Прапор України - напередодні Дня державного прапора України

Прапор України - напередодні Дня державного прапора України

Прапор України - напередодні Дня державного прапора України

Напередодні день Державного прапора України, який відзначається 23 серпня і день Незалежності України 24 серпня. Стає питання, де придбати державну символіку – прапор України

Це питання ще більше стало актуальне після того, як рішенням обласних і міських рад зобов'язали вивісити перед кожним підприємством, магазином, офісом українські прапори. Так, в місті Миколаїв в ці святкові дні спостерігаємо, що на центральній вулиці Соборній на усіх магазинах видніються українські прапори. Більшість власників магазинів і після свята не знімають символи нашої державності, що дуже приємно. Які санкції за ігнорування рішень органів влади сказати складно, проте сваритися особливо ніхто не бажає.

 

Спеціально для невеликих магазинів і офісів, розроблений фасадний комплект українского прапора, який включає основу для кріплення на стіну з двосторонньою липучкою, держак для прапора завдовжки 60 см і сам прапор. Таким чином, придбавши цей комплект українського прапора, вам не потрібно буде сушити голову як його прикріпити, куди вставити або встановити держак з прапором. Треба тільки зняти захисну стрічку з основи і приліпити кріплення на гладку поверхню на фасаді при вході в приміщення. Держак легко вставляється і знімається з цієї основи.  

 

Солідніше і капітально виглядатиме фасадне кріпленя металеве, у яке можна вставити держак завдовжки 2 метри з українським прапором.

Ще одним товаром нашого виробництва є українські прапорці настольні на підставці.  Прапорці України є жовто-синім прапорцем розміром 23х13, 5 см прикріплений на білу пластикову паличку завдовжки 38 см, круглою основою та пікою зверху.

 

Якщо ви з Києва, Львова, Дніпра або іншого міста України, не засмучуйтеся, адже магазин прапорів Flagmaster.com.ua щодня відправляє замовлення у ваше місто і наступного дня він буде у вас. Приємним моментом є те, що розплатитися за придбаний товар ви можете при отриманні.

З Днем Державного прапора і Незалежності України!

Створення сайтів