Russian Ukrainian

Прапори Євросоюзу на День Європи в Україні

Прапори Євросоюзу на День Європи в Україні

Прапори Євросоюзу на День Європи в Україні

Щорічно в Європейському союзі, а в останні роки і в Україні відзначається День Європи. З огляду на, що наша Ненька взяла вектор руху на європейські цінності, то зараз в Україні це свято прирівняний до державного. У кожному обласному центрі, районі та селі проходять урочисті заходи, піднімаються прапори Євросоюзу, звучить гімн цієї співдружності, розповідається історія створення, про країни, які входять в ЄС.

На сьогоднішній день в складі ЄС 28 держав: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина , Словенія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція та Естонія.

Прапор Євросоюзу затверджений 8 грудня 1955 року і представляє полотно синього кольору, яка уособлює небо, а зірки символізують дружбу народів в колі як знак єдності. Пропорція прапора повинна бути 2/3, наприклад 120х80 см, 140х90, 150х9O (футова одиниця виміру 3 на 5 f)

Купити прапор Євросоюзу в магазині Flagmaster, або можете замовити будь-якого розміру. Виготовити прапор Європейського союзу ми зможемо в короткі терміни.

Веб разработка InBiz