі від агресора в зоні АТО. Тільки завдяки нашим героям України, в наших містах зараз мир і спокій. Українці завжди, ще з козацьких часів, підтримували принцип - "Хто не може захищати, той повинен годувати"! Наш магазин з травня 2014 року прийняв рішення перераховувати щотижня по 1000 грн благодійної допомоги нашим військовим. Ця допомога не лише наша, а в першу чергу Ваша. Знайте, що купуючи у нас, ви безпосередньо робите свій внесок в нашу армію, озброєння, захист і лікування військових. Спасибі Вам! Благодійні внески були зроблені: Міністерство оборони України - рахунок на матеріально-технічне забезпечення. Міністерство оборони України - рахунок на медичне забезпечення. Благодійний фонд "Крила фенікса" (допомога миколаївським десантникам 79 ОАМБ Благодійний фонд "Регіональний фонд Благочестя" (Спорядження для частин спеціальної розвідки Військово-морських Сил України) Придбання "Військових облігацій", наперед усвідомлюючи їх не рентабельність. Допомога прапорами Білгород-Дністровському пограничному загону, що охороняють кордон з Придністров'ям. Допомога прапорами відділу пограничної служби " Миколаїв" Адресна допомога пораненим військовослужбовцям. Волонтерові Сергію з м. Миколаїв. Організував допомогу 79 бойовій пограничній заставі (до складу якої увійшли прикордонники Миколаївської і Херсонської області), яка знаходиться на захисті південних рубежів (перешейку Криму і передмістя Маріуполя). Допомозі проекту "Повернися живим" для десантників 95 бригад, які обороняють аеропорт " Донецьк"  БФ "Оживи мрію" (в подальшому виявилися шахраями) БФ "Небайдужі серця" (в подальшому виявилися шахраями) .........................  даруйте, далі писати не будемо, оскільки це вже не має значення, АЛЕ допомо ..
Вся стаття

Додано: 23.10.2014
Створення сайтів