RussianUkrainian

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

«Сокіл» або «Джура» — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, яка проводиться з 2009 року, а більшу державну підтримку отримала з 2016 року.

Крім цього,щоб покращити гурткову роботу, вже розроблені трирічні навчальні програми для молодшої вікової групи «Котигорошко», для середньої – «Джура», для старшої – «Сокіл».

Направлена на виховання серед учнів патріотичного духу та любові до своєї Батьківщини.

Одним з обов’язкових атрибутів гри є Прапор та відзнака (емблема або шеврон).

Відповідно до Методичних рекомендації зазначено наступне:

Ройове знамено (прапорець) – це полотняний або сатиновий квадрат розмірами 75x75 см. Він складається з двох чи трьох барв. На правій (лицевій) стороні у центрі (в деяких методичних рекомендаціях - у естетично гарному місці ) розміщується відзнака гри, висотою 25 см. На тій же стороні розміщуємо симетричний напис назви рою. Розміри букв по висоті – 10 см. На лівій (зворотній) стороні без нашивок. Прапорець носиться прикріпленим до держака довжиною 180 см та діаметром 3 см.

Барви рою – будь-які два чи три кольори, вибрані куренем. Основна барва для всіх учасників гри "Джура" – малинова. Її можна використовувати як одну з барв рою, але не як основну, а додаткову, яка виконує функції тла (фону).

 Відзначка (емблема) – схематичне, символічне зображення назви рою. Форма: білий круг з чорним колом. В середині чорне зображення. Розмір – D - 5 см. Можна використовувати на правому рукаві однострою, на висоті середини між ліктем та краєм рукава на плечі.


Замовити прапор Джура Сокіл, можна по цим посиланням

Веб разработка InBiz