RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Словенії
Ви шукали купити прапор Словенії? Значить, відкрили для себе вірний спеціалізований магазин - Флагмастер. За кожен куплений товар, ми даємо гарантію, оскільки виробником його є німецький бренд MFH, тому передбачено європейську якість. Характеристики: Метод виготовлення – прямий друк,..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор США
Купити прапор США, 50 зірок, великого розміру flag of USA Розміром 150х90 см, тканина - полиестер (легкий матеріал, якісно пофарбований),  два люверса (металеві кільця) для підняття на флагшток, так само можна прикріпити на держак (палицю) за допомогою пластикових затягувань для..
220.00 грн
Базовано на 38 відгуках.
Прапор Таджикистану
Прапор Таджикистану купити з доставкою по Україні. Тканина - прапоровий шовк, сітка, розмір - 120х80 см, або на ваше замовлення, повноцінний друк. ..
310.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Тайвань
Ткань - флаговый шелк, размер - 120х80 см, сублимационная печать, под древко. ..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
прапор Туреччини
Прапор Туреччини є насичене червоне полотнище із зображеним півмісяцем та зіркою (символ ісламу). У Стамбулі спостерігали як популярні турецькі прапорці по всій країні, на піднесеності, на будівлі - так турки люблять і цінують свій прапор Туреччини. Як..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Угорщини
Останнім часом в Україні все більше створюються угорсько-українських спільних підприємств, і тоді необхідний державний прапор Угорщини. А якщо це спортивне або культурний захід, то без угорського прапора так само не обійтися. І тоді у вас, як у покупця, виникає головний біль і питання - де купити..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Уельсу
Роздумуєте, де купити прапор Уельсу? При виборі уельського прапора, вибирайте вироби з якісних матеріалів і стійкої фарби в нашому магазині. Власна виробнича база, дозволить виконати замовлення клієнта в максимально короткий термін і в кращому вигляді. Розмір: 120х80 см, будь за вашим бажанням..
160.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Узбекистану
Ткань - флаговый шелк, размер - 120х80 см, распечатанный, под древко.   Что означают цвета и дизайн флага Узбекистана Светло-синяя полоса флага Узбекистана символизирует чистое небо страны и живительную воду ее рек и арыков. Этот цвет напоминает о знамени легендарного полководца средни..
310.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор України з гербом
прапор України з гербом Тканина - нейлон (прапоровий шовк), розмір 130х90 см, з гербом - тризубом в лівому верхньому кутку;  з лівою сторони зроблена кишеня (прошитий заворот) 3 см для можливості використання для держака (палиця) або пришивається посилена стрічка на флагшток. Виготов..
200.00 грн
Базовано на 18 відгуках.
Прапор Фінляндії
Флаг Финляндии можете приобрести: Производство Германия, ткань -полиэстер (плотный и качественный), размер 150х90 см, печатный, два люверса (метал кольца) для поднятия на флагшток.   Значение цветов и рисунка флага Финляндии Автором проекта финского флага является поэт Закрис Т..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Франції
Ваша улюблена країна Франція, і ви хочете отримати національний прапор? Співробітники нашого магазину готові допомогти у вирішенні проблеми. Ми займаємося виробництвом і реалізацією прапорів, які виступають важливими елементами при створенні урочисто-офіційної атмосфери будь-якого заходу. Замовляючи..
220.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Хорватії
Прапор Хорватії, Хорватський прапор розміром 150х90 см, друкований, тканину -поліестер (щільний і якісний), два люверса (метал кільця) для підняття на флагшток. Купити в інтенет-магазині з щоденної доставкою по Україні. ..
155.00 грн
Базовано на 3 відгуках.

На нашу думку єдиною організацією, що має повноваження класифікувати cтрaни - ООН. До Організації об'єднаних націй входять тільки незалеж. держави, а крайньої 193-ю за рахунком, став Південний Судан (2011 г).
Значить в Світі 193 незалежних д., Мають свої прапори.

Розберемо прапори по їх географічної класифікації, а точніше, по континентальному розташуванні.

Існує 4, 5, 6, 7 континентальні моделі угруповання стан.
7-ми континентальна модель складається:

  1. Прапори Європи. Серед країн Європи налічують 43 держави, і 2 території обмежене визнання (Косово і Придністровська Молдавська республіка). Вони мають національні прапори, в тому числі і згадані невизнаний гос.ва.
  2. Прапори Азії. Включають 54 гос-ва, з них 4 - частково визнаних і одне невизнана Государст. І у всіх у них є прапори!
  3. Прапори Африки. До складу Африканських стрн входять 54 держави, 5 залежних острівних територій і п'ять невизнаних держав, причому державні прапори мають всі.
  4. Прапори Північної Америки. Все в. Америці знаходяться 23 государтсва, найбільшими є США, з 50 зоряним смугастим прапором і Канада - з прапором з червоним кленовим листом. Тут же знаходитися мрія для відпочинку - Домініканська Республіка, і дивна з не слов'янською назвою Гондурас.
  5. Прапори Південної Америки, включає 12 незалежних дер-рств і 3 залежні країни.
  6. Прапор Австралії і Океанії. Тут, звичайно ж, країна з однойменною назвою з континентом - Австралії і 15 інших незалежних острівних держ. Майже всі вони на своїх прапорах зображують на синьому тлі зірки.
  7. Антарктида не належить жодній державі, проте є неофіційний прапор Антарктди, який прийнятий в 2002 році.

Купити національний прапор можете в магазині FlagMaster. Велика частина є складі, а значить на наступний день він буде у вас. Якщо будь прапора немає, то ви можете його замовити, і ми готові його виготовити.

Веб разработка InBiz