RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

прапори організацій

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор ДФС
Прапор Державної фіскальної служби України для флагштока вуличного використання. Прапор ДФС України, Державна фіскальна служба України, повнокольоровий друк, матеріал флаговая сітка, по периметру пришита посиленою ниткою. Розмір прапора 180х120 см. Прапор є в наявності, відправлення робимо ..
310.00 грн
прапор клітчаний гоночний фініш
Гоночний фінішний клітчатий прапор з смугою для кріплення і металевими люверсами. Прапор фінішу має розмір: 90х150 см Тканина: поліестер ..
165.00 грн
прапор ЛГБТ
Прапор ЛГБТ спільноти купити в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на Новій пошті в своєму місті, так само готові виготовити на замовлення. Розмір прапору 90 на 60 см , глибоке забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони однаково яскраві і соковиті. Райдужний ..
120.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
прапор національно-визвольної боротьби
Червоно чорний прапор складається з двох горизонтальних смуг, знизу чорного, зверху червоного кольорів, сприймається в Україні символом визвольного руху. Чорний - означає українську землю, а червоний пролиту кров бійців. Чорно червоний прапор розмір 140х90 см, з лівого краю кишеню для древка 30 мм,..
80.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор національного олімпійського комітету України
Прапор національного олімпійського комітету України Купити олімпійський прапор НОКУ розміром 120 х 80 см, повнокольоровий друк. П'ятьма переплетеними кольоровими кільцями символізує п'ять частин світу, що беруть участь в змаганнях. ..
310.00 грн
Прапор ОБСЄ
Прапор ОБСЄ, прапор OSCE, будь-якого розміру під замовлення, можливі розміри 90х60 см (на фото саме цей розмір), 120х80 см, повнокольоровий друк. ..
200.00 грн
Прапор ООН
Прапор ООН - купити прапор Організації Об'єднаних Націй в магазині FlagMaster і ви на наступний день його отримаєте на нові листи в своєму місті, так само виготовити на замовлення. Розміру прапора 150 на 90 см, глибоке забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони однаково яскраві і соко..
160.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Рождер піратський прапор
Піратський прапор - полотнище на чорному тлі розташований білий череп Веселий Роджер і перехрещені дві кістки. Розмір полотна 150 на 90 см, глибока двостороння забарвлення тканини, тому лицьова і тильна сторони однаково яскраві і соковиті, що ви можете бачити на фото Купити піратський сув..
160.00 грн
флаг МАД Ведмідь
Прапор Ведмідь - використовується в організації Міжнародна асоціація далекобійників, в абрівіатура МАД Медведь. Купити в магазині FlagMaster за найкращою ціною, зможемо виготовити будь-якого розміру, наприклад, 90 * 60 см, 120х80см, 150 х100. ..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Футболка для гри Джура
Футболка для гри Джура, Сокіл, Котигорошко з вашим логотипом. Футболки будь-яких кольорів і розмірів. Нанесення будь-яких зображень та надписів. Метод друку - сублімація або шовкотрафарет ..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Веб разработка InBiz