RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

прапор України

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор України габардин
Прапор України з габардину (поліпшена якість - щільний матеріал). Тканина - габардин, щільний матеріал, розмір - 130*90см, 150*100см, 210*140см  лицьова і тильна сторони прапора абсолютно однаково яскраві. Колір прапора  - жовтий і синій. Кріплення для прапора - кишеня для древка. Пр..
350.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Прапор України ДУЖЕ великий 300х200 см
Прапор України, тканина - нейлон, розмір - 300х200 см, під флагшток пришита посилена стрічка з 5 петлями. Кути прапора посилені - прошиті додатковою тканиною. От як цей великий прапор України виглядає в реальності, при піднятті його в Запоріжжі. P.S. Відео надане покупцем прапора, патріотом Украї..
400.00 грн
Базовано на 7 відгуках.
Прапор України з вудочкой (комплект)
Прапор України 120х80 см в комплекті з вудкою (вудилище телескопічне 4 метрів для прапора). Складається з 4 секцій, але крайня секція (тонка) видалена, у зв'язку з цим загальна довжина вудки для прапора 3 метри. Цього цілком достатньо, враховуючи, що вудка з прапором держиться на рівні грудей (+..
225.00 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапор України з гербом
прапор України з гербом Тканина - нейлон (прапоровий шовк), розмір 130х90 см, з гербом - тризубом в лівому верхньому кутку;  з лівою сторони зроблена кишеня (прошитий заворот) 3 см для можливості використання для держака (палиця) або пришивається посилена стрічка на флагшток. Виготов..
200.00 грн
Базовано на 18 відгуках.
Прапор України кабінетний
Прапор України кабінетний, тканина - атлас, двостороній,  в середині дублерин, размір - 150х100 см,  по периметру бахрома.  Цена за полотно прапору, без бревка, стойки, тумби. Если вам нужно собрать полный набор, то он формируется так: Флаг кабинетный - 1500 грн атл..
1 500.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
прапор України на подставці
Прапорець України з нейлону. Прапорць на подставці має розмір 23х13.5 см, висота флагштока 38 см. Пластикова підставка. ..
40.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
прапор України на присосці
Виготовляємо і реалізуємо прапорець України на присосці автомобільний. Кріпиться на вітрове (лобове) скло автомобіля, прапорець в автомобіль. Розмір українського прапорця 10х15 см, тканина нейлон. На фото бачите реальне фото вироблюваних прапорців, що продаються нами. Прапорці на присоску від ..
20.00 грн
Прапор України на флагштоці автомобільний
Виготовляємо і реалізуємо комплект автомобільний - автопрапор України на флагштоку. Миттєво встановлюється і знімається на бокове скло автомобіля, не вимагає ніяких змін в автомобілі. Довжина флагштока 33 см, матеріал пластик. Розмір українського прапорця 34х26, тканина прапорова сітка, по периме..
0.00 грн
Базовано на 14 відгуках.
прапор України набір
Комплект фасадний - прапор України на флагштоці. Основа встановлюється на будь-яку гладку поверхню (метал, сткло, дерево) за допомогою двосторонньої липучки наявної на основі кронштейна (тримається капітально, перевірено), для надійності можна закріпити саморізами. В закріплену основу вставляєтьс..
0.00 грн
Базовано на 10 відгуках.
прапорець ЄС+Україна
Прапорець України і Євросоюзу настільні на пластиковій підставку. Пластик глянсовий. Основа підставки виготовлена у формі куполу Верховної ради. Матеріал прапорців - нейлон. Розмір прапорця 23х13, 5 см, висота флагштока 38 см, наконечник - спис. ..
55.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапорці України на паличці
Флажок Украины на палочке махательный, размер флажка 23 х 14 см, материал ткани нейлон, расцветка ткани одинаковая с обеих сторон флажка. Белая пластиковая палочка, длина 31 см.   ..
5.00 грн
Базовано на 4 відгуках.
Українські прапорці на паличці
Прапорець України на паличці для махання в руці, розмір прапорця 21х14 см,матеріал тканини нейлон, жовтий і синій колір з двох сторін однаково яскравий - двосторонній. Пластикова біла глянсова паличка, довжина 31 см ..
5.00 грн
Базовано на 10 відгуках.
прапор України

Прапор України

як і інші прапори країн світу, ми виготовляємо самостійно маючи необхідне устаткування і багатий досвід роботи в цій сфері - більше 15 років. Враховуючи це прапори завжди якісні, доступні за ціною і в широкому асортименті. Так, прапор України ми виготовляємо різних розмірів. Найбільш оптимальним розміром Flag of Ukraine є 120х80 см

Відповідно до ст. 20 Конституцій України, Державний прапор України - полотнище з двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів, має співвідношення сторін 2:3, тому усі розміри пропорційні. Наприклад, у нас ви можете купити прапор України, матеріал прапоровий шовк (нейлон)  наступних розмірів :

Прапоровий шовк (нейлон)

Прапор України без герба

Прапор України з гербом

Матеріал виготовлення прапора України має важливе значення, Ми виготовляємо і реалізуємо продукцію прапора з матеріалу - нейлон, тканини голландських і турецьких виробників. Так само, на жаль, на ринку прапорів зустрічаються прапори з полиестера, зображення на яке нанесене  на спеціальному принті, цей прапор нестійкий до агресивного середовища (дощі, вологість, туман, вітер) - таких прапорів у нас немає.

 

Прапорова сітка (мультіпрапор)

Іншим матеріалом підвищеної міцності для виготовлення прапорів України є сітка прапорова двостороння. Прапори в такому виготовленні ще називають мультипрапори. Особливістю цього матеріалу для прапорів є те, що сітка має підвищену міцність, відмінно пропускає пориви вітру, є еластичною, тим самим запобігає розриву прапора. Недаремно яхтсмени використовують їх з такої тканини на яхтах, катерах. Подивіться фото і зрозуміїте в чому різниця.

Купити прапор України- мультипрапор, ви можите таких розмірів:

Пошиття буває під різне кріплення:

  • під древко - з лівого боку робиться кишеня шириною 3 см під держак (палицю)
  • під вудочку - з лівого боку кишеня під товщину вудки
  • під флагшток - посилена стрічка з петлями з мотузка

Так само вашій увазі пропонуємо ексклюзивний продукт  прапор України фасадний 70х45 см в комплекті - 100 грн (90 грн від 3-х штук і більше) - це комплект складається з українського прапора, держака для прапора і кріплення для установки його на фасад будівлі (магазину, офісу, дому і так далі).

Може бути прапор України з гербом чи без гербу. Герб України знаходитися у верхньому кутку полотнища, наносимо його шовкотрафаретным методом водостійкими фарбами. Такі прапори бувають тільки двох розмірів 130х90 см і 150х100 см. Упаковані в поліетиленові пакети, тому такий прапор має товарний вигляд або його можна завжди подарувати в якості сувеніру. 

Ще одним ексклюзивним продуктом власного виготовлення є українські прапорці на паличці, розмір прапорця 23х13,5 см, довжина палички 35 см, які ви завжди у будь-якій кількості можете замовити у нас і наступного дня прапорці України будуть вже у вас. Вартість прапорців від 4 грн/шт

Веб разработка InBiz