RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
прапор Туреччини
Прапор Туреччини є насичене червоне полотнище із зображеним півмісяцем та зіркою (символ ісламу). У Стамбулі спостерігали як популярні турецькі прапорці по всій країні, на піднесеності, на будівлі - так турки люблять і цінують свій прапор Туреччини. Як..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Угорщини
Останнім часом в Україні все більше створюються угорсько-українських спільних підприємств, і тоді необхідний державний прапор Угорщини. А якщо це спортивне або культурний захід, то без угорського прапора так само не обійтися. І тоді у вас, як у покупця, виникає головний біль і питання - де купити..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Уельсу
Роздумуєте, де купити прапор Уельсу? При виборі уельського прапора, вибирайте вироби з якісних матеріалів і стійкої фарби в нашому магазині. Власна виробнича база, дозволить виконати замовлення клієнта в максимально короткий термін і в кращому вигляді. Розмір: 120х80 см, будь за вашим бажанням..
200.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Узбекистану
Ткань - флаговый шелк, размер - 120х80 см, распечатанный, под древко.   Что означают цвета и дизайн флага Узбекистана Светло-синяя полоса флага Узбекистана символизирует чистое небо страны и живительную воду ее рек и арыков. Этот цвет напоминает о знамени легендарного полководца средни..
310.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України з гербом
прапор України з гербом Тканина - нейлон (прапоровий шовк), розмір 130х90 см, з гербом - тризубом в лівому верхньому кутку;  з лівою сторони зроблена кишеня (прошитий заворот) 3 см для можливості використання для держака (палиця) або пришивається посилена стрічка на флагшток. Виготов..
150.00 грн
Базовано на 18 відгуках.
Прапор Фінляндії
Флаг Финляндии можете приобрести: Производство Германия, ткань -полиэстер (плотный и качественный), размер 150х90 см, печатный, два люверса (метал кольца) для поднятия на флагшток.   Значение цветов и рисунка флага Финляндии Автором проекта финского флага является поэт Закрис Т..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Франції
Ваша улюблена країна Франція, і ви хочете отримати національний прапор? Співробітники нашого магазину готові допомогти у вирішенні проблеми. Ми займаємося виробництвом і реалізацією прапорів, які виступають важливими елементами при створенні урочисто-офіційної атмосфери будь-якого заходу. Замовляючи..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Хорватії
Прапор Хорватії, Хорватський прапор розміром 150х90 см, друкований, тканину -поліестер (щільний і якісний), два люверса (метал кільця) для підняття на флагшток. Купити в інтенет-магазині з щоденної доставкою по Україні. ..
200.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Чехії
Прапор Чехії купити, виробництво Німеччина, тканину -поліестер (щільний і якісний), розмір 150х90 см, друкований, два люверса (метал кільця) для підняття на флагшток. Прапор Чехії - офіційний державний символ Чеської Республіки. Являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівновелики..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Чорногорії
Прапор Чорногорії, розміром 150х90 см,  тканина -поліестер (щільний і якісний), два люверса (метал кільця) для підняття на флагшток. Купити чорногорський прапор в інтенет-магазині з щоденної доставкою по Україні. ..
250.00 грн
Прапор Швейцарії
Флаг Швейцарии можете приобрести в двух вариантах: Производство Германия, ткань -полиестер (плотный и качественный), размер 150х90 см, печатный, два люверса (метал кольцы) для поднятия на флагшток. Собсвенного приизводства, ткань - флаговый шелк, размер - 120х80 см, сшивной, слава пришит кар..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Швеції
Купити прапор Швеції, тканина - поліестер, розмір - 150х90 см, повнокольоровий друк, двостороння забарвлення стрічка з кільцями на флагшток     ..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.

На нашу думку єдиною організацією, що має повноваження класифікувати cтрaни - ООН. До Організації об'єднаних націй входять тільки незалеж. держави, а крайньої 193-ю за рахунком, став Південний Судан (2011 г).
Значить в Світі 193 незалежних д., Мають свої прапори.

Розберемо прапори по їх географічної класифікації, а точніше, по континентальному розташуванні.

Існує 4, 5, 6, 7 континентальні моделі угруповання стан.
7-ми континентальна модель складається:

  1. Прапори Європи. Серед країн Європи налічують 43 держави, і 2 території обмежене визнання (Косово і Придністровська Молдавська республіка). Вони мають національні прапори, в тому числі і згадані невизнаний гос.ва.
  2. Прапори Азії. Включають 54 гос-ва, з них 4 - частково визнаних і одне невизнана Государст. І у всіх у них є прапори!
  3. Прапори Африки. До складу Африканських стрн входять 54 держави, 5 залежних острівних територій і п'ять невизнаних держав, причому державні прапори мають всі.
  4. Прапори Північної Америки. Все в. Америці знаходяться 23 государтсва, найбільшими є США, з 50 зоряним смугастим прапором і Канада - з прапором з червоним кленовим листом. Тут же знаходитися мрія для відпочинку - Домініканська Республіка, і дивна з не слов'янською назвою Гондурас.
  5. Прапори Південної Америки, включає 12 незалежних дер-рств і 3 залежні країни.
  6. Прапор Австралії і Океанії. Тут, звичайно ж, країна з однойменною назвою з континентом - Австралії і 15 інших незалежних острівних держ. Майже всі вони на своїх прапорах зображують на синьому тлі зірки.
  7. Антарктида не належить жодній державі, проте є неофіційний прапор Антарктди, який прийнятий в 2002 році.

Купити національний прапор можете в магазині FlagMaster. Велика частина є складі, а значить на наступний день він буде у вас. Якщо будь прапора немає, то ви можете його замовити, і ми готові його виготовити.

Веб разработка InBiz