RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори міст

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Новий Буг
Прапор Новий Буг - місто Миколаївської області купити можете від виробника магазінаFlagMaster. Матеріал флаговая сітка, нейлон, габардин або атлас. По периметру прошивається, для кріплення використовується кишеню для древка або штормове кріплення (вшивається мотузка з петлями) для підняття на флагшт..
240.00 грн
Прапор Обухова
Прапор Обухова - полотно на жовтому фоні по центру якого розташований герб міста. Купити прапор міста Обухов Київської області можна в магазині FlagMaster, тканина - флаговая сітка, габардин або атлас, розмір - 120х80 см, інших параметрів, повнокольоровий друк, під древко (на палицю). М..
240.00 грн
Прапор Овруча
Прапор Овруча Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 90х60 см, 120х80см, 150х100см повнокольоровий друк, під древко (на палицю) або під флагшток. Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо стрічку з петлями (як на фото). Можливі інші розміри під замовлення. Замовити прапор міста Овруч&nbs..
240.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Одеси
Прапор Одеси  (нового зразка 2011 р). При необхідності, доставку в Одесу за 3 години послі відправки з Миколаєва диспетчерскою службою автовокзалу. Ткань - флаговый шелк (нейлон), размер - 150х90 см, сшивной, полноцветная печать, под древко (на палку). Если необходим под флагшток, при..
240.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
Прапор Одеської області 150х100 см кабінетний з бахромою
Прапор Одеської області кабінетний, тканина - сатен (різновид атласу), двополотний, размір - 150х100 см, по периметру бахрома (можна без неї, буде дешевше).  Цена за полотно прапору, без древка, стойки, підставки. ..
1 850.00 грн
Прапор Одеського району 150х100 см кабінетний з бахромою
Прапор Одеського району кабінетний, тканина - сатен (різновид атласу), двополотний, размір - 150х100 см, по периметру бахрома (можна без неї, буде дешевше).  Цена за полотно прапору Одеського району, без древка, стойки, підставки. ..
1 850.00 грн
Прапор Очаків
Прапор міста Очаків Миколаївської області купити або замовити в інтернет-магазині FlagMaster. Затверджено квадратної форми, однак якщо необхідно вішати разом з державним, то готові виготовити і прямокутний, будь-якого розміру. На зображенні бачите реальне фото, матеріал флаговая сітка. І..
240.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Очаківського району
Флаг Очаковского района. Ткань - флаговый шелк, размер - 120х80 см, полноцветная печать, под древко (на палку). Если необходим под флагшток, пришиваем тесьму с петлями (как на фото). Возможны другие размеры под заказ. ..
240.00 грн
Прапор Рахівського району
Прапор Рахівського району - прямокутне полотно пропорцією 2/3 складається з двох частин - з лівого боку горизонтальні смуги синього і желтго кольорів, а з правого боку у формі квадрата зеленого кольору, в центрі якого розташована квітка - альпійський едельвейс. Купити прапор Рахівського району За..
240.00 грн
Прапор Ржищева
Прапор Ржищева - полотно на з трьох вертикальних смуг жовтого, зеленого та синього кольорів по центру якого розташований герб міста. Купити прапор міста Ржищев Київської області можна в магазині FlagMaster, тканина - флаговая сітка, габардин або атлас, розмір - 120х80 см, інших параметр..
240.00 грн
Прапор села Молодіжне
Прапор села Молодіжне, Одеської області купити або замовити в інтернет-магазині FlagMaster.  На зображенні бачите реальне фото, матеріал сітка. Інші тканини для друку - нейлон, габардин або атлас. Кращая ціна, доставка по Україні. ..
240.00 грн
Прапор Славутича
Прапор Славутича - полотно малинового кольору, з низу якого знаходиться горизонтальна смуга, яка маэ ширину 1/3 ширина прапору. В дувый верхній частині розташований герб міста. Купити прапор міста Славутича Київської області можна в магазині FlagMaster, тканина - флаговая сітка, га..
240.00 грн
Прапор Тетіїв
Прапор Тетіїв - полотно зеленого кольору, по зовнішньому периметру червого-біла обводка. В центрі прапору розташований вершник на коні зі зброєю. Купити Прапор міста Тетіїва Київськоі області можна в магазині FlagMaster, тканина - флаговая сітка, габардин або атлас, розмір - 120х80 см, інших пара..
240.00 грн
Прапор Фастіва
Прапор Фастіва Тканина - флагової шовк (нейлон), розмір - 90х60 см, 120х80см, 150х100см повнокольоровий друк, під древко (на палицю) або під флагшток. Якщо необхідний під флагшток, пришиваємо стрічку з петлями (як на фото). Можливі інші розміри під замовлення. Замовити прапор міста Фастів&n..
220.00 грн
Прапор Харкова
Прапор Харкова Ткань - флаговый шелк (нейлон), размер - 150х90 см, сшивной, полноцветная печать, под древко (на палку). Если необходим под флагшток, пришиваем тесьму с петлями (как на фото). Возможны другие размеры под заказ. ..
250.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Чорноморська (Іллічівська)
Прапор міста Чорноморськ (Іллічівськ) Одеської купити або замовити в інтернет-магазині FlagMaster.  На зображенні бачите реальне фото, матеріал прапорова сітка. Інші тканини для друку - нейлон, габардин або атлас. Краща ціна, доставка по Україні. ..
220.00 грн
Прапор Чортків
Прапор міста Чортків Тернопільської області купити або замовити в інтернет-магазині FlagMaster.  На зображенні бачите реальне фото, матеріал габардин. Інші тканини для друку - нейлон, флаговая сітка або атлас.Лучшая ціна, доставка по Україні. ..
220.00 грн
Прапори міст

У кожного міста і багатьох селищ України є власний прапор, який є офіційним символом і емблемою населеного пункту. Такий атрибут відображає в символічній формі унікальні історичні, культурні, економічні та інші місцеві традиції, за якими можна ідентифікувати цей регіон.

Для чого використовуються прапори міст

Зазвичай прапори обласних центрів, районів, міст і дрібних населених пунктів вивішуються поряд з прапором України на адміністративних будівлях селищних, міських і обласних рад та інших державних установ. Регіональні прапори часто використовуються для прикраси будівель і вулиць на урочистих заходах і святкування важливих для регіону дат, а також в якості сувеніра від перших осіб міста офіційним делегаціям інших міст і країн. Прапор міста може бути вивішений на великих підприємствах і організаціях, використовуватися спортивними командами, що представляють регіон, а також жителями, охочими підкреслити любов до малої батьківщини.

Де можна купити прапор міста

Регіональні прапори зазвичай виготовляються на замовлення. Компанія Флагмастер більше 15 років спеціалізується на виготовленні прапорів різних розмірів - від невеликих прапорців на паличці до величезних прапорів на будівлі. В цьому розділі сайта можно знайти потрібний сцяг, але якщо він відсутній, ми виготовимо прапор потрібного розміру під обраний спосіб кріплення.

Кріплення прапора міста

Існує кілька способів кріплення полотна:

  • Карман з лівої частини полотнища. Це прошитий заворот різної ширини під древко або вудку.
  • Люверси. Якщо люверси розташовані в лівому верхньому і нижньому кутку, спосіб кріплення підходить для прапорів, які будуть підніматися на флагшток. Також люверси можна встановити в інших місцях, в залежності від того, де буде кріпитися стяг.
  • Петлі.Способ також називається «штормовим кріпленням», а за призначенням він схожий з кріпленням на люверсах.

Як вибрати матеріал прапора

Одним з найпопулярніших і недорогих матеріалів для пошиття прапорів міст є нейлон (поліефірний «флагової шовк») щільністю 55 г / м. Це міцне поліефірне полотно має низьку гігроскопічність, високу термостійкість і стійкість до вигорання. Полотнище з поліефірного шовку не мнеться навіть при пранні при температурі 500С.

Другий за популярністю матеріал для пошиття прапорів - двостороння флаговая сітка щільністю 120 г / м. Прапор з сітки має перераховані вище властивості, а на додаток до них відрізняється стійкістю до негативних атмосферних умов. Сітчаста структура матеріалу відмінно справляється з навантаженнями сильного вітру. Таке полотно коштує дорожче, але якщо прапор міста планується вивішувати на вулиці на тривалий час, цей матеріал є ідеальним варіантом.

У компанії FlagMaster можна замовити одиничні вироби або великі партії прапорів міст. Для уточнення інформації зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Веб разработка InBiz