RussianUkrainian

Польща

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бавовняні рукавички білі
Бавовняні рукавички, склад 100% бавовна, виробництво Польща. Застосовуються для захисту рук в громадських місцях від бактерій і вірусів. Популярні стали під час карантину, коли обов'язковим предметом стали медичні маски і рукавички. Однак з огляду на, що гумові або нітрилові рукавички не приє..
20.00 грн
Базовано на 4 відгуках.
Рукавички білі тонкі бавовняні
Рукавички тонкі бавовняні, склад 100% бавовна, виробництво Польща. Використовуються для захисту рук від бактерій, вірусів. Завдяки природній бавовні, рука не пітніє і може довгий час комфортно знаходиться в рукавичці. Під час протидії Коронавірусу цей предмет використовують поряд із захисн..
20.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Рукавички для офіціанта
Рукавички для офіціанта. Тканина 100% бавовна, виробництво Польща. У нас найнищі ціни в Україні. Увага, рукавички продаються упаковками по 12 пар в упаковці. Ціна в залежності від кількості: від 12 до 107 пар - 18 грн від 108 до 600 пар - 16&n..
20.00 грн
Базовано на 16 відгуках.
Рукавички офіціантів LUX
Рукавички для офіціанта LUX Рукавички офіціанта Люкс, бавовняні, з трьома смугами і довгим манжеттом на гумці. Тканина 100%% ХБ, виробництво Польща. Ми прямі постачальники і реалізуємо рукавички офіціанта польського виробництва. У упаковці 12 пар одного розміру. Увага, рукавички продаються упа..
27.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Рукавички офіціантів з крапкою на долоні
Рукавички для офіціанта з крапками на долоні проти ковзання. Тканина 100%% ХБ, виробництво Польща. Ці рукавиці для офіціантів на лодони мають дрібну силіконову крапку, яка запобігає ковзанню посуду. Дешевше чим у нас, на Україні рукавичок офіціанта з пвх крапкою немає, знайдете повідомите.&n..
27.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Рукавички офіціантів чорні з крапкою на долоні
Чорні рукавички для офіціанта з крапками на долоні проти ковзання. Тканина 100%% ХБ, виробництво Польща. Ці рукавиці для офіціантів на лодони мають дрібну силіконову крапку, яка запобігає ковзанню посуду. Дешевше чим у нас, на Україні рукавичок офіціанта з пвх крапкою немає, знайдете повідом..
31.00 грн
Веб разработка InBiz