RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Прапори країн

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прапор Мальти морський
Купити прапор Мальти для яхти або катеру, тканина - нпрапорова сітка, розмір - 150х90 см, друк сублімації, ліворуч зроблена кишеня для держак (на палицю) або люверси на флагшток. Іншу назву має - прапор мальтійський орден.   ..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Марокко 150х90см
Прапор Марокко, розмір - 150х90 см, пришита стрічка з двома люверсами. Купити або замовити прапор Королівства Марокко можна безпосередньо від виробника прапорів Flagmaster.com.ua   ..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Мексики
Купити прапор Мексики, розмір - 150х90 см, повнокольоровий друк. Кріплення люверси на флашток або кишеню на палицю. ..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
прапор Мозамбіку
Тканина - флагової шовк, розмір - 120х80 см, повнокольоровий друк, під древко. Прапор Мозамбіку - державний символ Республіки Мозамбік. Сучасний прапор був прийнятий 1 травня 1983 року. Прапор Мозамбіку - єдиний в світі прапор, на якому є зображення сучасної зброї - автомата Калашникова. Націонал..
200.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Молдови
прапор Молдови, розмір - 150х90 см, повнокольоровий друк, лицьова і тильна сторони однаково яскраві, по периметру прапор просторочен. Кріплення прапора - кишеня для древка з зав'язками. Для флагштока, то можемо пришити стрічку з петлями або люверси (за додаткову плату). При необхідності ін..
250.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Прапор Монако
Прапор Монако купити в магазині FlagMaster двох варіантів: 150х90 см, друкований (безшовний), виробництво Німеччина, тканина - поліестер, слава стрічка з люверсами. Відео   ..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Монголії
Якщо у вас спортивне змагання, форум або підприємницька зустріч і потрібно купити прапор Монголії, тоді фірма FlagMaster до ваших послуг. Ми оперативно, в найкоротші терміни готові виготовити для вас будь-яку прапорову продукцію високої якості. Що стосується монгольського прапора, то за вашим ..
310.00 грн
Базовано на 3 відгуках.
Прапор Нідерландів
Купити прапор Нідерландів розміром 150х90 см з доставкою по Україні. Повнокольоровий друк, ліиевая і тильна сторони однаково фарбують, по периметру прошитий. Один прапор - дві назви - Нідерланди і Голландія, купити в магазині FlagMaster з доставкою по Україні. ..
200.00 грн 150.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Німеччини
Державний прапор Німеччини може знадобитися для різних приводів. Бізнес зустріч, міжнародне представництво або прапорець в машину або на письмовий стіл. У будь-якому варіанті варто віддати перевагу якісним тканинам, що забезпечує тривалий період експлуатації. Прапор Німеччини від нашої компанії в..
220.00 грн
Базовано на 13 відгуках.
Прапор на замовлення
Замовити прапор з вашим логотипом, корпоративний прапор, індивідуальний прапор, фірмовий прапор ви завжди зможете у нас. Причому ціни і якість нашої продукції вас приємно порадують. Метод друку - сублімаційний. При оптовому замовленні, ціна може бути знижена. Тканина - нейлон, прапорова&nbs..
200.00 грн
Базовано на 6 відгуках.
Прапор Нової Зеландії
прапор Нової Зеландії, розміром 150х90 см, виготовлений шляхом сублимаційного глибокого друку (фарба в середині волокон тканини), передня та тильна сторони прапора однаково яскарі. Тканина - полієстер. ..
200.00 грн 150.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Прапор Норвегії
Прапор Норвегії купити в інтернет-магазині FlagMaster Характеристики довжина / висота 150 / 90см, тканина - щільний і якісний поліестер німецьке виробництво, фірма MFH повнокольоровий друк, два металевих люверса з лівого боку. Опис Більшість співнічноскандинавских прапор..
220.00 грн
Базовано на 1 відгуках.

На нашу думку єдиною організацією, що має повноваження класифікувати cтрaни - ООН. До Організації об'єднаних націй входять тільки незалеж. держави, а крайньої 193-ю за рахунком, став Південний Судан (2011 г).
Значить в Світі 193 незалежних д., Мають свої прапори.

Розберемо прапори по їх географічної класифікації, а точніше, по континентальному розташуванні.

Існує 4, 5, 6, 7 континентальні моделі угруповання стан.
7-ми континентальна модель складається:

  1. Прапори Європи. Серед країн Європи налічують 43 держави, і 2 території обмежене визнання (Косово і Придністровська Молдавська республіка). Вони мають національні прапори, в тому числі і згадані невизнаний гос.ва.
  2. Прапори Азії. Включають 54 гос-ва, з них 4 - частково визнаних і одне невизнана Государст. І у всіх у них є прапори!
  3. Прапори Африки. До складу Африканських стрн входять 54 держави, 5 залежних острівних територій і п'ять невизнаних держав, причому державні прапори мають всі.
  4. Прапори Північної Америки. Все в. Америці знаходяться 23 государтсва, найбільшими є США, з 50 зоряним смугастим прапором і Канада - з прапором з червоним кленовим листом. Тут же знаходитися мрія для відпочинку - Домініканська Республіка, і дивна з не слов'янською назвою Гондурас.
  5. Прапори Південної Америки, включає 12 незалежних дер-рств і 3 залежні країни.
  6. Прапор Австралії і Океанії. Тут, звичайно ж, країна з однойменною назвою з континентом - Австралії і 15 інших незалежних острівних держ. Майже всі вони на своїх прапорах зображують на синьому тлі зірки.
  7. Антарктида не належить жодній державі, проте є неофіційний прапор Антарктди, який прийнятий в 2002 році.

Купити національний прапор можете в магазині FlagMaster. Велика частина є складі, а значить на наступний день він буде у вас. Якщо будь прапора немає, то ви можете його замовити, і ми готові його виготовити.

Веб разработка InBiz