Державний прапор України

Державний прапор України

Державний прапор України

Якщо ви вирішили купити прапор України, то ви напевно ставите питання, який саме прапор України підійде для мене або котрий краще вибрати?

Проблема в тому, що для кожної мети та умов використання необхідно підібрати саме той, який буде підходити саме у вашій ситуації. А це залежить від багатьох факторів.

Більшість магазинів продають товар, навіть не вникаючи в потреби покупця, а ви купите проблемний прапор України і викинете гроші на вітер.

У статті ви дізнаєтеся, які є види сцягів по характеристикам, котрий з них краще застосовувати в різних погодних умовах.
На основі цього ми допоможемо вам зняти головний біль по правильному вибору національного символу і ви самі зможете визначитися, котрий найкраще підійде вам. У підсумку ви залишитеся задоволені покупкою.

Отже, вам потрібно вибрати прапор України, для цього визначитеся з необхідними критеріями. Зараз ми вам в цьому допоможемо.

 

Розмір

Варто пам'ятати, що прапор України відповідно до українського законодавства повинен мати пропорцію 1: 1,5 висоти до його довжини. Тому в залежності від місця використання прапора потрібно вибирати більший чи менший.
Найменший 15х10 см - це прапорці на паличці з присоскою для автомобіля на вітрове скло.
Найбільший прапор України має розмір 3 на 2 метри - піднімається на величезні флагштоки абож на даху будівель.
Однак, для простого покупця, щоб не ламати голову, найпопулярніший і ходовий - 150х90см чи 140х90см.
Так само наведемо вам всю лінійку розмірів, які є в магазині (вказана довжина і ширина, в см):

15*10

60*40

90*60

130*90

150*100

250*170

23*14

70*45

110*70

140*90

180*120

300*200

45*30

80*50

120*80

150*90

210*140

на замовлення

Відповідно, чим більше розмір, тим вище його ціна.

 

Тканина

Прапори України роблять завжди з матеріалу 100% поліестеру, однак від способу переплетення волокон має різні назви:
1. Нейлон, він же поліефірний шовк чи «флагової шовк».
Найбільш популярний і бюджетний варіант. Матеріал щільністю 55 г/м. Зазвичай такий матеріал в побуті ви побачите, наприклад, на підкладці в пальто, піджака, шуби, але для прапора береться найбільша щільність. Найчастіше вони використовуються вболівальниками на спортивних змаганнях, а так само в побуті на будівлях, де немає сильних вітрів. Легкий і добре розвивається на вітрі.
2. флаговая сітка або мультіфлаг.
Тканина щільністю 120 г/м. Як бачите він більш щільний. І найбільший плюс - наявність переплетення в сіточку, що дає можливість вітрі краще проходити через волокна тканини, тим самим збільшуючи термін служби виробу. Тому їх використовують, наприклад, на катерах, яхтах, автомобілях, автозаправках, будівлях і флагштоках, де сильні або постійні вітри. Більш дорогий тип прапорів, на відміну від бюджетного нейлону.
3. Габардин
Ця тканина має щільність 160 г/м, тому практично не просвічується. Використовується як на вулицю, так і в приміщення, має більш солідний вигляд. У ціновій категорії однаково з флагової сіткою.
4. Сатен або атлас
Який можна застосовувати виключно для знамен преміум класу, і використовується тільки для внутрішнього використання, тобто кабінетних прапорах України. Відповідно і ціна в рази більше від попередніх видів прапорів.

 

Кріплення полотна

Існують кілька видів кріплень:
• Кишеня - прошитий заворот з лівого боку, для палиці (древка) або вудки.
• Люверси - колечка набиті в лівих верхньому та нижньому куті прапора, за допомогою яких його піднімають на флагшток.
• Петлі - так само мають назву «штормове кріплення», пришиті в лівій частині кутів петельки, за які прапор кріпитися і піднімається по тросу на яхти чи по флагштоку.

 

Спосіб виготовлення

З огляду на, що прапор України - це полотно, що складається з двох рівновеликих горизонтальних смуг, то його зазвичай виготовляють зшивним способом. Це в рази здешевлює готовий виріб.
Другий спосіб - друк сублімації, при якій біле цілісне полотно перефарбовується в потрібні кольори, в нашому випадку - в синій і жовтий.

 

Прапор України з гербом чи без герба, як правильно

Герб України - тризуб - це один із символів державності. Відповідно до українського законодавства, тільки на штандарт Президента наноситься Герб України. На Державних прапорах, згадки, що він повинен наноситися - ніде немає. Тому, якщо ви вирішили використовувати прапор України в державних абож офіційних установах, то думаю, не слід порушувати загальноприйняті норми і вибрати прапор без герба. Однак в якості сувенірного або подарункового варіанту можна купувати прапор України з гербом.

Який краще вибрати

Якщо вам потрібен прапор, яким ви будете зрідка користуватися або повісите на будинок, де немає сильних вітрів, радимо вибрати прапор України, нейлон середнього розміру, як деякі люблять говорити - прапор «стандартного розміру» 135х90см, у нього сама бюджетна ціна.
Якщо ваш бюджет має і ви хочете купити прапор України більш високої якості, то не пошкодуєте, якщо купите прапор України з прапороваої сітки

Тепер сміливо йдіть в магазин FlagMaster в розділ Прапори України, озброївшись нашими практичними порадами!

Створення сайтів