RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Циган
Купити прапор Циган Розмір Циганський прапора - 90 * 60, 120х80 см, інші параметри, повнокольоровий друк, петлі на флагшток або кріплення на древко (палицю). Роми або цигани - етнічне населення індійського походження. Kupyty prapor Tsyhan ..
200.00 грн
Прапор Чехії
Прапор Чехії купити в магазині FlagMaster Виробництво Німеччина, тканину -поліестер (щільний і якісний), розмір 150х90 см, друкований, два люверса (метал кільця) для підняття на флагшток. Прапор Чехії - офіційний державний символ Чеської Республіки. Являє собою прямокутне полотнище, яке склада..
220.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Чорногорії
Прапор Чорногорії, розміром 150х90 см,  тканина -поліестер (щільний і якісний), два люверса (метал кільця) для підняття на флагшток. Купити чорногорський прапор в інтенет-магазині з щоденної доставкою по Україні. ..
250.00 грн
Прапор Швейцарії
Флаг Швейцарии можете приобрести в двух вариантах: Производство Германия, ткань -полиестер (плотный и качественный), размер 150х90 см, печатный, два люверса (метал кольцы) для поднятия на флагшток. Собсвенного приизводства, ткань - флаговый шелк, размер - 120х80 см, сшивной, слава пришит кар..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Швеції
Купити прапор Швеції, тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, повнокольоровий друк, двостороння забарвлення стрічка з кільцями на флагшток     ..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Шотландії
Прапор Шотландії має характеристики: тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, з лівої сторони стрічка з люверсами для кріплення. Прапор Шотландії - офіційний історичний символ Шотландії, являє собою синє прямокутне полотнище з білим косим (Андріївським) хрестом. Співвідношення сторін не регламент..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Японії
Прапор Японії купити , Тканина - нейлон, размір - 150х90 см Як виникла і що означає символіка прапора Японії Японію часто називають «Країною сонця, що сходить». Але сонячний диск потрапив на її прапор не зовсім тому, що японці одними з перших зустрічають прихід на зе..
200.00 грн 165.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор В'єтнаму
Шукайте, де замовити прапор В'єтнаму для зустрічі делегацій, передвиборної кампанії, демонстрації та інших відповідальних заходів? В процесі вибору, звертайте увагу на матеріал виробництва, яскравість фарби і можливості фіксації вироби. Розмірна сітка: від 45х30 см до 140х210 см і більше; ..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Уругваю
Прапор Уругваю являє собою полотно з горизонтальними біло синіми смугами, в лівій розі сонце. Купити прапор Уругваю, можете в магазині Flagmaster. Якщо прапора немає на складі, то ми готові виготовити його в Коротнев терміни. Найбільш конкурентна ціна на ринку в інтернеті. Матер..
160.00 грн
Базовано на 1 відгуках.

На нашу думку єдиною організацією, що має повноваження класифікувати cтрaни - ООН. До Організації об'єднаних націй входять тільки незалеж. держави, а крайньої 193-ю за рахунком, став Південний Судан (2011 г).
Значить в Світі 193 незалежних д., Мають свої прапори.

Розберемо прапори по їх географічної класифікації, а точніше, по континентальному розташуванні.

Існує 4, 5, 6, 7 континентальні моделі угруповання стан.
7-ми континентальна модель складається:

  1. Прапори Європи. Серед країн Європи налічують 43 держави, і 2 території обмежене визнання (Косово і Придністровська Молдавська республіка). Вони мають національні прапори, в тому числі і згадані невизнаний гос.ва.
  2. Прапори Азії. Включають 54 гос-ва, з них 4 - частково визнаних і одне невизнана Государст. І у всіх у них є прапори!
  3. Прапори Африки. До складу Африканських стрн входять 54 держави, 5 залежних острівних територій і п'ять невизнаних держав, причому державні прапори мають всі.
  4. Прапори Північної Америки. Все в. Америці знаходяться 23 государтсва, найбільшими є США, з 50 зоряним смугастим прапором і Канада - з прапором з червоним кленовим листом. Тут же знаходитися мрія для відпочинку - Домініканська Республіка, і дивна з не слов'янською назвою Гондурас.
  5. Прапори Південної Америки, включає 12 незалежних дер-рств і 3 залежні країни.
  6. Прапор Австралії і Океанії. Тут, звичайно ж, країна з однойменною назвою з континентом - Австралії і 15 інших незалежних острівних держ. Майже всі вони на своїх прапорах зображують на синьому тлі зірки.
  7. Антарктида не належить жодній державі, проте є неофіційний прапор Антарктди, який прийнятий в 2002 році.

Купити національний прапор можете в магазині FlagMaster. Велика частина є складі, а значить на наступний день він буде у вас. Якщо будь прапора немає, то ви можете його замовити, і ми готові його виготовити.

Веб разработка InBiz