RussianUkrainian

MFH

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Євросоюзу 150х90 см
Прапор Євросоюза, прапор Європи, прапор ЄС. Прапор Європейського союзу, великий, розміри будь-якы, матеріал атлас, нейлон або прапорова сытка (щільній, якісне пофарбування), з лівої сторони кишеня для древка або люверси для флагштоку. Виробництво Німеччина. (Відео) Можлива о..
270.00 грн
Базовано на 16 відгуках.
Прапор Австрії
Прапор Австрії один з найдавніших символів Європи, з тих часів коли Старим Світом управляли королівські династії. Вже багато століть він залишається незмінним. Опис прапора Прапор Австрії може бути в двох варіантах - з гербом або без нього. Перший, має вигляд як полотно, з трьо..
300.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Англії
Прапор Англії купити в магазині FlagMaster Характеристики виробництво Німеччина матеріал - поліестер (щільний і якісний), розмір 150х90см, друкований, кріплення - 2 люверса (металеві кільця). Більшість людей плутають його з Британським прапором, а це зовсім різні символи. Країн..
300.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Болгарії
Прапор Болгарії купити можете купити: Розміром 150х90 см, друкарський, тканина - поліестер (щільний і якісний),  два люверса (метав кільця) для підняття на флагшток або кріплення на стіну. Рекомендований для зовнішнього використання, виробництво Німечина. Історія кольорів прапора Бол..
300.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Угорщини Венгрии
Останнім часом в Україні все більше створюються угорсько-українських спільних підприємств, і тоді необхідний державний прапор Угорщини. А якщо це спортивне або культурний захід, то без угорського прапора так само не обійтися. І тоді у вас, як у покупця, виникає головний біль і питання - де купити..
300.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Німеччини
Державний прапор Німеччини може знадобитися для різних приводів. Бізнес зустріч, міжнародне представництво або прапорець в машину або на письмовий стіл. У будь-якому варіанті варто віддати перевагу якісним тканинам, що забезпечує тривалий період експлуатації. Прапор Німеччини від нашої компанії в..
300.00 грн
Базовано на 15 відгуках.
Прапор Іспанії
Ви відвідали інтернет-магазин Flagmaster і перебуваєте на товарній картці прапор Іспанії. У цій статті ви знайдете всі відповіді на питання по іспанському королівському прапора. Купити прапор Іспанії Якщо вам необхідно замовити прапор Іспанії, для цього вам потрібно натиснути на кнопку «..
300.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Італії
Прапор Італії купити в інтернет-магазині Flagmaster. характеристики: друкований, тканина - поліестер щільний і якісне фарбування кріплення - два люверса (металеві кільця). Немецьке виробництво фірми MFH Застосування: Метод прямого друку по полотну дозволяє використовувати..
300.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Литви
Державний прапор Литви - офіційна символіка держави. Відсутність національного полотна своєї країни або партнера, наприклад, при бізнес зустрічах, розглядається прикладом поганого тону. Віддавайте перевагу вибору литовського прапора з якісних матеріалів в нашому інтернет-магазині. Довжина -..
300.00 грн
Базовано на 9 відгуках.
Прапор Румунії
Флаг Румынии купить Размером 150х90 см, печатный, ткань -полиестер (плотный и качественный),  два люверса (метал кольца) для поднятия на флагшток. Рекомендован для наружного использования, производство Германия Описание, фото, цвета румынского флага Современный государственный фла..
300.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Словаччини
Прапор Словаччини купити від FlagMaster Виробництво Німеччина тканина - поліестер (щільний і якісний) розмір 150х90 см, друкований два люверса (металеві кільця) для підняття на флагшток.   ..
300.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Словенії
Ви шукали купити прапор Словенії? Значить, відкрили для себе вірний спеціалізований магазин - Флагмастер. За кожен куплений товар, ми даємо гарантію, оскільки виробником його є німецький бренд MFH, тому передбачено європейську якість. Характеристики: Метод виготовлення – прямий друк,..
300.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
прапор Туреччини
Прапор Туреччини є насичене червоне полотнище із зображеним півмісяцем та зіркою (символ ісламу). У Стамбулі спостерігали як популярні турецькі прапорці по всій країні, на піднесеності, на будівлі - так турки люблять і цінують свій прапор Туреччини. Як..
300.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Фінляндії
Флаг Финляндии можете приобрести: Производство Германия, ткань -полиэстер (плотный и качественный), размер 150х90 см, печатный, два люверса (метал кольца) для поднятия на флагшток.   Значение цветов и рисунка флага Финляндии Автором проекта финского флага является поэт Закрис Т..
300.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Франції
Ваша улюблена країна Франція, і ви хочете отримати національний прапор? Співробітники нашого магазину готові допомогти у вирішенні проблеми. Ми займаємося виробництвом і реалізацією прапорів, які виступають важливими елементами при створенні урочисто-офіційної атмосфери будь-якого заходу. Замовляючи..
300.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Чехії
Прапор Чехії купити в магазині FlagMaster Виробництво Німеччина, тканину -поліестер (щільний і якісний), розмір 150х90 см, друкований, два люверса (метал кільця) для підняття на флагшток. Прапор Чехії - офіційний державний символ Чеської Республіки. Являє собою прямокутне полотнище, яке склада..
300.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Швейцарії
Прапор Швейцарії, від німецького виробника фірми MFH, сам по собі говорить про якість виробу. Технічні характеристики 150х90см, матеріал - щільний поліестер, прошитий по периметру подвійною строчкою, зліва є стрічка з двома латунними люверсами D10mm. Прямий метод друку по тканині дозволяє ..
300.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Швеції
Купити прапор Швеції, тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, повнокольоровий друк, двостороння забарвлення стрічка з кільцями на флагшток     ..
300.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Створення сайтів