RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Сувеніри

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Вимпел прапор України
вимпел у вигляді прапора України, двосторонній. ..
35.00 грн
Вимпел Тризуб
Вимпел "Тризуб"  ..
35.00 грн
Вимпел Тризуб VIP
Вимпел "Тризуб" розмір 38х22 см. ..
125.00 грн
гірлянда з прапорців
Гірлянда з різнокольорових прапорців   Якщо вам треба прикрасити приміщення, фасад будівлі, місце проведення святкового заходу, то гірлянда з різноколірних прапорців те, що потрібно. Гірлянда складається з різноколірних прапорців, розміром 14Х35х35 см кожен. В наборі  буде 15 прапорц..
440.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
гірлянда з прапорців країн
Гірлянда з прапорців країн світу Якщо вам треба прикрасити приміщення, то гірлянда з прапорів то що потрібно. Гірлянда складається зі прапорців країн світу, розміром 21Х14 см кожен. Зображення на прапорцях двостороннє. Є два варіанти: Довжина гірлянди 5 метрів, на яких 20 прапорці Д..
150.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Герб з монет на стіну
Герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 30х26 см, на білому фоні з 5 копійчаних монет якого розташований об'ємний тризуб золотого кольору з монет. Герб в цьому виробі об'ємний, тому чудово виглядає з будь-якого кута огляду. То..
300.00 грн
Герб України золотий
золотий герб на стіну тризуб - один з основних символів української державності.  Є щитом в обідку, розміром 50х36 см, на синьому фоні якого розташований об'ємний тризуб. Герб в цьому виробі об'ємний, тому прекрасно виглядає з будь-якого кута огляду. Товщина виробу 2 см. З тильно..
2 100.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Значок тризуб
Значок тризуб в двох розмірах: малий, литий, розмір 15х9 мм, позолота, без упаковки. Кріпиться значок на лацкан піджака або на будь-яку частину одягу за допомогою єврошпильки.   Золотий герб України - це прекрасний подарунок і сувенір. Золотий значок  аналогічного виду 585..
40.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Косинка з логотипом
Бандана, косинки, хустки і кроватки замовити і купити від виробника FlagMaster. Найбільш ходові розміри 60х60х88 см або під ваше бажання. Матеріал для виготовлення - нейлон (на фото), атлас, габардин, сатен, блекаут. Метод нанесення - сублімаційний друк, при якій біла тканина повністю перефарбову..
75.00 грн
Косинка український прапор
Купити краватку косинка у вигляді українського прапора, розмір 65х65х91 см, тканина нейлон. ..
40.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Кулон Герб
Сувенірний кулон герб тризуб під срібло, розміри 25х15 мм. В комплекті тризуб і підвіска. Матеріал - сплав нікелю.   Чудовий сувенір для подарунка, а також святкування масових заходів. ..
50.00 грн 35.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Магніт вініловий
Магніт сувенірний вініловий. На магніті зображений патріотичний малюнок, символіка України. Розмір магніту - висота 7 см, ширина 10 см. Упакований кожен магніт в окремий пакетик. Зроблено в Україні. Магніти на холодильник - сучасний, недорогий і корисний предмет української сувенірної продук..
20.00 грн 10.00 грн

Слава Украине – Героям слава!!! Все чаще и чаще эти фразы украинские футбольные болельщики кричат на футбольных матчах. Атрибутика фаната, кроме хорошего настроения и веры в победу своей команды, состоит так же из шапок фаната или фаншапки, цилиндры, колпаки, трубки фаната, украинские флаги, которыми все чаще окутываются болельщики. Именно весь этот арсенал болельщика вы можете купить в магазине флагов.

Купить фанатрибутику у нас, вы приобретаете в первую очередь хорошее настроение и будьте уверены, что 50 грн – это копейки с позитивными эмоциями.

Болельщики с нашей атрибутикой поддерживали Сборную Украины по футболу на чемпионате Европы ЕВРО2012, отборочных играх нашей сборной на чемпионат мира 2014.

Вспомните игру Украина – Франция, где именно благодаря вдохновению и вере наших болельщиков, сборная Украины разгромила фаворитов Сборную Франции.

Сборная Украины по футболу вырвет свой счастливый билет в Бразилию. Осталось в гостях у французов сделать повторных пару голов.

Україна вперед!!! 

Веб разработка InBiz