RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Об'єднаних Арабських Еміратів
Прапор ОАЕ - Об'єднаних Арабських Еміратів, є полотно з трьома горизонтальними смугами - чорної, білої, зеленої, а також вертикальною червоною смугою з боку древка. Прапор арабських еміратів купити можете будь-якого розміру, зазвичай його виготовляють під розмір України, наприклад 1..
310.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Південної Кореї
Прапор Південної Кореї купити в інтернет-магазині FlagMaster з доставкою по Україні. Характеристики: розмір 150х90 см, тканина поліестер, двостороння прокраска, прошитий по периметру, є металеві люверси для кріплення. На замовлення можемо виготовити будь-яких параметрів за найкращою ціною. ..
200.00 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапор Північної Ірландії
Історія прапора Північної Ірландії Прапор Північної Ірландії розмір 120х80 см, нейлон, з лівого боку кишеня для древкка. У теперішній час офіційно представлений прапором Великобританії. У 1924 годуправительство Великобританії дарувало уряду Північної Ірландії прапор, т. н. прапор Ольстера, щ..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Північної Кореї
Прапор Північної Кореї купити в інтернет-магазині FlagMaster з доставкою по Україні. Также він має названу прапор Корейскої Народно-Демократичної Республіки  -  КНДР. Характеристики: розмір 150х90 см, тканина поліестер, двостороння прокраска, прошитий по периметру, є металеві лю..
160.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Палестини
Шукайте прапор Палестини для установки в комерційний або приватний заклад, але не знаєте де і за якою ціною його замовити? Віддайте перевагу вибору товарів якісного виробництва в нашому магазині. Характеристики Прапора Палестини автономії: Параметри полотна: 150х90 см; Матеріал: флагової шо..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Перу
Прапор Перу купити з доставкою. Ткань - флаговый шелк, размер - 120х80 см, сшивной, под древко. ..
150.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Погоня
Прапор Погоня Білорусь Прапор біло-червоно-білий з гербом Погоня - цілісне полотно біло-червоно-білого кольорів, по центру коготрого розташований герб Республіки Білорусь (1991-1995рр). Вважається флаговм білоруської опозиції. Є доставка за кордон. Що означає герб Погоня Герб Погоня з'я..
200.00 грн
Базовано на 4 відгуках.
Прапор Польщі
Прапор Польщі купити в магазині FlagMaster 150х90 см, друкований (безшовний), виробництво Німеччина, тканина - поліестер, слава стрічка з люверсами. Відео ..
220.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Португалії
Прапор Португалії купити з доставкою, размір - 150х90 см, ліворуч пришита стрічка з двома металевими люверсами на флагшток ..
200.00 грн 150.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Румунії
Флаг Румынии купить Размером 150х90 см, печатный, ткань -полиестер (плотный и качественный),  два люверса (метал кольца) для поднятия на флагшток. Рекомендован для наружного использования, производство Германия Описание, фото, цвета румынского флага Современный государственный фла..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Сербії
Прапор Сербії купити, розмір 150х90 см, повнокольоровий друк, друк з обох сторон однаковий. Відео сербського прапору, який ви можете купити ..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Словаччини
Прапор Словаччини купити від FlagMaster Виробництво Німеччина тканина - поліестер (щільний і якісний) розмір 150х90 см, друкований два люверса (металеві кільця) для підняття на флагшток.   ..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.

На нашу думку єдиною організацією, що має повноваження класифікувати cтрaни - ООН. До Організації об'єднаних націй входять тільки незалеж. держави, а крайньої 193-ю за рахунком, став Південний Судан (2011 г).
Значить в Світі 193 незалежних д., Мають свої прапори.

Розберемо прапори по їх географічної класифікації, а точніше, по континентальному розташуванні.

Існує 4, 5, 6, 7 континентальні моделі угруповання стан.
7-ми континентальна модель складається:

  1. Прапори Європи. Серед країн Європи налічують 43 держави, і 2 території обмежене визнання (Косово і Придністровська Молдавська республіка). Вони мають національні прапори, в тому числі і згадані невизнаний гос.ва.
  2. Прапори Азії. Включають 54 гос-ва, з них 4 - частково визнаних і одне невизнана Государст. І у всіх у них є прапори!
  3. Прапори Африки. До складу Африканських стрн входять 54 держави, 5 залежних острівних територій і п'ять невизнаних держав, причому державні прапори мають всі.
  4. Прапори Північної Америки. Все в. Америці знаходяться 23 государтсва, найбільшими є США, з 50 зоряним смугастим прапором і Канада - з прапором з червоним кленовим листом. Тут же знаходитися мрія для відпочинку - Домініканська Республіка, і дивна з не слов'янською назвою Гондурас.
  5. Прапори Південної Америки, включає 12 незалежних дер-рств і 3 залежні країни.
  6. Прапор Австралії і Океанії. Тут, звичайно ж, країна з однойменною назвою з континентом - Австралії і 15 інших незалежних острівних держ. Майже всі вони на своїх прапорах зображують на синьому тлі зірки.
  7. Антарктида не належить жодній державі, проте є неофіційний прапор Антарктди, який прийнятий в 2002 році.

Купити національний прапор можете в магазині FlagMaster. Велика частина є складі, а значить на наступний день він буде у вас. Якщо будь прапора немає, то ви можете його замовити, і ми готові його виготовити.

Веб разработка InBiz