RussianUkrainian

в корзину

Корзина
 

Аксесуари до прапорів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Наконечник на прапор - тризуб жовтий
Наконечник на прапор тризуб, пластиковий жовтий. Навершя на прапора тризуб Пропонується в двох моделях: Матеріал пластик, прямі ребра тризуба. Внутрішній діаметр 32 мм (для нашого держака додається внутрішній паралоновий ущільнювач на 28 мм), довжина наконечника 207 мм, ширина 95 мм. ..
130.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник на прапор - тризуб жовтий гранений
Наконечник на прапор тризуб, пластиковий жовтий. Навершя на прапора тризуб Пропонується в двох моделях: Матеріал пластик, гранені ребра тризуба. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішній паралоновий ущільнювач на 28 мм), довжина наконечника 207 мм, ширина 95 мм...
150.00 грн
Наконечник на прапор - тризуб позолота
Наконечник тризуб, пластиковий в колір золота. Внутрішній діаметр 35 мм (для нашого держака додається внутрішній паралоновий ущільнювач на 28 мм), довжина наконечника 205 мм, ширина 88 мм. відеоролик з наконечниками для прапорів   ..
250.00 грн
Підставка для прапору
Підставка для прапора кабінетного і на святкове винесення. Матеріал - основа і піка з натуральної деревини, древко з металевої труби обклеєно термоплівкою под колір дерева, висота L - 240 сm, ширина основи H - 36 сm (кругла підставка), висота 3см (нижня площина основа), 4см- верхня..
850.00 грн
Базовано на 1 відгуках.
підставка під прапорці
Металеві підставка під прапорці Виготовлена з металу з гальванічним покриттям (нікель) Характеристики металевих підставок під прапори: Висота штока - 330 мм; Діаметр штока - 5 мм; Діаметр основи - 55 мм Покриття - гальваніка (нікель) Підставка під прапори настільна купити..
135.00 грн
пластикові підставки для прапорців
Ми знову почали виготовлення і реалізацію пластмасових підставок, підставок для прапорців. Усі підставки виконуються з ударостійкого пластика з глянсовою поверхнею. Діаметр основи 70 мм, довжина трубочки 350 mm, d=5 mm, навершие - спис. Основа у формі куполу, деякі покупці називають "Купол В..
20.00 грн
присоски
Силіконовий присосок прозора, з діаметром контактної поверхні (поверхня присмоктування) 40 мм. Купити присоски можна як оптом, так і уроздріб На що треба звертати увагу при виборі присоски: Матеріал виготовлення присоски - у даному випадки силікон, який прекрасно присмоктує до гладкої повер..
3.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Скотч пакувальний
Скотч пакувальний купити можете так само в нашому магазині разом з прапоровою продукцією. Довжина намотування 211 метрів, ширина 45 мм. Відоме правило - чим більше намотування, тим дешевше виходить метр скотча. У нас скотч дешевше, ніж в звичайних магазинах і супермаркетах, оскільки нам його постави..
55.00 грн
Тумба для прапора
Тумба для прапора кабінетного купити. Матеріал - ДСП, висота L - 63 сm, ширина основи1 H - 37 сm, ширина верхньої основи H - 17 сm, діаметр осередку під держак D - 31 mm. Варіанти від 1-ої до 3-х осередків під прапори. ..
790.00 грн
Базовано на 5 відгуках.
Флагшток для прапора на стіну фасадний
Флагшток для флага на стену - предназначен для оперативного и долговечного крепления флага на вертикальную поверхность. Сфера использования - флаги Украины, флаги стран мира, рекламная и корпоративная флажная символика.  Крепление для флага состоит из трех компонентов: Крепление (основ..
30.00 грн
флагшток телескопічний
Купити телескопічний флагшток, представляє сталевий портативний пристрій для розмахування прапором. В розкладеному вигляді довжина 120 сантиметрів, в складеному стані всього 29 см. Ручка з м'якого матеріалу з петлею для кріплення на зап'ясті (вільні руки). У розібраному стані зверх..
100.00 грн
Базовано на 2 відгуках.
Веб разработка InBiz